Aşılama yaptıranlar

Kızlar ben de 1 kasımda 2.aşılamamı oldum. Dün yani 6.gün dayanamadım test yaptım evde pozitif çıktı ama sevinemedim 😅 İğnelerin etkisidir diye. İlk aşılama ile bu aşılamam arasında çok farklar oldu o yüzden hamile miyim acaba diye çok ümitliyim bu kez.
Erken canım aslında daha ama testin fotosunu arda bakalım bi

İnşallah canım bizede yaz olurmu sonucunu
Merhaba canım benim 5 kasımda adetim gözüküyordu cumartesi günü İçin olmayınca ben pzar günü test yaptım negatif çıktı . Ve hala adet olmadım . Az önce doktoruma yazdım oda bekleyelim bir hafta sonra kanda bakalım dedi . Tabi o zamana kadar adet olmazsam . Böyle durumla karşılaştığım oldu dedi . Ben aslında negatifi görünce modum düştü çünkü çıksa çıkardı diye düşündüm . Ama doktorum böyle deyince de azıcık bi umut daha geldi içime . Bakalım adet olmayı bekliyorum sürekli wc gir çık bak çok yoruldum ama inşallah hayırlısı olsun

Doktorum aşılama işleminden, hormonlardan filan belirtiler olabileceğini ve gebeliğe yormamamı söyledi. Ki aşılamadan önce yumurta geliştirici iğneleri yaparken bazı belirtiler başlamıştı zaten.. Salı günü 12. gün test yapacağım hayırlısıyla sağlıklısıyla inşallah hepimize nasip olur 😘
Merhaba canım test yaptın mı merak ediyorum

Akıntı olayı kişiden kişiye göre değişir bazılarında hiç belirti vermiyor. Benimde regl sancım gibi sancı ara ara gidip geliyor. Bel ağrım göğüs ağrım var ama Progestan da yapıyormuş belirtiye yormayın dediler. Ne düşünsem bilemedim valla. Ama akıntım falan yok
Benimde gögüslerde sadce dolgunluk var oda duphastondan oluyor

Merhaba canım benim 5 kasımda adetim gözüküyordu cumartesi günü İçin olmayınca ben pzar günü test yaptım negatif çıktı . Ve hala adet olmadım . Az önce doktoruma yazdım oda bekleyelim bir hafta sonra kanda bakalım dedi . Tabi o zamana kadar adet olmazsam . Böyle durumla karşılaştığım oldu dedi . Ben aslında negatifi görünce modum düştü çünkü çıksa çıkardı diye düşündüm . Ama doktorum böyle deyince de azıcık bi umut daha geldi içime . Bakalım adet olmayı bekliyorum sürekli wc gir çık bak çok yoruldum ama inşallah hayırlısı olsun
Benimde bugün olmam gerekiyordu olmadım aynı şeyi bende yaşıyorum sürekli wcye girip duruyorum benim doktorumda 1 hafta daha bekle dedi sanki çok kolaymış gibi

Pazar akşam lekelenme oldu, sonra devam etmedi. Pazartesi akşam regl oldum. Bugün 12. günümdü doktorum yine de test vermemi istedi, 5.85 çıktı. Sınırda dedi 2 gün sonra artışına bakacağız tekrar kan ver dedi. Hayırlısı bakalım :)
Nasıl yani regl olmuşunuz ama tam anlamadım üstüne görme gibi birşeyden mi şüphelendi doktor

Nasıl yani regl olmuşunuz ama tam anlamadım üstüne görme gibi birşeyden mi şüphelendi doktor
Üstüne görme lekelenme şeklinde, yoğun ve kahverengi olarak görülür diye biliyorum. Bu bildiğiniz regl gibi, dr adına ne der bilmiyorum ayrıntılı soramadım. Ama arkadaşımın ablası ilk gebeliğinde 1 ay normal yoğun regl olmuş, 2. regli gecikince öprenmiş ki 6-7 haftalık hamile. Yan komşum 2. gebeliğinde 2 ya da daha fazla regl olmuş. Böyle olabiliyor tecrübe edenlerden biliyorum:)

X