Aşılama yaptıracaklar toplanalım

50 ml aşılama için düşük bı doz mu oluyo bende 50 yapıyorum cumartesi günü kontrolüm inşallah benimkiler gelişir. İlk aşılaması herkesin olumsuz neredeyse okudukça umudum azalıyor
Bu dozu neye göre veriyorlar gerçekten bilmiyorum. Ama 300 ml dozun yüksek olduğunu ve sadece yumurtamı şişirdiğini ve hatta yapısını bozduğunu biliyorum ama ispatlayamıyorım . Siz umudunuzu kırmayın herkesin mucizesi bambaşka

Aynen denek gibiyiz gerçekten de. Ezbere bağlı şeyler. İlk aşılamamda gonal-f 450 75ten yaptım bi adet kullandım hemen yumurta büyüdü ve 3kontolden sonra aşılamam oldu tranfer yapıldı fakat negatif. 2.aşılama da yine aynı gonal-f 450 75ten yaptım 2adet kullanmama rağmen defalarca kontrole gittim yumurta hep 13te kaldı. Maalesef 2.aşılama iptal oldu. Kaç kez gittim kontrole büyümediği aşikardı. Fakat ısrarla ipneyi ol gel tekrar denildi. Açıkcası devlet hastanesi biraz ihmal zaman kaybı çok uğraş benim için. Yaş 36 bi yıl olcak gidip geliyorum hastaneye daha bu aşılamaya kadar anca gelebildim. İmkanım olsa eşimi de ikna etsem özele gider kısa zamanda netice almaya bakardım. Maalesef ki bekliyorum işte. Bakalım daha 3.aşılama o da olmazsa tüp bebek daha ne süreçler var önümüzde. Çok istiyoruz diye mi olmuyo bunca zorluk çıkıyo diye de aklımdan geçiyor.

Canım benim gonal f te düşük dozda kalmışsın kendimle kıyasladığımda tabi bunu söyleyebiliyorum. Özele de gitsen ben ki her şeyi özelde yaptırdım onlarda fabrika gibi gelsin paralarrr modundalar. Hiç görmedim kişiye özel bir şeyler yapan. Sanırımki biraz kısmet biraz kader. Bu arada aşılamada kimsenin olmuyor neden böyle bir gerçek varsa uygulama yapılıyor acaba

Kızlar benim aşılamam pazartesi günü olucak ilkinde çok zorlanmıştım inşallah bu öyle olmaz birbirimize bol bol dua edelim inşallah Bi an önce gelir miniklerimiz
İnşallah güzel sonuçları yazarsın bende dün oldum dün akıntı ve hafif lekelenme geldi bugünde aşılamadan kaynaklı gene hafif lekelenme ve hafif akıntı devam ediyor onun dışında her hangi bir belirti yok

Benim aşılamadan sonraki 8. Günüm, hafif göğüs ve yumurtalık ağrısı dışında hiç bir belirtim yok, progestan iğne yüzünden artık oturamıyorum bile, popomdaki iğne yerleri çok ağrıyor, mosmor oldum. , inşallah sonucuna değer, dua edelim birbirimize

Size de aşılamadan 1 saat önce 1,5 litre au içirdiler mi ? Ben içip baya sıkışık girdim aşılamaya,Öyle daha iyi tutuyormuş ,tam aşılama yapılırken alt karnıma bastırdı ,zaten sıkışıklığın verdiği ağrı var daha beter canım acıdı, onun dışında ağrı olmadı, suyu anlamadım ama ben

Merhabalar,sorum bu ay aşılama işlemlerine başlamış olan arkadaşlara.ben dün 2.asilama için rapor çıkarttım devlet Hastanesi'nde asilamam olacak,ilk asilamada ilaçların %30unu ödemistik,dün bir eczaneye ugradim bana dedi ki firma raporu kabul etmiyor SGK ve firma arasında uyuşmazlık var o yüzden ödeme tutarınız %30dan fazla olur dedi,geçen sefer ilaçlarımi aldığım eczaneyi aradım evet öyle bir durum var ama yüzde kaç ödeyeceğinizi buraya geldiğinizde raporu sisteme girince öğrenebilirsiniz dedi.bu konuda bilgisi olan veya şuanda böyle bir durum yaşayan var mı??

Ben de şu an eczane araştırma sürecindeyim eczanelerde ilaç bile yok malesef

Merhabalar,

Ben 38 eşim 48 yaşında 14 günlük evliyiz
Yaş itibariyle beklemeyip aşılama yapmaya karar verdik

Şimdi balayindayiz dönünce bi araştırıp inş baslicaz

Evet canım ilk aşılamamda bende öyle olmuştum idrara sıkışık işleme aldılar öncesinde bol bol su içmemi söylemişlerdi baya zorlamıştı işlem esnasında

Canım devlette aşılama yapmak hiç hangi şartları istiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…