Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İnşallah canim ya İnşallah. Vazgecmezsem yarin gidicem doktora bakalim ne der. Biraz endise biraz merak ne yapcagimi bilemeden bekliyorum insallah güzel bi haber alırım regl olmam pozitif bir haber verebilirim insallah
Çok güzel pozitif haberi bekliyoruz canım senden zira şu an hepimizin buna ihtiyacı var

İnşallah canimm aminn. Sende yarin aşılama yaptiracaksin senin için de hersey cok güzel olsun güzel sonuc alirsin İnşallah. Stres yapma islem esnasinda serbest bırak kendini. Kasarsan agrin oluyor.
Evet bugün aşılama günü. 12 de olck inşallah birazdan hastaneye gidicm. Biraz uzak bana hastane. Kasmak istemiyorum ama çok canım acır diye korkuyorum yine. Birde sizde de var mı o ben çok çekiniyorum doktordan. Hemen olsun bitsin istiyorum. İnşallah sende güzel sonuc alırsın hala adet olmamana çok seviniyorum inşallah olmazsın

Kendini korkutma iste canım benim. Çünkü çok uzun bi islem degil zaten. Rahat ol hemen olup biter. Ister istemez insan cekiniyor ama onlar icin cok normal o anlar onu düşün hic stres yapma.

İnşallah canim aminnn dualariniza talibim insallah güzel haberler alırım. Insallah bebistir regl olmayisimin sebebi. Hepimize nasip olsun isteyen herkese İnşallah ❤

Zaten acımıyor ve hemencecik bitiyor endişelenme canım hiç. Tek sorun çişi tutmak
Neden çekiniyorsun ki. O senin gibi bin tane hasta görüyor zaten. En son düşüneceğin şey o olsun
Insallah kuzucum ya. Benim için dua ediiin. İnşallah o pozitifi alırım ve o bebisko buraya gelir. Bende hemen size haber vermeye gelirim ❤
Ay inşallah. Gidecek misin doktora bugün karar verdin mi ? Ederim ederim merak etme. Hepimize ediyorum

Gidicem galiba canim ya. Sagol canim teşekkür ederim. İnşallah guzel haberlerle gelirim

Insallah cankm yaa amiiin... benim asilamadan sonra bugun 16.günüm. bakalim nasip artik ya. Senin icin de hersey çok güzel olsun canım benim. Güzel sonuclar alirsin insallah
Nerdeyse 1 hafta lekelenmeyle geçmişti canım sonra söküldü. Ama benim lekelenme adetime 10 gün varken başlamıştı

Nerdeyse 1 hafta lekelenmeyle geçmişti canım sonra söküldü. Ama benim lekelenme adetime 10 gün varken başlamıştı
Canim inşallah bakalim pozitif bir haber verebilirim benimde hala devam ediyor lekelenmem 5 gün oldu sanırım baslayali. Benim reglden iki gün önce başladı

Naptin canım? Aşılamanı yaptirdin mı nasılsın

Naptin canım? Aşılamanı yaptirdin mı nasılsın
Evet cnm tam 12 de yaptırdım. Biraz cnm acıdı ama ilki gibi değildi sanrm bı iğne batmış gibi hissettim. Yarım saat uzandım bekledim orda.Çok şükür atlattm bunu. Doktor ilaç verdi yine aynısından. 15 gün bekliycm bakalm hayırlısı olsun inşallah
Senden bı haber var mı olmadn inşallah adet

Evet çok şükür yaptırdım. Başımda 4 kişi vardı araştırma Hastanesi'ne gittiğim için. O an o kişileri değil kendime odaklandim. Bekleyiş başladı benim için bakalım hayırlısı

Hadi hayırlısı olsun canim insallah pozitif sonuc alırsın sakin olmak ve sadece güzel haberi almaya odaklanmak en iyisi.
Olmadim canim bende henüz hala lekelenme devam ediyor bilmiyorum nolcak

İnşallah güzel haberler alırsın ben de bu ay aşılama yaptıracaktım ancak ben de ufak bir kist görüldüğü için kullanacağım ilaçlardan dolayı doktor bunun uygun olmadığını bir ay daha beklememiz gerektiğini söyledi biraz üzüldüm ama ama vardır bunda da bir hayır diye düşünerek kendimi teselli ediyorum bence test yapma zaten yolu yaralamışsın inşallah pozitif çıkar haberlerini bekliyoruz

O kistler genelde regl ile atılıyor hic endişelenme hersey gönlünce olsun. Hepimiz güzel haberler alalim insallah teşekkür ederim güzel dileklerin için ❤hepimiz pozitifleri görelim de mutluluktan uçalım. Senin ilk aşılaman mi olacaktı?

doktorda o şekilde söyledi regli zamanlarında olan kistler diye belirtti çünkü önceki ay bu şekilde bir kist yoktu. Evet benim ilk aşılama eşimde herhangi bir sıkıntı çıkmadı ben de pco var iki seneden fazladır bebek istiyoruz deniyoruz ama olmuyor biraz korkuyorum açıkçası merak ediyorum heyecanlanıyorum bir an önce olsun istiyorum ama bu kistden dolayı mecburen aşılamayı ertelemek zorunda kaldık

Canim artik pcos olmayan yok gibi bisey. Bide gebelige engel degil bi cok arkadasimiz pcos olup hamile kaldi ve 2 3 dogum yapanlar dahi var. Korkma hic aşılama ile tutma ihtimali de var. Bu ay kendini vitaminlerle falan güzelce hazirla gelecek ay yaptirirsin aşılama. Aşılama zaten islemi basit ama yumurta büyütme kismi biraz git gel yaptigimiz icin sürüyor bide aşılama sonrasi beklemesi epey zor heyecanla hevesle bekleniyor ama. İnşallah hepimiz güzel sonuclar alabiliriz

Hadi hayırlısı olsun canim insallah pozitif sonuc alırsın sakin olmak ve sadece güzel haberi almaya odaklanmak en iyisi.
Olmadim canim bende henüz hala lekelenme devam ediyor bilmiyorum nolcak
Bütün stresimi boşaltcam yaklaşık iki yıldır hiç yıllık izin almadım kafamı dagitcm birsuru film izliycm onu dusunmiycm öyle planladim. İnşallah güzel haber alırız hepimiz bir daha canım acısın istemiyorum ama vardır Allah'ın bir bildiği diyorum hep. Bide bişey sorcam siz bu süreçte sürekli uzanıp yatıyor musunuz ? Gecenkinde iki üç gün uzandım sonra arabayla küçük gezmelere gittim. Bu sefer nasıl yapaym bilemiyorum. Arkadaşlarım ve ailem sürekli yat kalkma diyor sürekli de yatmak zor değil mi nasıl yapmalıyım sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…