Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Ben bugün aşılmamı yaptırdım, eşimde ileri hizli hareketli hiç çıkmadı . %22 ileri yavaş hareketli çıktı bize dua edin
İnşallah sende pozitifi görürsün canım bizde de yıkama sonrası 12 milyon kaldı doktora işlem sırasında az değilmi diye sordum bize gereken sadece 1 tane unutma dedi . Rabbim hepimize nasip etsin inşallah

Çok teşekkür ederim14. Gün kan verdim 15 te sonuç çıktı canım , benimde oluyordu sağ kasıkta ağrı ,inşallah hayra alamettir ,güzel düşün güzel olsun inşallah

Kızlar ama aşılama sonrası 14. Gün kan vermeme rağmen değerim 67,3 çıktı ,olması gerekenden düşük değil mi , 128 falan olması gerekmez mi

Kızlar ama aşılama sonrası 14. Gün kan vermeme rağmen değerim 67,3 çıktı ,olması gerekenden düşük değil mi , 128 falan olması gerekmez mi
Günaydın canım . Önemli olan 2 gün sonra 2 ye katlanması . Ne zaman oluştuğunu bilmiyoruz ki aşılamada aynı normal gebelik gibi . Bugün verecek misin kan

Günaydın canım . Önemli olan 2 gün sonra 2 ye katlanması . Ne zaman oluştuğunu bilmiyoruz ki aşılamada aynı normal gebelik gibi . Bugün verecek misin kan
Doktor salı günü sabah tekrar kan ver dedi ,Salı günü 250 üstü olması lazım dedi, inşallah düzenli artar, şu belirsizlik lanet bir şey , stres yapıyor hep bana

Kızlar sizler nasılsınız bende bugün biraz bulantı var ilk gebeliğimdede çok erken başlamıştı ama vertigo olduğu için hamileliğe bağlayamıyorum Bi an önce günler geçse

Kızlar sizler nasılsınız bende bugün biraz bulantı var ilk gebeliğimdede çok erken başlamıştı ama vertigo olduğu için hamileliğe bağlayamıyorum Bi an önce günler geçse
2 gecedir aşırı huzursuzum yatağa yattigim an bel ağrısı kasık ağrısı ve bişey beni boğuyo gibi uyuyamıyorum hatta gece ağladım sinirden( hepsini strese bağlıyorum ). Bugünde sabahtan bu yana ayaktaydim kahvaltı ya git AVM dolaş derken ondan kaynaklı galiba belim kasıklarım ağrıyor. Yoksa hiç bı belirti yok

Canım ama dinlenmen lazım ,bol bol uzanman lazım ,keşke yormasan kendini bu süreçte, bence ağlaman hormonal , ben de dört beş gün önce durup dururken ağlamaya başlamıştım, iyiye alamet bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…