Aşılama Tedavisine Başladıkk

Arkadaslar

Bize doktor önermedi biz günleri yinede değerlendirdik. Hala devam
Valla canım kasık ağrılarım olunca ara ara korktum bnde varsa bişi olurmu ki diye 🤔 biyerde de okumuştum ilk üç gün önemli vs diye ama bilemiyorum rabbim gönlümüzden geçeni biliyor hepimiz kendimizce deniyoruz bişeyler inşalllah güzel sonuçlansın🙏🏻

Son 3 gündür benimde çok ağrım oluyor.
Doktorlar bu dönemde hareketliliği severiz güzel şeyler oluyordur gibi yaklaşıyolar ama bilmiyorum inşaallah ondan oluyordur. Yani ben mi kuruntu yapıyorum acaba demiştim progestanı koyduktan bi yarım saat sonra flan kasılma gibi ince saplama ağrısı gibi oluyor. takvime göre bugün dahil adet gününe 6gğn var senin ne kadar kaldı canım

Doktorlar bu dönemde hareketliliği severiz güzel şeyler oluyordur gibi yaklaşıyolar ama bilmiyorum inşaallah ondan oluyordur. Yani ben mi kuruntu yapıyorum acaba demiştim progestanı koyduktan bi yarım saat sonra flan kasılma gibi ince saplama ağrısı gibi oluyor. takvime göre bugün dahil adet gününe 6gğn var senin ne kadar kaldı canım
Benim adet günüm iki gün geçti. Yarın aşılamanin 15.günü test vereceğim inşallah

Tedavi süreçleri çok zor o yüzden ben herkese dua ediyorum.
Hadi bu gece ismen birbirimize dua edelim. Malum beraat gecesi 1 yıllık kader defteri yazılıyor. Bizde evlat isteyelim hem kendimize hemde birbirimize

Allah sağlıklı aklı bedeni tamam hayırlı evlatlar versin bize, Rabbim bu tedavimizide hayırla sonuçlandırsın. Hepimizi sevindirsin. ÂMİN

X