Aşılama yaptıranlar

Kese görünmeden cansel ilişki ve yolculukta yasak dedi doktorum bide folik asit verdimi senin doktorun
Daha ilk kez yarın gitcem doktora söyler heralde onlarda. Ben devlette yaptım aşılamayı dosyam olduğu için yarın orda kan vermem gerekiyor ona göre dosyaya işleyip kapatırlar.
Çok ilgili olmazlar o yüzden evime yakın bi hastanede doktor arayışına gircem artık

Nerde oturuyorsun canım bana yakınsan benim doktorumu önerebilirim çok ilgili bir doktor

Kan vermedim canım ben. Evde yaptım ondada yoktu. Yarın adet günüm normalde ama. Doktor ilaçtan dolayı 10 gün gecikme normal demişti bilmiyorum bekliyorum işte olmayı
İyide evdeki testlerde çıkmıyor ki hemen benimkini hatırla ne kadar silikti kanda çıkmıştı hemde adetim 1 gün geçtikten sonra çıkmıştı bak cidden çok umutluyum senin için Allahim inşallah sanada yaşatacak bu duyguyu hamilelerin duası kabul olur derler inşallah Allahim duyacak benide gönülden ediyorum emin ol

KıZlar ben dün test yaptım boyle

Eklentiler

• CCC39B83-AA76-4FAF-BF0A-D8E600EF52B1.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 72
  • 256FF58C-4CCA-4812-A05D-CFFD7EF285D1.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 67
  • B30ABDBB-0506-4FF7-9731-4AE577B6EC50.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 68
  • C9A5DCFE-ACB0-4183-A50B-65B6C60D23DB.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 76
Canım inşallah senin dediğn gibi olur gider kan veririm çok geçerse adetim bakalım

Çok net değil ama sanki var gibi banami öyle geliyor şimdi baktığında belli oluyormu ikinci çizgi
Su an işteyim :) bu erken gebelik 3 kasım da asılama oldum cuma da normal kaset test yaptım onda da golge çıktı erken de daha şyi çıktı bilemedim sımdı de midem agrıyor cok kötü doktpr 16/17 beta yaptır dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…