Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Canım sanki gölge gibi var ama iste ignenin etkisi tam gecmemis onun gölgesi de olabilir. Yarin sabah yeniden tekrarla bence. Acele etmemek lazim aslinda test yapmak icin sonra daha cok üzülüyor insan.
Bana da sanki iğne etkisinden kalan son demler gibi geldi lilymm🥹

Canim samimi duygularin ve dualarin icin çok teşekkür ederimm. Gecikmem falan olunca bende umutlandim napayim. Kan sonucum gelene kadar hala umudum vardi. Ve lekelenmeden öte giden biseyim de hala yok. Anlamadim negatif çıkmasına da ayri şaşırdım umutlarim suya düştü 😔 o bebek buraya gelsin artik 🥺🥲 insallah seninki pozitif olur. Dikkat et dinlen yorma kendini elinden geleni yap canim. Avokado yumurta kabak cekirdegi findik fistik tüket.
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun gerçekten zamanı bu zaman olamayabilir bilemeyiz elbette. Biz elimizden gelen çabayı gösterelim Allah büyük güzel bı zamsnda verck inanıyorum ben 🌸 Anneme geldim o beni besler diye🤭

Mrhb aynı saatte asilama olmusuz Rabbım hepimizin yüzüne gülsün inşallah 4 yıllık evliyiz eşimin sayıları kötüydü tup bebeğe başlayacağız bunun için iki aşılama istendi ilkini geçen sene Nisan da yaptırmıştık ama ozaman değerleri çok kötü çıkmıştı çok şükür bu sefer düzelmiş. Rabbım hepimizin yardımcısı olsun
Bakalım inşallah güzel sonuç aliriz hep beraber. Bende iki yıllık evliyim doktor üç aşılama dedi sonra tüp bebeğe gecicez dedi. İkinci aşılamam bu. Eşinin değerleri duzeldiyse inşallah bu sefer bebiş gelir 🥰

Benim negatif oldu inşallah siz bekleyenlerinki pozitif olur ❤❤
İnşallah hayırlı zamanda sizi çok güzel haberler bekler lütfen modunuzu düşürmeyin bu haberin sizi etkilemesine izin vermeyin ben inanıyorum ki rabbim bizim de kucağımızı dolduracak 💓💗💕💞🎀💝💖

Olmadim canim hala regl. Lekelenme seklinde devam ediyor hala. O da her an degil. Dün gittim dr kan bakalim dedi. Ama bende regl olmadigim icin bugun tekrar gitmek istemedim. Cunku simdi gitsem yüksek ihtimal bana tarlusal verir bugun. Deger düşük oldugu icin. Bende kendimce diyorum gec döllenme mi deniyor ona, o olduysa diyorum. Iste bir umut ariyorum kısaca
İyi yapmışsın canım bekle bakalım gelecekmi belli olmaz Allah’ın işi nasibimizde varsa bebiş gelir😇 bende dün regl oldum dedim ama pembe lekelenme oldum sabahtan beri hiç bişey yok🙈

Doğru söylüyorsun peki suan test yapıyor musun nasıl çıkıyor suan
Yok canım yapmadım. Bugün aile hekimime gittim diğer kan sonuçlarını değerlendirmek için

6,99 çok düşük bir değer ama negatif demeyiz pozitif de diyemeyiz dedi. Pazarda yaptırdığımı ve 3 çıktığını söyleyince tekrar bakalım ama çok yüksek ihtimal negatif dedi.

Perşembe tekrar kendi doktoruma gideceğim ve yüksek ihtimalle tekrar aşılama yapacak.

Bu sefer kan ve idrar testi yapamayacağım. 12-13. Günlerde kan vereceğim en fazla. Erkenden gelen sonuçlar biraz üzücü olabiliyor.

Lilys Lilys canım bende devlete gidiyorum. İki aşılama diyorlar ama iğneli iğnesiz diye bir ayrım olduğunu bilmiyordum. Gerçi her hastanenin prosedürü başka oluyor. Benimle beraber gelen 7-8 kız vardı hepimize gonal-f Verdiler.

