Aşılama yaptıranlar

Bende de durum aynı dün baya şiddetliydi sancım bugün daha az hafif vuruyor ne düşüneceğimi şaşırdım valla ağrı geldikçe moralim de bozuluyor heralde olmadı diyorum

Hayırlısı olsun hakkında benmde bugün 10. Günüm bende aynı sabırsızlanıyorum . Sonuç aldğın zaman haber et inşallah pozitif olur

Ben de dayanamayıp test yaptım, negatif... Moralim çok bozuk.. Bugün cidden çok kötüyüm.. Ama Bi tarafım da hala erken diyo.. Karmakarışığım.. Çok ağladım..

Kızlar tam tamına 7 yıldır uğraşıyorum 5 6 kere catlatma iğnesi vurdurmak denedim olmadı tutmadı hersey tamam normal dediler bu sefer eşimin sperm testinde sorun çıktı kalitesi iyi ama hızlıligi yeterli değil dediler 8 ay boyunca bekledim eşim ilaç kullandı ben tedaviyi bıraktım 1 ay önce tekrar gittim doktora ve artık aşılama yaptıralım hocam dedim sadece hepinize umut olsun diye söylemiyorum vazgeçmeyin diye söylüyorum 2 gün önce test yaptığımda gebelik çıktı biraz önce geldim hastaneden ve doktorum hamilesin dedi nolur vazgeçmeyin ben çok uğraştım yeri geldi isyan bile ettim doğru zaman bu zamanmış Allahim şu mübarek günde karnimdaki miniğimle sana yalvarıyorum isteyen herkese nasip et amin

Aminn allahım sanada sağ salim kucağına yavrunu almayı nasip etsin

Amin canım sağlıcakla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…