Aşılama yaptıranlar

Biz seninle aynı gün olmuşuz aşılama

Merhaba arkadaşlar, 31 ekimde ben de aşılama yaptırdım. Yaptırdığımız ilk günü sayıyor muyuz? Öyleyse bugün 11. Gün.. Test yapmamak için kendimi zor tutuyorum..
En büyük yaşadığım değişiklik çok uyuyorum, oturduğum yere uyuyorum haberim olmuyor o kadar yani.. Göğüs hassasiyetim aşılama dan 2 gün sonra başladı. Kasıklarımda batmalar var.. Dünden beri de değişik zamanlarda mide bulantısı yaşıyorum. Aslında hiçbiri için ümitlenmek istemiyorum.. Testte tek çizgiyi görmekten bıktım

Ne zman test yapacaksın canım

Umarım hepiniz tez zamanda pozitifi görürsünüz kızlar. benim size bir sorum olacak bilen yanıtlarsa çok sevinirim. Sayı ve morfoloji normalse ama hız biraz düşükse (bizde hızlı yüzde 10 yavaş yüzde 20 toplam yüzde 30) aşılama önerir misiniz? doktorunuz ne söyledi size hangi konularda aşılama öneriliyor?

Canım , benim de akıntım yoktu 13.14. Gün az az olmuştu adet olucam sanmıştım
Teşekkür ederim canım cevap için benim hiçbir belirtim yok sanmıyorum olduğunu yarın sağlık ocağına gidip kan vermem lazımda utanıyorum 1500 kere gidip kan verip negatif aldığım için (küçük bir ildeyim) evde sabah test yapıcam varsa gider veririm yoksa gitmem duphastonda kullanıyorm bi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…