Bu ay forumda aşılaması tutan o kadar az kişi varki :KK43:

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun gerçekten zamanı bu zaman olamayabilir bilemeyiz elbette. Biz elimizden gelen çabayı gösterelim Allah büyük güzel bı zamsnda verck inanıyorum ben 🌸 Anneme geldim o beni besler diye🤭
Amin canim aminn. Haklısın zamani degil belki de. Bizde dün eşimle konustuk ayni konuyu, biz olsun diye ugrasiyoruz ama zamani degilse ya dedim hatta. Canımız sagolsun napalim. Insanin modu baya yerlere düşüyor tabi. Ama napalim düştüğümüz yerden kalkmak lazım. İnşallah bizde evlat sahibi oluruz. Hepimiz tüm isteyenler...

İnşallah hayırlı zamanda sizi çok güzel haberler bekler lütfen modunuzu düşürmeyin bu haberin sizi etkilemesine izin vermeyin ben inanıyorum ki rabbim bizim de kucağımızı dolduracak 💓💗💕💞🎀💝💖
Amiiiin amiiinn İnşallah bi gün o güzel haberleri alabilmenin umudunu içimden hic atmadim atmayacagim da. Durup bekleyemiyorum mesela ara vereyim diyorum önce sonra yok durmak gelmiyor içimden. Nasip kısmet artik bakalim saglikli olmak önemli başta.

İyi yapmışsın canım bekle bakalım gelecekmi belli olmaz Allah’ın işi nasibimizde varsa bebiş gelir😇 bende dün regl oldum dedim ama pembe lekelenme oldum sabahtan beri hiç bişey yok🙈
Aynen canim nasip isi bu is artik ben iyice bu konuda netlestim. Insallah gelir de sevindirir.. ay hadi insallah senden bi güzel haber gelir. Benimde hala lekelenme seklinde. Ortada regl falan yok.

Yok canım yapmadım. Bugün aile hekimime gittim diğer kan sonuçlarını değerlendirmek için

6,99 çok düşük bir değer ama negatif demeyiz pozitif de diyemeyiz dedi. Pazarda yaptırdığımı ve 3 çıktığını söyleyince tekrar bakalım ama çok yüksek ihtimal negatif dedi.

Perşembe tekrar kendi doktoruma gideceğim ve yüksek ihtimalle tekrar aşılama yapacak.

Bu sefer kan ve idrar testi yapamayacağım. 12-13. Günlerde kan vereceğim en fazla. Erkenden gelen sonuçlar biraz üzücü olabiliyor.

Lilys Lilys canım bende devlete gidiyorum. İki aşılama diyorlar ama iğneli iğnesiz diye bir ayrım olduğunu bilmiyordum. Gerçi her hastanenin prosedürü başka oluyor. Benimle beraber gelen 7-8 kız vardı hepimize gonal-f Verdiler.

Igneyle tedaviden sonra geçiyorlar kuzum t.bebege. sizde direk igneyle baslamislar ya ondan söylemeye gerek duymamislardir tahminen. En azindan igneyle direk baslamissin ben 3 tane asilama yaptirdim daha 2 kez daha yaptirmam gerekiyor.
Birde dedigin gibi bende dogru düzgün asilamasi tutan göremiyorum artik. Zaten orani cok düşük iyice umutlar kırılıyor boyle olunca da

Bakalım inşallah güzel sonuç aliriz hep beraber. Bende iki yıllık evliyim doktor üç aşılama dedi sonra tüp bebeğe gecicez dedi. İkinci aşılamam bu. Eşinin değerleri duzeldiyse inşallah bu sefer bebiş gelir 🥰
Ne hissediyosun kasiklarimda baskı var benim ama daha 24 saat oldu aşılama yapmalı normal diye düşünüyorum katater in verdiği acıdır diye

Evet canım cidden boşuna üzülüyoruz bugün dayanamayıp yaptım testimi gördün mü bilmiyorum ama yani ama olumsuza tamamen odaklandım hiç kendimi kandıramıcam yeter artık aylardır 😂

