Aşılama Tedavisine Başladıkk

Amin , mübarek gecenin hürmetine Allah isteyen bekleyen herkese hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin🤲

Ben de cmt günü aşılama oldum, progestan kullanıyorum, şimdilik hiçbir belirtim yok, doktorum 15 gün sonra test yaparsınız dedi, inşallah hayırlısıyla olmuştur🤲

Kızlar merhaba. Ben 17 şubatta aşılama oldum. Benim aşılamam tuttu şuan hamileyim. İnşallah sizinkilerde tutar rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın
Yaa hayırlı olsun sağ salim kucağınıza almak nasip olsun inşallaah🤲🏻 bir anne olarak sizinde aklınızda olalım bizde alalım inşllah o güzel haberi🥰

Kızlar merhaba. Ben 17 şubatta aşılama oldum. Benim aşılamam tuttu şuan hamileyim. İnşallah sizinkilerde tutar rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın
Canım sorun neydi neden aşılama oldun ve belirtim varmıydı adete yakın. Bende bel agrısı ve akıntı dışında bişey yok ama ne yazıkkı adet olmadanda bunşarı yaşadım zamanında

Canım sorun neydi neden aşılama oldun ve belirtim varmıydı adete yakın. Bende bel agrısı ve akıntı dışında bişey yok ama ne yazıkkı adet olmadanda bunşarı yaşadım zamanında
Bizde 7-8 ay uğraştık olmadı bende polikistik over vardı. Doktorum aşılama deneyelim tutma şansı yüksek dedi denedik tuttu

Merhabalar arkadaşlar aşılamayla ilgili araştırma yaparken bu sayfaya baktım aaaa yeni tarihli yazışamalarınızı görünce bende yazayım dedim. Bende 28 şubatta aşılama oldum doktor 18 inde test yaptır dedi

Merhabalar arkadaşlar aşılamayla ilgili araştırma yaparken bu sayfaya baktım aaaa yeni tarihli yazışamalarınızı görünce bende yazayım dedim. Bende 28 şubatta aşılama oldum doktor 18 inde test yaptır dedi
18i geç değilmi aşılamadan 12 gün sonra belli oluyor zaten. Muhtemelen sizin adetiniz geçsin diye beklemiştir

Hayırlı olsun öncelikle. Bende 27sinde yaptırdım ama 11inde ver dedi doktorum. Sizin baya uzun tarih vermiş o zamana adetiniz de baya geçmiş olmuyor mu

X