Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Allah korusun ama ilk aşılama tutmazsa ikinci aşılama için ne kadar süre beklemek gerekiyor bilen var mı Kızlar ?Tekrar adet olur olmaz mı yoksa dinlendirmek mi gerekir acaba ?
Sen naptın canım aşılamanızmı kaçıncı günü desin varmı belirtilerin

Sen naptın canım aşılamanızmı kaçıncı günü desin varmı belirtilerin
6. Günümdeyim canım, göbek deliğimin 4 parmak altında aşılama günündendir hep ağrı var, hapşırırken öksürürken bile ağrıyor ve zorlanıyor gibi hissediyorum o yüzden hapşırıp öksürürken hemen yere çömeliyorum baskı azalıyor o zaman,dün sol yumurtalığımda 2 saniyelik farklı bir ağrı oldu ,elektrik çarpması gibi,inşallah hayırlı bir ağrıdır ,başka bir belirtim yok

Hadi İnşaAllah canım,Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın , sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin

Kızlar 13 temmuz da regl oldum . Normalde 5 gün sürer ama bu sefer 7.gün hala bitmedi. Son 2 gün lekelenme şeklinde geliyo ama hiç bu kadar uzun sürmezdi ilaçlardan kaynaklı olabilir mi başına gelen varmı birde doktora dün sormayı unuttum ilişki yasağı yok dimi bu evrede

MERHABA KIZLAR BENDE 17.07 DE İLK AŞILAMAMI OLDUM KOYU RENK AKINTI 2 GÜN SÜRDÜ ŞUAN 3.GÜNDEYİM AKINTI VS YOK UMARIM ALLAH HEPİMİZE SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASİP EDER

Canım aşılamadan sonraki gün başlayıp iki güne bir ilişki dedi doktor bana, hamilelik şansı artıyormuş öyle olunca

İlişki yasağı yok canım bizim doktorunuz öyle söylemişti

Bende ilaçları kullanırken değerlendirelim kafasındayım ama bitmeyen regl oldu bu
Şans ya bitmez artık 1. Aşılamamda aşılama günü dahil gün aşırı ilişki demişti doktorum şimdide kontrolden bir gün önce zorunlu ilişki dedi bakalım aşılamada sonra ne diyecek

Kızlar bişey dicem bana gonalf 450 iğne verdi doktor bugün kontrol için gittim reglimin 7. Günü ve 4 tane yumurta var ikisi 15mm biri 13mm diğeri 9mm doktorum 2 yumurta olması daha sağlıklı dedi cogul gebelik riskini göze alıyor musunuz dedi eşim de olsun da cocugumuz sorun yok dedi daha gelişecek büyüyecek bir sorun teşkil eder mi acaba insalllah hayırlısı ile tutar ama yumurta fazlalığı tedirgin etti beni Son olarak cetrotide diye bir iğne verdi yarın yap dedi sizin kaç tane yumurtanız gelişti ?

Benim de 4 gelişti canım, 16-14-13-13 ,aşılamam yapıldı 6. Günümdeyim, bekliyoruz bakalım , senin ilk aşılaman mı ?

Bi akıl bi yol gösterin lütfen. 2.aşılama için 2hafta gittim geldim doktora. Transfer gününü iple çekerken Bugün yumurtanın gelişmediğini aşılamanın iptal edildiğini öğrendim. Doktor yumurtan yok nasıl aşılama yapayım dedi. Çok üzüldüm biliyorum ki üzülmek ağlamak çözüm getirmiyo maalesef. Folik asite başladım bugün. İdrar yolu enfeksiyonun var diyip antibiyotik verdi. Kullan adet ol. Bi sonra ki ay gel dedi. Bi sonraki ay yumurtam olması için ne yapmalıyım. Böyle bi sıkıntı yaşayan var mı.

Benim de 4 gelişti canım, 16-14-13-13 ,aşılamam yapıldı 6. Günümdeyim, bekliyoruz bakalım , senin ilk aşılaman mı
Asılama yapıldıgında mı bu boylarda idi acaba ? Benim daha var aşılamaya daha da büyüyecekler. Benim ilk aşılamam femara ile olmuştu 2 tane yumurtam vardı fakat olumsuz sonuç aldık. Benim hatamdan kaynaklı olabilir çünkü aşılama sonrası devam ettim hayatıma yatmadım bunda yatacağım inşallah kalkmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…