Gebeliğe Hazırlık AŞILAMA ÜCRETİ & SÜREÇ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hazaleylull

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2023
44
13
27
Kızlar selam ;
Yumurta büyütmek için gonalf iğneleri bitirdim. 2 adet 18 ve 19 luk yumurtam büyümüş, pcos var bende FEMERA ile sonuç alamamıştım.
Doktorum bu gece saat 12de ovitrelle vurmamı söyledi 36 saat sonra aşılama yapılacak. Hem gonalf için rapor çıkmıştı hemde bu iğne için saat 5te çıkacak. Doktor söylemeyi unutuyor bazen bu ilaçları sgk karşılıyor çoğu zaman. Örnek veriyorum gonalf 3700 küsürse mesela 900 Tl gibi bir fiyata alıyorsunuz, mutlaka doktora bunu danışın. Çarşamba saat 12de aşılamam yapılmış olacak dua edelim sonuçlar güzel olsun. Aşılama ücreti özel olduğu için 7200 Tl civari tutuyor. Sormak istedikleriniz varsa yazın

Merhaba bugün doktorum bana da gonalf450 ile devam edicez dedi. 3800 fiyat. Doktorum özel hastahanede istese rapor çıkarır mı yani? Henüz almadık iğneyi yarın başlıcam vurmaya

Kızların bugün aşılamanın 13 günü pozitif çıktı çok şükür ama çatlatma iğnesi geçmiş mıdır

Eklentiler

• IMG-20240716-WA0006.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG-20240716-WA0004.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…