Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Bi akıl bi yol gösterin lütfen. 2.aşılama için 2hafta gittim geldim doktora. Transfer gününü iple çekerken Bugün yumurtanın gelişmediğini aşılamanın iptal edildiğini öğrendim😔. Doktor yumurtan yok nasıl aşılama yapayım dedi. Çok üzüldüm biliyorum ki üzülmek ağlamak çözüm getirmiyo maalesef. Folik asite başladım bugün. İdrar yolu enfeksiyonun var diyip antibiyotik verdi. Kullan adet ol. Bi sonra ki ay gel dedi. Bi sonraki ay yumurtam olması için ne yapmalıyım. Böyle bi sıkıntı yaşayan var mı.
Nasıl yok dedi vardır boyutunu beğenmemiştir muhtemelen. Boyutu hakkında bir şey söylemedi mi size iğne veya ilaçla büyütmediniz mi?

Bi akıl bi yol gösterin lütfen. 2.aşılama için 2hafta gittim geldim doktora. Transfer gününü iple çekerken Bugün yumurtanın gelişmediğini aşılamanın iptal edildiğini öğrendim😔. Doktor yumurtan yok nasıl aşılama yapayım dedi. Çok üzüldüm biliyorum ki üzülmek ağlamak çözüm getirmiyo maalesef. Folik asite başladım bugün. İdrar yolu enfeksiyonun var diyip antibiyotik verdi. Kullan adet ol. Bi sonra ki ay gel dedi. Bi sonraki ay yumurtam olması için ne yapmalıyım. Böyle bi sıkıntı yaşayan var mı.
Bence başka bir doktora daha görün derim. Bunca zamandır hiç mi kontrol yapmadı da son dakika yumurtan yok diyip yolladı yani. Üzüldüm senin adına 😓

Nasıl yok dedi vardır boyutunu beğenmemiştir muhtemelen. Boyutu hakkında bir şey söylemedi mi size iğne veya ilaçla büyütmediniz mi?
GONAL-F 450 her gün 75ten iğne yaptım. Bi yumurta vardı zaten. Büyümedi öylece kalmış dedi😔2.aşılamanı iptal dedi.

Bence başka bir doktora daha görün derim. Bunca zamandır hiç mi kontrol yapmadı da son dakika yumurtan yok diyip yolladı yani. Üzüldüm senin adına 😓
Kontrol etti. 2 günde bir muayene oluyordum. Bsna devamlı gonal-f 450 iğnesini 75den yap gel diyordu. Bugün de yumurta gelişmemiş öylece kalmış dedi.

Rabbimiz isteyen herkese sağlıklı hayırlı evladını bi an evvel kucağına almayı nasip etsin bana da inşallah.

Asılama yapıldıgında mı bu boylarda idi acaba ? Benim daha var aşılamaya daha da büyüyecekler. Benim ilk aşılamam femara ile olmuştu 2 tane yumurtam vardı fakat olumsuz sonuç aldık. Benim hatamdan kaynaklı olabilir çünkü aşılama sonrası devam ettim hayatıma yatmadım bunda yatacağım inşallah kalkmadan
Bu ölçümler geçen pazartesi sabah yapıldı, ben perşembe aşılama oldum ,2 günde kaç mm büyümüştür bilmiyorum,her gün 1-2 mm arası büyümesi gerekiyormuş ama gonal f normalinden daha fazla büyütmüştür belki bence aşılama günü 20-18-17-17 falan olmuştur

Son düzenleme:
Bence de doktorunu değiştir canım,yeni doktoruna da tüm sürecini anlat o muhtemelen dozu arttırır, sonraki adetinde hemen git, Allah bir an önce sağlıklı,hayırlı evlatlar versin 🙏🏻🌸

Bence de doktorunu değiştir canım,yeni doktoruna da tüm sürecini anlat o muhtemelen dozu arttırır, sonraki adetinde hemen git, Allah bir an önce sağlıklı,hayırlı evlatlar versin 🙏🏻🌸
Tatlım geçmiş olsun. Sana tek tavsiyem ilaç dozlarını arttırıp bir yumurtan bile olsa suni olarak o yumurtayı şişirmemen. Yüksek doz ilaç ya yumurtayı boşa şişiriyor ya da yumurtayı bozuyor lütfen yüksek doz ilaca abanma. Yumurta besleyen kürler var. Dr henrinin bitkisel ilaçlarını biraz incele araştıe ben şimdi onu kullanıyorum.vücuduna iyi gelecek illaki bir bitki vardır ama ne onu bulman çok mühim . Belki hayıt otu belki aslanpençesi illaki bir bitki iyi gelecek. Yumurtana prp yaptırmayı da araştırabilirsin.46 yaşında arkadaşım da hiç yumurta olmuyordu prp ile iki yumurta oluştu. Bunları araştırmanı tavsiye ederim Allah iyi bir doktorla karşılaştırsın seni. Hepsi fabrika gibi standar yaklaşıyorlar çok üzücü. Onlar para diye bakıyor bizim penceremizden maalesef bakan yok

