Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Kızlarrr benim bugün 9. Gün aşılamanın yarın 10. Gün oluyor test yapsam erken mi olur daha öncesinde vücudum 8. Günde atmıştı iğneyi. Biraz belirtilerim var. Belim ağrıyor kasıklarımda sağlı sollu aşağıya inen ağrılar var ama aşırı değil biraz da göğüs ağrısı başladı oda hafif

En iyisini yaparsin kafani dagit canim insallah bu kez hepimiz mutlu sonuclar alırız da tekrar tekrar ilaclar kullanmak zorunda kalmayiz. Saglikla olsun hersey..
Canim şöyle yapiyorum ben ilk 3 4 gün falan daha cok uzanip yatma seklinde geçiriyorum. Sonra evin icinde bisiler yapiyorum kendimce agir olmayan isler falan mesela. Yemek yapmak gibi vs.
Açıkçası öncekinde neyi deneyimlediysen bu defa tam tersini yap. Iki sekilde de denemis olursun hangi yöntem daha dogru oluyor ogrenirsin kendin icin. Ama tavsiyem hemen ilk hafta cok yurumeli yerlere gitmemen. Ikinci haftaninda sonlarina dogru ayni sekilde dinlenmeni tavsiye ederim. Aradaki günlerde cok yormadan kendini bence istedigini yap. Maksat tedbirli olmak. Yoksa hamile oldugunu bilmeden bir suru is yapan sehir sehir gezen bir suru insan var olacagi varsa oluyor sanki

Insallah güzel sonuçlanır vucudundan ciktigini düşünüyorsan yapabilirsin ama bence erken. Ben 10.gun yaptigimda henuz gitmemisti benden etkisi. Tavsiyem en az 12.günü beklemeniz. Sabrınız varsa da 14.gün daha garanti olur.

İlkinde klomen çatlatma iğnesi tedavimde gebelik oldu ama kimyasallar sonuçlandı 11. Gün öğrenmiştim giderek koyulaşmıştı. İkincisinde 8. Gün test yaptım negatifti sonra 14. Gün yaptım yine negatifti bu ilk aşılamam biraz zaman yaklaştıkça stres de arttı belirtilere pek aldanmamak lazım ama hayal kırıklığı oluyor. Sizin kaçıncı gününüz ne durumdasınız

O zaman igne vücudundan erken atılıyor demek ki. Istersen yarin veya öbür gün yapabilirsin o zaman. Tabi yine karar senin kimyasal da olsa olmus bak şükür. Ben henüz hic yasamadim cift cizgi görmeyi. Insallah Allah nasip eder ignenin etkileri öyle yüksek kiiii insan kendini her ay hamile sanıyor dogal olarak. Epey etkiliyor bel karın göğüs sırt agrilari hic eksik olmuyor. Insallah bu defa hepimiz pozitifleniriz benim aşılama sonrası 18.gün oldu. Lekelenmem var. Normalde regl gecikmesi yaşıyorum ama sanki baslamaya çalışır ama baslayamaz ya regl öyle bir hali var. Bende cok karmaşık durumdayım.

Aminnn inşallah zaten 2. Aşılama deneyip olmadı tüp bebeğe geçiş… Eşimde morfoloji sorunu var ve varikosel. Ürolog 3 ay deneyin sonra operasyon yapalım dedi. Çok karışık çok her şey

Aminnn inşallah zaten 2. Aşılama deneyip olmadı tüp bebeğe geçiş… Eşimde morfoloji sorunu var ve varikosel. Ürolog 3 ay deneyin sonra operasyon yapalım dedi. Çok karışık çok her şey
Cok haklısın çok karışık ve sürekli bir koşturma halindeyiz. Insallah bebisler gelir bi an evvel. Eşte problem oldugunda aşılama turma sansi daha da artiyormus belki asilamadan pozitif sonucla cikarsin hic belli olmaz yumurta takibinde hangi ilaci kullanmistin igne mi ilac mi

