Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

Arkadaşlar, aşılama işlemi sonrasında ne yaptınız? Tüm gün dinlenmek mi daha iyi sizce, yoksa günlük rutinimizle devam etmek mi? 🙏 Hangisini tavsiye edersiniz? 🙏

Arkadaşlar, aşılama işlemi sonrasında ne yaptınız? Tüm gün dinlenmek mi daha iyi sizce, yoksa günlük rutinimizle devam etmek mi? 🙏 Hangisini tavsiye edersiniz? 🙏
Evet ya doktor bana çok ektsra birsey yapmana gerek yok dedi ama bende bilemedim🙂acaba dikkat etmemiz gereken şeyler varmiki

Ben yapıldığı gün tüm gün yattım sonra normal rutininize dönebilirsiniz demişti. Kendimi de çok yormadan günümü geçiriyorum bakalım🥰

Arkadaşlar ben dün ilk defa aşılama yaptırdım. Tek yumurtayla denedik o yüzden çok ümidim yok ama benimle beraber bu ay yaptıran ya da yaptıracak olan varsa süreci beraber geçirelim istiyorum. Var mı yaptıran?
bende 2. aşılamamı olmuştum ilkine göre üç yumurta gelişti hemde 21-22-20 fazla büyüktü umutsuz olsamda belki tutar kafasındaydım ama olmadı tek çifte bakmıyor biraz şans işi :KK43:
devlette tüp bebek yaptırmak için 3. denemeyide yapacağım ama gittiğim hastane 6 aşılamadan sonra yapıyormuş sanırım bünyem psikolojim 6 yı kaldıramayacak. :KK43:

Kızlar benimde bugün aşılamanın 8. Günü 7.günü kan test verdim beta hcg 4,20 çıktı bugün akşam da versem yükselmişmidir 4 çok ortada bir rakam aranızda böyle bişey yaşayan varmı?

bende 2. aşılamamı olmuştum ilkine göre üç yumurta gelişti hemde 21-22-20 fazla büyüktü umutsuz olsamda belki tutar kafasındaydım ama olmadı tek çifte bakmıyor biraz şans işi :KK43:
devlette tüp bebek yaptırmak için 3. denemeyide yapacağım ama gittiğim hastane 6 aşılamadan sonra yapıyormuş sanırım bünyem psikolojim 6 yı kaldıramayacak. :KK43:
21 22 mm fazla mı büyük oluyor yani döllenme olmuyor mu bu büyüklükte 😔

Kızlar benimde bugün aşılamanın 8. Günü 7.günü kan test verdim beta hcg 4,20 çıktı bugün akşam da versem yükselmişmidir 4 çok ortada bir rakam aranızda böyle bişey yaşayan varmı?
Çok erken vermişsiniz bence testi. Biraz daha bekleyip testi tekrarlayın yorum yapmak için erken gibi🤷🏼‍♀️

X