Aşılama yaptıranlar

Merhaba arkadaşlar❤️ 31 ekimde aşılama yaptırdım. Sol yumurtalık 16 mm di sağda da vardı. Aşılamadan sonra kasık ağrısı ve bel ağrısı birde akıntım oldu ki bunlar normalmiş zaten ama bugün sabahtan beri sol yumurtalığım batıyor daha çok sızlama gibi sanki ve regl öncesi gibi ağrılarım var daha reglime 10 gün var zaten 15 gün sonra kan ver dediler. Normal mi bu regl sancısı gibi ağrı var mı başına gelen

Merhaba arkadaşlar❤️ 31 ekimde aşılama yaptırdım. Sol yumurtalık 16 mm di sağda da vardı. Aşılamadan sonra kasık ağrısı ve bel ağrısı birde akıntım oldu ki bunlar normalmiş zaten ama bugün sabahtan beri sol yumurtalığım batıyor daha çok sızlama gibi sanki ve regl öncesi gibi ağrılarım var daha reglime 10 gün var zaten 15 gün sonra kan ver dediler. Normal mi bu regl sancısı gibi ağrı var mı başına gelen
Valla ben persembe oldjm cok yeniyim daha şns grbelıktır yaaaa

Aynı gün aşılama olmuşuz 🙈 benimde göğüslerim aşırı dolgun ve çok hassaslaştı ucuna dokunamıyorum bile adet olcak gibi hafir ağrılarım oluyor gün içerisinde benimde sol tarafımda 20 mm 16 mm boylarında yumurtalarım vardı sol tarafım ağrıyor 🥰

Hiç bilmiyorum ki ümitlenmeye de korkuyorum. Peki size ilişki konusunda ne dedi doktor ağrılarım var zaten o konuda zorluyor beni ya bize aşılamadan sonra bir gün dolu bir gün boş demişti bir hafta
Bize de persöebe oldum pzartesi ye kadar yap dedş sonra yapma dedi ama henüz yapmadık bugun yarınn yapcam bende kuzum sen yaptın mı

Bize de persöebe oldum pzartesi ye kadar yap dedş sonra yapma dedi ama henüz yapmadık bugun yarınn yapcam bende kuzum sen yaptın mı
Ben pazartesi aşılama oldum o günü es geçtik. Salı dolu çarşamba boş perşembe dolu cuma boş cumartesi dolu pazar boş olması lazımd bugüne kadar hepsi tamam işte bugün hiç tadım yok ondan sordum zaten sizde durumlar nasıl diye😂🤗

Ben pazartesi aşılama oldum o günü es geçtik. Salı dolu çarşamba boş perşembe dolu cuma boş cumartesi dolu pazar boş olması lazımd bugüne kadar hepsi tamam işte bugün hiç tadım yok ondan sordum zaten sizde durumlar nasıl diye😂🤗
Siz baya yapmışsınız 😀😀 biz hiç yapmadık zaten ılk gğn yapılmıyor bide agrım oldu
Diğer günde yapmadık eşim korktu bsıı olur diyr 😀😀

Kızlar merhaba 28 ekimde aşılama yaptırdım inanılmaz derecede gazım var yaptırdığım günden beri bugün 8 günüm ve 3 gündür göğüs hassasiyetim başladı bu şekilde belirtileri olan varmi acaba ne yapmalıyım sizce
Bende 2 kasimda ilk aşılamamı yaptırdım. Ayni şeyleri bende yaşıyorum, şu anlık beklemedeyim.

Bende 2 kasimda ilk aşılamamı yaptırdım. Ayni şeyleri bende yaşıyorum, şu anlık beklemedeyim.
Aynı gün aşılama olmuşuz. Bende çarşamba günü 12 gibi oldum aşılamaya.
2. Aşılamam öyle aşırı bir belirtimde yok. Başlar da biraz gaz sorunu vardı, bir de hafif kasık hareketleri var belli belirsiz hissettiğim

X