Aşılama Tedavisine Başladıkk

Hiç belirtin varmı kuzu benim normal akıntı ve bel agrısı biraz hep olan şeyler
Ara ara olan kasık ağrısı göğüs hassasiyeti ve akıntı dışında birşey yok canım progestan kullandıktan sonra bi tık artıyor kramp vs. Onun dışında bende de ekstra bişi yok canım

Ara ara olan kasık ağrısı göğüs hassasiyeti ve akıntı dışında birşey yok canım progestan kullandıktan sonra bi tık artıyor kramp vs. Onun dışında bende de ekstra bişi yok canım
Ben progesteron kullanmadım neden aceba

Bilmiyorum ki canım belki doktorun değerlerine göre gerekli görmemiştir 🤔 yada bazı doktorlar tercih etmiyolar
Bilmiyorum kuzu ama beklemek ne kadar zor ya neden ctsi kan ve dedi doktor adet günü ctsimi

Kızlar bu göğüs ağrısı hassasiyet belirtileri ne zaman oluyor 7. günüm ama sadece akıntı kasik bel ağrısı var

Kızlar bu göğüs ağrısı hassasiyet belirtileri ne zaman oluyor 7. günüm ama sadece akıntı kasik bel ağrısı var
Canım progesteron kullanıyosan o etkileyebiliyormuş göğüsleri benim 10. Gün akıntım hala devam ve bel agrısı var

Bilmiyorum kuzu ama beklemek ne kadar zor ya neden ctsi kan ve dedi doktor adet günü ctsimi
Hayır ben hiç bişi kullanmadım bir de çatlatma iğnesinden sonra normal siklüs zamanı 14 gün sonramı
Hayır adetim 12sinde takvime göre aslında. Ama hesaplamayı hemşiresi o şekilde yaptı çatlatma iğnesini ilk vurdukları günü baz alıyor o günde ilişki istediği için. Kimisi 14 diyor kimisi 15 bilmiyorum 🤔

Hayır adetim 12sinde takvime göre aslında. Ama hesaplamayı hemşiresi o şekilde yaptı çatlatma iğnesini ilk vurdukları günü baz alıyor o günde ilişki istediği için. Kimisi 14 diyor kimisi 15 bilmiyorum 🤔
Hadi inşallah canım cuma günü gelsin bi an önce♥️

Sen progesterona baktırmışmıydın canım

X