Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Ama tabii daha çok erken ,inşallah dış gebelik vs değildir,doktora gittim,şu an çok erken hcg 67,3 salı günü tekrar gel değerlerden anlaşılır anormal bir şey olup olmadığı dedi

Ama tabii daha çok erken ,inşallah dış gebelik vs değildir,doktora gittim,şu an çok erken hcg 67,3 salı günü tekrar gel değerlerden anlaşılır anormal bir şey olup olmadığı dedi
Hayırlı uğurlu olsun canım kötü düşünme inşallah herşey yolundadır sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah

inşallah böyle güzel devam eder iyi düşünün iyi olsun hepimize dua edinde hepimiz peş peşe güzel haberler verelim inşallah bir şey sormak istiyorum ekstra bişi yedinizmi yada yaptığınız bişi varmı

Kızlar bugün 5.gunum regl olacak gibi bı sızlama ağrı var belimde kasiklarımda 13 temmuzda regl olmuştum 35 günde oluyorum düşükten bu yana . Ama doktor 6 sında test yap dedi . Kafam karışık valla bide benim 12.gun oldu aşılamam sizlerin kaçıncı gün oldu

Benim tam 14.gün yapıldı canım ama bugun herhangi Bi ağrım sızım yok acaba tutmadımo diyorum hiç bir belirti yok

Benim tam 14.gün yapıldı canım ama bugun herhangi Bi ağrım sızım yok acaba tutmadımo diyorum hiç bir belirti yok
Aşılama olmamız dışında hepimizin günü ilacı belirtisi farklı inşallah hepimizin sonucu da pozitif olur

Amiiin,çok teşekkür ederim kuşum , benim pek umudum yoktu ,halâ diken üstündeyim ,belkide önceden yaptığım düşüğün travmasıdır ,hep endişeliyim ama inşallah güzel olacak, hepimiz duamıza kavuşacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…