Aşılama yaptıranlar

Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin hamilelerin duası kabul olur derler Allah inşallah duamı duyar
Merhaba mesajlarınızı en başından beri okudum. umutla heyecanla. sonucunun yazdığı mesajda kendim hamileymişim gibi sevindim. rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. isteyen tüm herkese nasip olsun bu güzel duyguyu. Bende bir süreç içerisindeyim. Zeynep kamil infetiliteye başvurdum. o alanda muyene sıramı beklerken bile ağladım. Motivasyon çok önemli. daha önce yumurta büyüme çatlama yapıldı özelde. bir sonuç alamadım. 26 yaşındayım. 1.5 senelik evliyim. Kimyasal gebelik yaşadım. ilk öğrendiğimde covitim yeni bitmişti. sanırım o yüzden böyle oldu. o gün bu gündür olmuyo. artık çözümü zeynep kamile gelerek buldum. bir sonuca varırız umarım

İnşallah en kısa zamanda sende alırsın güzel haberi dün biraz korkuttu beni kanamam oldu apar topar hastaneye gittim çok şükür kahverengi bir kanamaydi bebek duruyor kalp atışı falan normal ama yatak istiharati verdi inan bana ilk gebeligim bide hayatım boyunca ben hiç bir şeyden bu kadar korkmamistim Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıklı bir şekilde kucağına almayida nasip etsin

Amin inşallah. Çok geçmiş olsun sana da belki yerleşme aşamasında olur böyle şeyler diyolar ondan olabilir ya da rahme çok yakınsa bebek ayakları kaldırıp yat sürekli. Bi arkadaşımın çok yakındı doktor o şekilde önermişti

Selam kızlar nasılsınız. Eskiler bilir bende ilk aşılama olmuştum Zeynep kamilde tutmamıştı. Ben aşılamadan vazgeçtim direk tüp bebeğe başladım çünkü aşılamanın oranı çok düşük ve iki kere o kadar hormonu düşük bir ihtimal için alamayacağım. Çok yıprattı beni çünkü adet düzenim kanamam sancılarım. Bugün Bahçeci’ye başladık inş Allah hepimizin yüzüne gülsün

Biliyorum canım seni hakkında hayırlısı inşallah en kısa zamanda alırsın kucağına benim 8+4 şuan geçen gün kanamam falan oldu çok korktuk çok şükür hala benimle mucizem Allah isteyen herkese nasip etsin çok farklı bir duygu 7 yıl sonra yaşıyorum ben bu duyguyu ve biliyorum ki Allah doğru zamanı bekliyor isyan etmeyin bende yaptım her denemem sonuçsuz olunca ama bak şimdi verdi Allah banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…