Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sagol canim ❤ malesef bedenen de ruhen de epey yoruldum. Ne hissedecegimi bile bilemiyorum öyle karışık aklim. Nasip degilmis napalim. Dedigin gibi şükür dermansiz dert vermesin Allah.

Hadi yaa üzüldüm gerçekten canım. Hayırlısı demekten başka çare yok. Ne yapmayı düşünüyorsun
Bir de bana sor... o kadar ne hissedecegimj bile bilemedim ki öylece duruyorum. Napalim nasip degilmis demek ki.. bende bilmiyorum napcagimi tam. Ama sanirim ara vermek de istemiyorum. Zaten keske daha önce baslasaydim diyorum hala.

Yaaa. Çok üzüldüm canım gerçekten

Bizlerinde sınavı bu maalesef. Rabbim en hayırlısını biliyor. Vardır bunda da bir hayır. Ama tabii çabalamayı da bırakmayacağız

Malesef bizim sınavımız bu gerçekten. O kadar emekte veriyoruz aslinda biseyler pozitif olsun diye. Ama napalim elimizden geleni yapip beklemekten baska yapacak seyimiz kalmiyor. minerva94 sizler belki güzel haber verirsiniz

Canim samimi duygularin ve dualarin icin çok teşekkür ederimm. Gecikmem falan olunca bende umutlandim napayim. Kan sonucum gelene kadar hala umudum vardi. Ve lekelenmeden öte giden biseyim de hala yok. Anlamadim negatif çıkmasına da ayri şaşırdım umutlarim suya düştü o bebek buraya gelsin artik insallah seninki pozitif olur. Dikkat et dinlen yorma kendini elinden geleni yap canim. Avokado yumurta kabak cekirdegi findik fistik tüket.

T Tugce9242 minerva94 @mutlutablo @papatyaseverrrrrr Ozlenenhanim Patile34 kızlar malesef benim bu aşılamam da negatif sonuçlandı kan verdim negatif çıktı sonuç
T Tugce9242 minerva94 @mutlutablo @papatyaseverrrrrr Ozlenenhanim Patile34 kızlar malesef benim bu aşılamam da negatif sonuçlandı kan verdim negatif çıktı sonuç
Hadi ya canım hakkında hayırlısı hiç üzülmek yok yola devam. Maalesef bende bugün regl oldum artık tüp bebek sürecine başlayacağım bi kaç ay sonra. Eğer seninde hakkın olduysa sende geç başka aşılama deneme bende biraz zaman kaybı ve yorucu bir süreç

Doğru söylüyorsun peki suan test yapıyor musun nasıl çıkıyor suan

Canim ben devlet hastanesine gidiyorum 2 kez igneli sonrasi t.bebege geciliyormus. Ben henüz hic igneli denemedim. Bakalim bilmiyorum ara vermeyeyim diyorum ama bi yandan da gücüm kesiliyor. Cok zor bir ikilem senin icinde güzel seyler olsun inşallah

Anladım canım o zaman iğneliye geçeceksin. Hakkında hayırlısı olsun. Gerçekten zor süreçler buradaki herkese Allah kolaylık versin canım

Anladım canım o zaman iğneliye geçeceksin. Hakkında hayırlısı olsun. Gerçekten zor süreçler buradaki herkese Allah kolaylık versin canım
Amin canim amin.. herkese kolayliklar versin Allahım çok zor çünkü. Bakalm doktorun keyfine kaldik igneliye gecmez bi bakarsin bi hastanede 6 asilama yapiliyormus 3 igneli sonrasi t.bebek geciyomus. Sorsan gencler çocuk sahibi olsun nüfus azaliyor derler ama t.bebegi ne kadar zorlastiriyolar sartlarini su hale bak.

Ya çok saçma gerçekten hangi ildesin canım sen? Ben İzmir Şehir Hastanesinde yaptırdım 2 aşılama sonra tüp bebek dediler. Ama özelde bir kere klomen ve çatlatma iğnesi yapılmıştı.

Bir de bana sor... o kadar ne hissedecegimj bile bilemedim ki öylece duruyorum. Napalim nasip degilmis demek ki.. bende bilmiyorum napcagimi tam. Ama sanirim ara vermek de istemiyorum. Zaten keske daha önce baslasaydim diyorum hala.
Allaha dua etmekten ondan istemekten başka çaremiz yok canım. Bu ilaçlarıda üst üste çok fazla kullanmak çok iyi değil okuduklarıma göre bence sende artık aşılamadan vazgeç canım. Ben üç tane doktor değiştirdim hepsinin ortak söylediği tek şey 2-3 aşılama en fazla deniyoruz olmazsa tüp bebeğe yönlendiriyoruz dediler hep.

Ya çok saçma gerçekten hangi ildesin canım sen? Ben İzmir Şehir Hastanesinde yaptırdım 2 aşılama sonra tüp bebek dediler. Ama özelde bir kere klomen ve çatlatma iğnesi yapılmıştı.
Ankaradayım ben canim. Benim sordugumda bana 2 kez igneli sinrasi t.bebek basliyoruz dediler. Ama bilmiyorum herkes baska bisey söylüyor benimde aklim karıştı

Öyle zaten canim tedavi surecinde de elimden geleni yapip sonra Allahın nasip etmesini bekledim hep ve beklemeye de devam edicem. Napayim daha fazla benim yapacak seyim yok.
Iste gittigim hastane gecmiyor t.bebege. bende bu kadar asilama olmusken son 2 igneliyi de olurum diyorum napayim baska. Simdi bu noktada biraksam kafamda hep acaba igneliyle olur muydu dusuncesi olacak. O da benim icjn zor olacak. Bide henuz tüp bebeğe hazir hissedemiyorum kendimi

Mrhb aynı saatte asilama olmusuz Rabbım hepimizin yüzüne gülsün inşallah 4 yıllık evliyiz eşimin sayıları kötüydü tup bebeğe başlayacağız bunun için iki aşılama istendi ilkini geçen sene Nisan da yaptırmıştık ama ozaman değerleri çok kötü çıkmıştı çok şükür bu sefer düzelmiş. Rabbım hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar bugün aşılama 10. Gün Ovitrelle 12. Gün, test yaptım aslında yapmayacaktım ne çıktığını da anlamadım bir baksanız

Eklentiler

• IMG_6243.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_6241.jpeg
    107,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_6235.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6237.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 24
Hakkinizda hayırlısı. İnşallah herkesin gönlünden gecen bi gün gercek olur hepimiz hayalini kurdugumuz bebislerimize kavusuruz insallah

Kızlar bugün aşılama 10. Gün Ovitrelle 12. Gün, test yaptım aslında yapmayacaktım ne çıktığını da anlamadım bir baksanız
Canım sanki gölge gibi var ama iste ignenin etkisi tam gecmemis onun gölgesi de olabilir. Yarin sabah yeniden tekrarla bence. Acele etmemek lazim aslinda test yapmak icin sonra daha cok üzülüyor insan.

Anladım canım. Peki regl oldun mu gidecek misin hastaneye
Olmadim canim hala regl. Lekelenme seklinde devam ediyor hala. O da her an degil. Dün gittim dr kan bakalim dedi. Ama bende regl olmadigim icin bugun tekrar gitmek istemedim. Cunku simdi gitsem yüksek ihtimal bana tarlusal verir bugun. Deger düşük oldugu icin. Bende kendimce diyorum gec döllenme mi deniyor ona, o olduysa diyorum. Iste bir umut ariyorum kısaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…