Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Çok mutlu oldum kuzum senin adına rabbim kucağına alacağın günleride göstersin inşallah belirtin felan oldumu kuzum
Çok teşekkür ederim canım ,amin, hepimize nasip olsun inşallah, alt karnımda sürekli ağrı var aşılama günündendir , bir de son 4-5 gündür göğüslerim baya acıyor , alakası var mı bilmiyorum ama ben kirpiklerime de çok dikkat ediyorum ,sanki böyle kıvrıldılar ve karıştılar, uçlara doğru birleştiler, arada bir de adet ağrısı gibi bele vuran ağrıdan oluyor ama geçiyor hemen

Amiiiin inşallah, çok teşekkür ederim, ekstra bir şey yapmadım canım ,arada bir zeytinyağlı incir yiyordum ,bir de kayınvalidem bir otu pişirip karnıma sarmıştı bir gece öyle uyudum ama öyle şeylere pek inanmam, onla alakası olduğunu pek sanmıyorum ,gönülleri olsun diye yapmıştım , ondan bir gün sonra da doktora gittim gonal f lere başladım, aşılama günü ve sonraki günler yemek dışında hiçbir şey yapmadım,Protestanları vurdurmaya ASM dışında hiçbir yere çıkmadım ,hep yattım ,bir de hapşırıp öksürürken hep ağrım oluyordu yere çömelince olmuyor, hep çömelip öyle öksürüp hapşırdım , uzanıyorsamda dizlerimi iyice karnıma çekip öyle yaptım,sabahları çok gerinirim ben ama korkudan gerinmedim bile, bunlar benim önceki düşükten kalma korkular ,o yüzden dikkat ediyorum ,alakalı olmayabilir . Bir de hep geniş pantolon ya da şort giyiyorum , bol su içiyorum ,ekstra başka hiç bir şey yok canım

Benim 9. Gün oldu aşılamam canım ,yumurtaların gelişme hızına göre kişiden kişiye değişiyordur o ,Sızlama,ağrı ,şişkinlik hatta hafif kanamalar normalmiş, aşılama idari ilaçlar bunları arttırıyormuş, bugün doktora sordum öyle dedi,kalbini ferah tut, olacak inşallah

İğneleri kullanırken veya aşılamadan sonra nelere dikkat ettin ekstra yaptığın neler oldu

İnşallah canım inşallah yüzümde ilaçlardan bu yana çene çevrem sivilce doldu bu sabahta alnımda kocaman acıyan sivilce Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır diyoruz

İnşallah canım inşallah yüzümde ilaçlardan bu yana çene çevrem sivilce doldu bu sabahta alnımda kocaman acıyan sivilce Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır diyoruz
Yaa bugün de bende çıktı iki tane normalde adetten 3 gün önce felan çıkardı

Yaa bugün de bende çıktı iki tane normalde adetten 3 gün önce felan çıkardı
Dimi ya bende acaba mı diyorum sürekli hâlbuki normal şartlarda 18 19 gün var ee bide bunun acaba belirti mi tarafı var ama canlı yayında bı kadın doğum uzmanına sordum bu yaşanılanların hepsi ilaçlar yüzündenmiş belirti beklenilmedigini söyledi 2 hafta içinde bazen ani kalkınca başım dönüyo sallıyo beni o doktordan sonra belirti diye düşünmek yerine günlerdir oturuyorum sürekli o yüzden oluyo falan diyorum kendime.

Bana hem günde 2 fitil progestan hem de günde iki ampül popodan iğne olarak progestan verdi ama coraspin ve folik asit vermedi
Merhaba canim tedavin hayrlı olsun birşey soracaktım bu progestan iğneyi banada ayni anda iki tane dedi yani iki adeti bir enjeksiyonami cekicek yoksa ikisini ard arda Mı vurucak anlamadım ya seninde iki tane olunca sormak istedim ard ardami vurduruyosun sen yoksa tek enjeksiyona iki adetin sıvısını cektirip vurduruyosun

Aynen canım iki ampülü tek enjektöre çekip vuruyor , günde bir kere yani ,bu arada teşekkür ederim

Aynen canım iki ampülü tek enjektöre çekip vuruyor , günde bir kere yani ,bu arada teşekkür ederim
Ayyy saol canm suan yaptırmaya gidiyorm kafam cok takıldı bende öyle düşünmüştüm cevp verdiğin için çok teşşekkür ederim bu arada hamile klmişdin sen baktimHayırla ilerlesin hamileliğin

Ayy ne biliyim canım ya beklemek o kadar zorki git gide umudum azalıyor buda tutmayacak gibi hissediyorum

Ayy ne biliyim canım ya beklemek o kadar zorki git gide umudum azalıyor buda tutmayacak gibi hissediyorum
Rüyamda beta hcg 55 çıktı çok mutluydum doktor progestan ve sıvı bı ilaç verdi . Denize girme dedi Allah'ım sen aklıma muhayyet ol

Ben bugün aşılmamı yaptırdım, eşimde ileri hizli hareketli hiç çıkmadı . %22 ileri yavaş hareketli çıktı bize dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…