Aşılama sonrası belirtiler

Ben elendimm az önce şuan ne söyliyim bilemiyorum o kadar üzgünüm kiii🥺😔😔😔 çok umutluydum bu ay çok güzel ilerlemişti bütün süreç ama nasip değilmiş demekki. İnsanın içi aglarken nasip değilmiş yazması da çok zor oluyor buraya😔🥺😔 . Arkadaşlarım ben negatif sonuçlandım ama insaAllah sizler çok güzel pozitif haberler alırsınız sonra da bebeklerinizi kucaklarınıza sağ salim alırsınız çookça aminn 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Nasıl yaa ama test nasıl çıktı o zman regl mı oldun yaaaa ☹️

Ay sen öyle yazınca ben de sevinmiştim çok üzüldüm şuan... Regl mi oldun, o zaman neden çift çizgi çıktı ya şaka gibi
Regl oldum once acaba yerleşme kanamasi mi ki dedim sadece peceteye gelen cok acik pembeydi ama kirmiziya cevirdi kendini 😔 bilmiyorum o yüzden çok daha üzüldüm zaten silik bile olsa ikinci çizgiyi görünce çok fazla umutlanmistim 😔😔

Evet regl oldum umutlandiktan sonra boyle görünce çok daha fazla üzüldüm şuan cok ümidim vardı bu ay 😔😔
Benimde transfer sonrası 4.günüm bugün ama hiç olumlu düşünemiyorum çünkü rosi yöntemi ile embriyo yapıldı 😞 çok üzüldüm sizin içinde en kısa sürede Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah ya

Evet regl oldum umutlandiktan sonra boyle görünce çok daha fazla üzüldüm şuan cok ümidim vardı bu ay 😔😔
Yaaa ikinci çizgi üzerine o bile kandırmış 😠😠😠 canım yaa lütfen üzülme lütfen yaa biliyorum elde değil ama lütfen sıkma canını ay şu an benmişim gibi gözlerim doldu Rabbim görüyor ona tevekkül et 🤲🏻🙁😞

Benimde transfer sonrası 4.günüm bugün ama hiç olumlu düşünemiyorum çünkü rosi yöntemi ile embriyo yapıldı 😞 çok üzüldüm sizin içinde en kısa sürede Rabbim tüm isteyenlere versin inşallah ya
2.aşılama da olmadı eşimde sayı hız ve morfoloji de sıkıntı var bizde bundan sonra tüp bebeğe geçicez. Sakın olumsuz düşünüp umutsuz olmayın olmayanları olduran Rabbimiz var insaAllah çok güzel sonuçlar alırsınız ağlamalarınız mutluluktan olur Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın 🤲🏼🤲🏼🐣 💜💜💜🤲🏼🤲🏼

İnşallah ümitsiz olmayın Rabbim verecek olduğu zaman dagın basında verir derler eskiler Rabbime tevekkül olun 🤲🏻

Yaaa ikinci çizgi üzerine o bile kandırmış 😠😠😠 canım yaa lütfen üzülme lütfen yaa biliyorum elde değil ama lütfen sıkma canını ay şu an benmişim gibi gözlerim doldu Rabbim görüyor ona tevekkül et 🤲🏻🙁😞
4. Senemiz ilk evlendiğimizden beri istiyoruz bizimle ve bizden sonra evlenen ve hatta biz istemiyoruz diyen herkesin çocukları oldu Allahım hepsini sağlıklı uzun ömürler versin ama öyle çok üzülüyorum ki severken bile gozlerim doluyor kıskanmak değil asla çok farklı bir his yaşamayan anlayamıyor maalesef ki😔😔 bide paylasamiyoruz bu şekilde e hadi siz ne zaman çocuk yapicaksiniz cok beklettiniz gibi seyler soyluyorlar bilmeden kalbim paramparça oluyor 😔😔😔😔

