Aşılama Yaptıranlar Beraber Takip Edelim

msfcglayan

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
95
30
25
Arkadaşlar ben dün ilk defa aşılama yaptırdım. Tek yumurtayla denedik o yüzden çok ümidim yok ama benimle beraber bu ay yaptıran ya da yaptıracak olan varsa süreci beraber geçirelim istiyorum. Var mı yaptıran?

Arkadaşlar ben dün ilk defa aşılama yaptırdım. Tek yumurtayla denedik o yüzden çok ümidim yok ama benimle beraber bu ay yaptıran ya da yaptıracak olan varsa süreci beraber geçirelim istiyorum. Var mı yaptıran?
Temmuz 23 aşılama bugün 11.gun
12 ve 14 gune kadar test yapma sakın
Yoksa biz gibi noldu sonuc ne diye icin icini yer 😅
İnşallah hayırlısı olur🥰

Aşılama 7.Gündeyim sabırla beklemeye çalışıyorum çok zor beklemek 😂

Yok henüz 2. günüm. Herhangi bir belirtim yok. Ben de klomen kullandım. Hakkımızda hayırlısı inşallah belirtileriniz olursa yazın 🙏🏻
Bende bugün çok bel ağrısı var, göğüslerim de hiç hassasiyet yok sertlik şişme vs, sağ kasığımda batma var hafif sızı gibi suan için. Ama sanırım yumurta solda büyümüştü sağ batıyor neden bilmiyorum 😂

Bir de ilişki konusunda doktorunuz ne önerdi? Benimki aşılamadan iki gün sonra gün aşırı şekilde dedi ama bizim aşılamanın ertesi günü yani bugün de ilişki oldu amaç biraz garantilemeye çalışmaktı açıkçası ama sakıncası yoktur umarım.

Bir de ilişki konusunda doktorunuz ne önerdi? Benimki aşılamadan iki gün sonra gün aşırı şekilde dedi ama bizim aşılamanın ertesi günü yani bugün de ilişki oldu amaç biraz garantilemeye çalışmaktı açıkçası ama sakıncası yoktur umarım.
Yok canim bisey olmaz genelde doktor yumurta büyüklüğüne göre öneriyor
İyi yapmışsınız garantilemek iyidir😅

Merhaba, ben de varım 🙏Yarın öğlen aşılama olacak❤️ Çok heyecanlıyım🙏 Tek yumurta ile aşılama olacak..

X