Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kızlar aşılama için ne kadar tuttu ücret ?
İlaçları ayrı mi aldiniz ?

Kızlar size durumumu anlatayım bana akıl verin.
37 yaşındayım 8 yaşında kızım var.
14 aydır gebelik olmuyor. Bu süreçte eşim de bende testleri yaptırdık normal çıktı herşey.
Şimdiye kadar 1 kez sadece klomen kullandım. Yumurta takibi çatlatma iğnesi vs olmadım hiç.
Bugün özelde doktora gittim ilk kez, 1 senedir olmadıysa rahim filmi çekilmeli dedi, rahim filmi için gün aldık.
Ardından hemen aşılamaya.baslamak istiyor.
Rahim filmi sonrası sizce hemen aşılama mantıklı mı ? Yumurta takibi çatlatma iğnesi vs denenmesi gerekmiyor mu onun öncesi ?

Yaa inşallah canım benimmm şimdiden heyecan basıyor bile beni

Yani tüplerde herhangi bir sorun yoksa aşılama öncesi 3 ay kadar klomen çatlatma iğnesi denenebilir canım yani bize doktorumuz öyle önermişti

Kızlar aşılama için ne kadar tuttu ücret ?
İlaçları ayrı mi aldiniz ?
Aşılama ücreti 7500₺ ödedik doktorumuza gonalf 450 iğne eczaneden 2340₺ tuttu ovitrelle 500 civarı sonrası içinde bana duphaston ve devit damla verdi onlarda 500’e yakın tuttu bu ikinci asılamam benım olmazsa eğer tüp bebeğe geçiş yapacağız. Eşimde de bende de sorun yok aşılama için tıkama işlemi sonrası dahi 48 milyon çıktı spermler rahim filmi vs cekindim fakat rahim filmi sonrası 6 ay içinde kendiliğinden gebe kalma şansı çok yüksek demişti doktorum bu süre zarfında da klomen çatlatma iğnesi femara çatlatma iğnesi kullandım olumsuz sonuçlandı benım tüplerim de açık hersey normal

Bize de 10 bin dedi ama ilaçlar dahil mi bilmiyorum.
Hafta sonu rahim filmi için gittiğimde daha detaylı öğreneyim.

Ay çok heyecanlı ya belirtilerin falan var mı
valla göğüslerim hafif ağrıyor ,alt karnımdada aşılama günündendir hiç geçmeyen bir ağrım var ama hafifledi biraz bu bir kaç gündür ,arada sağ ya da sol yumurtalıkta elektrik çarpması gibi 1-2 saniyelik bişey oluyor ,inşallah iyiye işarettir bu belirtiler

Bende yarın yaptırıcam aşılamayı yumurtam 2 tane olmuş 26-25mm hayırlısı olsun bakalım
Boyutları çok iyi maşallah bikaç kişiden duymuştum ovitrelle kesin çatlamaya biliyormuş oyüzden havuç incir kürü yapanlar gördüm faydası olur belki diye söylemek istedim benim ilk aşılama 18mm di iğne vurdurdu belki de çatlamadı bile ki çok küçüktü yumurtalıklar boşa gitti daha 2 yi yaptırmadım

Rahim filmi sonrası bence doğal olaral deneyin olmazsa gebelik, dr a başvurun derim

50 ml aşılama için düşük bı doz mu oluyo bende 50 yapıyorum cumartesi günü kontrolüm inşallah benimkiler gelişir. İlk aşılaması herkesin olumsuz neredeyse okudukça umudum azalıyor
Merhaba bende gonal f 50 kullanıyorum 3. Gündeyim cok fazla ağrım oluyor aşırı sizde de oldu mu

Merhaba bende gonal f 50 kullanıyorum ili ayim , inşallah güzel sonuçlar alırsınız bende salı günü gideceğim

Merhaba bende gonal f 50 kullanıyorum 3. Gündeyim cok fazla ağrım oluyor aşırı sizde de oldu mu
Merhaba benim de ilk aşılamam olacak uyku hali çok fazla oluyordu bende ilkkez dün gece 5.ve son gonal f den sonra kasık ve bel ağrısı çektim. Dün akşam dan bu yana hafif hafif akıntı gelmeye başladı . Hayırlısıyla yarın olacak aşılama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…