İnşallah hepimiz için en hayırlısı olsun inşallah senin kaçıncı aşılaman aşılama da klımenle oldu yumurtam hep büyüdü klomenle doktorum klomenden devam etti

Öncekinde hep şey kafası vardı bende eskiden tarlalarda çalışırlardı oluyodu nasipte varsa olcak diye düşündüm ama nasipte yokmuş olmadı. Şimdi senin dediğini yapcam dinlencem. Evde iş çıksa bile kendimi tutcm yapmiycm. Gecenkinde çamaşır sepetini taşıdım eşya çamaşır astım ağır kaldırdım yanlış yapmış olabilirim. Ama bu sefer yapmiycm. Tedbir bizden takdir Allah'tan bakalım. Bu arada sen her bişey yazdığında oldu mu acaba ya kötü bişey okumayim diye korkarak mesajları açıyorum. Cidden çok dua ediyorum inşallah Allah yüzünü güldürür seninde

Canım 18.gün olmuş zaten artık bi test yapmalısın varsa bile bu lekelenmeler için ilaç falan kullanmam gerekebilir belki tedbirli olmakta fayda var

İnşallah hepimiz için en hayırlısı olsun inşallah senin kaçıncı aşılaman aşılama da klımenle oldu yumurtam hep büyüdü klomenle doktorum klomenden devam etti
Benim bu 3.asilamamdı canım. Klomenle kolay büyüyorsa iyi olmus onunla devam etmen de bazi vucutlar kolay tepki vermiyor ilaclara çünkü

O dedigin düşünce bende de vardi hep. Olacagi varsa oluyor demek ki diye. Ama sonra insan o kadar tedavi gördüm ilac kullandim dikkat edeyim emeklerim boşa gitmesin diyor..
Canim malesef benim haberler kötü

T Tugce9242 minerva94 mutlutablo P papatyaseverrrrrr Ozlenenhanim Patile34 kızlar malesef benim bu aşılamam da negatif sonuçlandı kan verdim negatif çıktı sonuç
Üzülmee sakın her şeyde bir hayır var Allah geciktiyorsa güzelleştiriyordur çözümü olmayan bir şey değil kendini daha da yıpratmadan bence biraz da dinlendikten sonra devam etmek istersen edersin ama ilaçlar iğneler bizi hep mahvediyor çok yoruluyoruz sakın üzme kendini

İnşallah güzel haberler alırız hepimiz teşekkür ederim güzel dileklerin için

İyi yapmışsın. Valla ben sadece o gün izin aldım ertesi gün işe devam aşılama günü dinlendim ama çok gezinmedim

Canım yapma. Ben 10. Gün yaptım 6,99. İki gün sonra yaptım 3 e düşmüştü. Farklı hastane önünde etkisi vardır ama çok üzüldüm. Sadece 3 ü görsem bu kadar üzülmezdim emin ol. Ev testlerimde silik çift çizgiydi.

T Tugce9242 minerva94 mutlutablo P papatyaseverrrrrr Ozlenenhanim Patile34 kızlar malesef benim bu aşılamam da negatif sonuçlandı kan verdim negatif çıktı sonuç
Yaa demee of gerçekten senden yana bu sefer oldu diye içimde hep öyle düşünüyordum. İnsan önce bu durumu görünce üzülüyor ama sonra ayağa kalkıp pes etmek yok devam edicm Allah güzel bı hayırlı zamanda vercek biliyorum diye düşünceyle yeniden ayağa kalkıyor bence insan. Geçen sefer adet oldugumda ilk kez oturup ağladım bir süre kısa sürdü bu ama sonra dedm ki kendime aglamiycam isyan etmiycm. Bugün aşılama yapıldı biliyosun olumsuz olabilir benimde farkındayım elimden gelen herşeyi yapıyorum ki sende yapiyosundur. Durmiycaz kesinlikle devam edicez. O BEBEK BURAYA GELECEK diyoruz ya O BEBEK GELDİİİİ DİYCEZZ inanıyorum. Sakın üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…