Amin canim aminn. Haklısın zamani degil belki de. Bizde dün eşimle konustuk ayni konuyu, biz olsun diye ugrasiyoruz ama zamani degilse ya dedim hatta. Canımız sagolsun napalim. Insanin modu baya yerlere düşüyor tabi. Ama napalim düştüğümüz yerden kalkmak lazım. İnşallah bizde evlat sahibi oluruz. Hepimiz tüm isteyenler...
Allah erteliyor çok güzel zamanda vercek inşallah hepimize. Olmadığı zaman üzülüyoruz elbette ama hep dua ediyorum sağlıklı hayırlı evlat nasip et Allahım diyorum. Vereceğine inanıyorum sadece tek isteğim bu. 🤲🤗

Ne hissediyosun kasiklarimda baskı var benim ama daha 24 saat oldu aşılama yapmalı normal diye düşünüyorum katater in verdiği acıdır diye
Şuan birşey hissetmiyorum dinleniyorum uzanıyorum sürekli. Migrenim var benim sadece dünden beri başım çok ağrıyor aşılama kaynaklı değildir bence benm başım genelde ağırir. Dün akşam üstü kan geldi bende geceye doğru küçük küçük devam etti. İlkinde olmamıştı kanamam. Doktor ilk yaparken kanaman olursa normal demişti ama o zaman kanamam olmamıştı. Çok üstüne durmuyorum bakalım. Dua etmekten başka çaremiz yok hayırlısı diyelim🤲🥰

Hiç umudum yok canım bu ay herkesin olumsuz zaten anlamadım niye böyle oldu 😕
Olsun canim bekle bakalm belki pozitif sonuclanacak. Zaten bende de asilama 10.gününden sonra belirtiler falan azaldikca bi umutsuzluk basliyor. Ignenin etkisini biliyoruz az cok icinde beta hormonu oldugu icin yasiyoruz o belirtileri. Sonra o belirtiler bi anda ya yok oluyor yada hic kalmamis gibi bisey oluyor o zaman diyorum iste bak beta hormonu vucudu terkedince geciyir hersey demek ki negatif diye. Nasip tabi sıfır belirti ile öğrenen de varmis

Allah erteliyor çok güzel zamanda vercek inşallah hepimize. Olmadığı zaman üzülüyoruz elbette ama hep dua ediyorum sağlıklı hayırlı evlat nasip et Allahım diyorum. Vereceğine inanıyorum sadece tek isteğim bu. 🤲🤗
Öyle canim duadan ve o bekledigimiz günün gelecegine inanmaktan baska yapacak seyimiz kalmadi zaten. Canimiz sagolsun napalim artik. Zamani var demek ki. Sadece o kadar ugrasip 3 aydir hic bir seyimiz olmamasina ragmen olmamasina şaşırıyorum. Saglikli vucuduma hormonlar yüklüyorum acaba dogru mu yapiyorum endisesi oluyor. Cok karmasik bi durum. Bilmiyorum ne hissetsem

Öyle zaten canim tedavi surecinde de elimden geleni yapip sonra Allahın nasip etmesini bekledim hep ve beklemeye de devam edicem. Napayim daha fazla benim yapacak seyim yok.
Iste gittigim hastane gecmiyor t.bebege. bende bu kadar asilama olmusken son 2 igneliyi de olurum diyorum napayim baska. Simdi bu noktada biraksam kafamda hep acaba igneliyle olur muydu dusuncesi olacak. O da benim icjn zor olacak. Bide henuz tüp bebeğe hazir hissedemiyorum kendimi 🥺
Canım iğnelinin hiç bi farkı yok ki. Hap yerine iğneyle büyütüyorlar yumurtaları zaten iğneli yöntemi eğer hap ile yumurta gelişmezse yapıyorlar. Bana bir kez iğneyle yaptılar ama bizde pcos olcuğu için fazla yumurta gelişebiliyor iğneyle olunca bende o ay ohss sendromu oluşmuştu yani iğneli yaptırmak daha kötü olmuştu benim için. Bir de iğnelerin fiyatları çok yüksek boşuna gitmişti hepsi. Sen bilirsin yine tabi ben sana edindiğim tecrübeleri söylüyorum sadece.

X