Aşılama yaptıranlar

Bende o gün saat 10 gibi oldum. Ara ara bende de kasık ağrısı oluyor. Özellikle progestan fitili kullandıktan sonra daha çok hissediyorum.

Bende o gün saat 10 gibi oldum. Ara ara bende de kasık ağrısı oluyor. Özellikle progestan fitili kullandıktan sonra daha çok hissediyorum.
İnşallah olumlu sonuçlar alırız.
Ben sabah akşam duphaston kullanıyorum. Test ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yoksa direk hastaneye gidip kan mı vereceksiniz

İnşallah olumlu sonuçlar alırız.
Ben sabah akşam duphaston kullanıyorum. Test ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz yoksa direk hastaneye gidip kan mı vereceksiniz
Amin inşallah. Hemşire adet gününü bekle 10 gün sonrası da kesin netleşir demişti. Benim muhtemel adet tarihim 21i, o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum.

Benim kanamaya yakın lekelenmem oldu biraz evvel, doktorum dinlen bekleyeceğiz, dedi. Regl olcam sandım ama değilmiş. Neden olur ki? 4-5. gğnler 3 defa oldu ama bu daha kansıydı, 10. günde normal mi? Bel ve karın ağrım var regl gibi

Benim adet gunum yarın sanki olacak gibiyim bende her hangi bir lekelenme falan olmadı daha çok şükür ya o kadar kafaya takmaya başladım ki sabah Allahim ne olur tutmuş olsun diye uyanır oldum artık Allahim hepimize yaşatsın o duyguyu

Benim reglime 9 gün var, hayırlısıyla sağlıklısıyla gelsin inşallah. Rabbim hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…