Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Ben hipo hipo olduğumdan meriofert 75 ml kullanıyorum ilk 4 gün hiç etki etmediğinden ekstra olarak genotropin verdildi ikisi beraber devam ettim bugün 8. Gün sadece 2 mm büyümüş
Anladım canım çok geçmiş olsun, e dozunu arttırması gerekmiyor mu ya, demek ki daha fazla yapman lazım,bazısı 13-14 günde büyüyor kuşum o yüzden hiç kötü düşünme ,herkesin yağışı farklı

Canım sen ne yaptın kan verdin mi tekrar bir adet gününün geçmesine ne kadar var senin şuanda
Canım bugün sabah kan verdim az önce sonucu 475,8 geldi, 4 gün önce 67,3 tü , bi yarım saat sonra tekrar gidecem hastaneye, hcg sonucu çıkınca gel demişti doktor

Bence normal, içinizi ferah tutun belki de bebeklerdir bilemeyiz, doktora girin çıkın kafanız bir rahatlasın sağlıkla kavuşun İnşAllah

Kaç defa söyledim ya dozunu artıralım madem büyümüyorsa diye yine de artırmıyor umarım bir bildiği vardır

Bencede normaldir canım düşmemiş yani 7 katı artmış normalde de iki katı artıyormuş günde değerin çok iyi bizim yerimize de çok sevin doktordan da hayırlı haberler al inşallah
Amin canım çok teşekkür ederim , Allah hepimize sağlıklı,hayırlı evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin

67,3 ten 475,8 ye dört günde gelir mi? Normal mi bu acaba ?
Hayırlı olsun gözün aydın kuzucum çok normal beklenen en az 2 kat artması ortalama %60-70 arası artıyormuş 2 günde bir o yüzden gayet iyi değerin. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah . Çıkınca haberdar et bizide

Kızlar nasılsınız naptınız gelişme varmı
Ben 2 gündür işe geliyorum o yüzden kendimi dinleme şansım çok olmuyor ama regl ağrısı gibi bı his var sadece. Dün akşam otururken sağ kasığıma bıçak batması oldu tek sefer ve anlık hemen geçti ama beni sıçrattı. Sizde durumlar ne 14.gunu bekleyecekmisiniz yoksa yapacakmisiniz test

Çok teşekkür ederim canım ,amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…