İlaç ne kullandın canm

GONAL-F 450 iğnesini her gün 75ten yaptım. 2adet kullandım yine de yumurta bana mısın demedi. Büyümedi 2.aşılama hakkım da iptal oldu 😔
Gonal f 300 dozunu hergün olmama rağmen ancak 4 yumurtam büyüyebildi. Dozunuz zaten düşükmüş fakat henüz çözemediğim araştırdığım konu şu herkese genel olarak gonal f veriyorlar ve herkesin bünyesi farklı belki başka bir ilaç belki başka bir kür belki başka doz olmalı.denek gibiyiz

Gonal f 300 dozunu hergün olmama rağmen ancak 4 yumurtam büyüyebildi. Dozunuz zaten düşükmüş fakat henüz çözemediğim araştırdığım konu şu herkese genel olarak gonal f veriyorlar ve herkesin bünyesi farklı belki başka bir ilaç belki başka bir kür belki başka doz olmalı.denek gibiyiz
Haklı söylüyorsun canım benim ilk aşılamamda Letu kullanmıştım ve iki yumurta gelişmişti şimdi ikinciye hazırlanıyorum bugün kontrole gittim femara ve gonalf kullanmama ragmen iki tane 16mm gelişmiş demekki gonalf bende de çok etki göstermemiş

Haklı söylüyorsun canım benim ilk aşılamamda Letu kullanmıştım ve iki yumurta gelişmişti şimdi ikinciye hazırlanıyorum bugün kontrole gittim femara ve gonalf kullanmama ragmen iki tane 16mm gelişmiş demekki gonalf bende de çok etki göstermemiş
Şöyle geçen hafta şişli memorialda semra kahraman şöyle dedi.femara yumurta seçermiş, bir ya da iki yumurta büyütür dedi. Ben femara kullandım başla bir dr un protokolüne göre ve 2 tanesi diğerlerine göre öndeydi iki tanesinin gelişimi gerden geliyormış. 5 günden sonra gonal f e geçecektim fakat semra hoca gonal f e geçsende diğerleri geriden gelecek ve sende işe yarayabilecek elinde iki yumurtan olacak dedi. Bence haklı da ve benim tedavime devaö etmememi daha yygun gördü. Femarayla başlamak çok da mantıklı değil sonucunu çıkarttım

Kızlar bende bugün aşılama oldum bakalım nasip 16mm 18mm arası 17 yapar falan dedi çatlatma iğnesi verdi anlamadım çok ama bugünde aşılama oldu. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah. Duphaston verdi 10mg lık sabah akşm kullanılacakmış 15 gün sonra gel dedi

Kızlar bende bugün aşılama oldum bakalım nasip 16mm 18mm arası 17 yapar falan dedi çatlatma iğnesi verdi anlamadım çok ama bugünde aşılama oldu. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah. Duphaston verdi 10mg lık sabah akşm kullanılacakmış 15 gün sonra gel dedi
İnşallah olumlı sonuç alorsınız. Duphastonu neden verdi? O ilaç benim rahim duvarımı çok inceltmişti neden kullandım ben o ilacı bilmiyorum kullananı da merak ediyorum.

İnşallah olumlı sonuç alorsınız. Duphastonu neden verdi? O ilaç benim rahim duvarımı çok inceltmişti neden kullandım ben o ilacı bilmiyorum kullananı da merak ediyorum.
Yaaaa eğer bebek varsa tutunması içinmiş yoksa da adetle atması içinmiş canım öyle dedi

50 ml aşılama için düşük bı doz mu oluyo bende 50 yapıyorum 🙄 cumartesi günü kontrolüm inşallah benimkiler gelişir. İlk aşılaması herkesin olumsuz neredeyse okudukça umudum azalıyor

X