4. Senemiz ilk evlendiğimizden beri istiyoruz bizimle ve bizden sonra evlenen ve hatta biz istemiyoruz diyen herkesin çocukları oldu Allahım hepsini sağlıklı uzun ömürler versin ama öyle çok üzülüyorum ki severken bile gozlerim doluyor kıskanmak değil asla çok farklı bir his yaşamayan anlayamıyor maalesef ki😔😔 bide paylasamiyoruz bu şekilde e hadi siz ne zaman çocuk yapicaksiniz cok beklettiniz gibi seyler soyluyorlar bilmeden kalbim paramparça oluyor 😔😔😔😔
Yaaa 😞😞 o kadar doğru kelimeler ki yaşamayan hiç kimsenin anlamayacğı kelimeler düsündüklerim hissettiklerim hepsini dile getirmişsin 😣😣 çevremizde o kadar cahil insanlar var ki bilmeden boş boş yorum yapan yüzlerine böyle ağız dolusu küfürler saymak istiyorum ama olmuyor 😣😞 lütfen sıkma canını her ay yeni bir başlangiç bizim için eğer bu ay gaşadıklarımızı geride bırakamazsak diğer ayda aynı şeyler olacak lütfen onümüzdeki aya hazırlan bu sözlerim kalbine ferahlık vermez ama bu 💐💐💐 benden sana bu çiçekler yüzünü güldürsün ♥️🥰

Ben elendimm az önce şuan ne söyliyim bilemiyorum o kadar üzgünüm kiii🥺😔😔😔 çok umutluydum bu ay çok güzel ilerlemişti bütün süreç ama nasip değilmiş demekki. İnsanın içi aglarken nasip değilmiş yazması da çok zor oluyor buraya😔🥺😔 . Arkadaşlarım ben negatif sonuçlandım ama insaAllah sizler çok güzel pozitif haberler alırsınız sonra da bebeklerinizi kucaklarınıza sağ salim alırsınız çookça aminn 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Canım benim üzülüyorsun üzülme diyemiyorum çünkü hepimizin ortak noktası bu birbirimizi hiç tanımadığımız halde derinden hissediyoruz duygularımızı. Rabbimin bir bildiği vardır gecikiyorsa güzelleşiyordur demek ki miniğin doğru zamanı bekliyor umarım en kısa zamanda Allahım bütün güzel duyguları yaşamayı nasip etsin çok içten kucaklıyorum seni ❤️‍🩹

4. Senemiz ilk evlendiğimizden beri istiyoruz bizimle ve bizden sonra evlenen ve hatta biz istemiyoruz diyen herkesin çocukları oldu Allahım hepsini sağlıklı uzun ömürler versin ama öyle çok üzülüyorum ki severken bile gozlerim doluyor kıskanmak değil asla çok farklı bir his yaşamayan anlayamıyor maalesef ki😔😔 bide paylasamiyoruz bu şekilde e hadi siz ne zaman çocuk yapicaksiniz cok beklettiniz gibi seyler soyluyorlar bilmeden kalbim paramparça
oluyor 😔😔😔😔
Ağzı olan her patavatsız konuşuyor maalesef öyle ayarsız insanlar hepimizin hayatında var rabbim içimizde ki sıkıntıya ferahlık versin sabır versin, umut olur mu bilmiyorum ama en yakın arkadaşımda 5 sene bekledi tedavilerle aşılamayla uğraştı olmadı hatta sizin hiç çocuğunuz olmaz boşa uğraşıyorsunuz dendi ikisinde de büyük sorunlar vardı pes etmedi 2. Tüp bebeğinde oğlunu aldı kucağına mucize gibi bişeydi şimdi 1 aylık oldu bile aynı apartmanda oturuyoruz her gün gidiyorum kuzumu görmeye çok bekletti hepimizi ama değdi 🥹 bana diyor ki neler yaşadım en iyi sen biliyorsun senelerce her gün boş odaya oturup ağladım ama bebeğimi kucağıma aldığım an bütün yaşadıklarım sıkıntılarım ağlamalarım hepsini unuttum 🥹🥹 umarım aynı mutluluğu bir gün sende yaşarsın sende unutursun bu kırılmış yorulmuş kalbini Zeynep. Belki bizimde negatif olacak bilmiyorum hem çok merak ediyorum hem çok korkuyorum hemde içimde öyle bir teslimiyet var ki Allahım diyorum ben çok istiyorum verecek olan sensin kalbimi evimi kucağımı boş bırakma vermezsen de hiç üzülmeyeceğim yine çabalamaya devam edeceğim belki de benim daha çok dua etmemi istiyorsun diyorum 🥲 ne verirse hayırlısını sağlıklısını versin yarının ne getireceğini bilemeyiz umarım yarınların, yarınlarımız çok güzel olur Hepsine değer 🥲💖🌸

Ben 7m gündeyim bugün tansiyorunum falan düşük çıktı baş dönmesi mide bulantısı falan var dı. Normalde bir sorun yok dediler bana 1 ay pcos dedi diğer ay öyle bişey yok dedi başka doktor eşimin yıkamadan sonra değeri duşuk çıktı sadece
İlk aşılamanız mı 🥹

X