Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Evet bende bakıyorum konu başlıkları bana uyanlara aynı şekilde bizim gibi bu yolda böyle ilerleyenler bir süre sonra güzel haberler almışlar inşallah konuşmalarımız güzel biter derdimiz gece uykusuz kalmamız olur bebislerden sebep

Valla takmadim oldu diyenler nasil basariyor acaba
Onun sırrını çözebilen zaten alfadır. Yok yani öyle takmama gibi bir seçenek. Mesela aşılama tedavisindeyiz su an. Aşılamayı olana kadar yumurta büyüyecek mi diye stres, sonra da tutacak mi diye stres. Hadi gel de unut takma kafaya. Bi kere catlatma ignesi unutturmuyor ben burdayim diye vucudumuzu sisiriyor her aynaya baktigimda hatirliyorum. Nasil unutabilelim ki

Ayyy amiiiinnn amiiin amiiinn iinsallah öyle olur. Uykusuz gecelerde bebislerimizi uyutmaya calisirken birbirimize taktikler veririz burdan inşallah. Allah nasip etsin dee

Ben gittim kan verdim
2,29 çıktı yükselir mi acaba ya
Sabirsizliktan

Ben gittim kan verdim
2,29 çıktı yükselir mi acaba ya
Sabirsizliktan
Canim daha erkendi zaten. Yükselebilir tabiki daha vakit var. Daha 1 hafta olmus erdeyse aşılaman olalı zaten. Bebisin tutunmasi yerlesmesi falan derken anca zaten. Sıkma canını biraz bekle

Kızlar vitamin takviye neler kullanıyorsunuz? Dr nuzun onerdigi folik asit var mi birde. Elimdeki bitti yenisini siparis edecegim de kullanip memnun kaldiginiz varsa fikirlerinize açığım

Kızlar vitamin takviye neler kullanıyorsunuz? Dr nuzun onerdigi folik asit var mi birde. Elimdeki bitti yenisini siparis edecegim de kullanip memnun kaldiginiz varsa fikirlerinize açığım
Nates q-plus verdi bana canım folik. Balıkyağı da iç dedi marka önemli değil dedi. Başka bir doktor efa one new life önermişti. İkisini kullanıyorum.

Nates q-plus verdi bana canım folik. Balıkyağı da iç dedi marka önemli değil dedi. Başka bir doktor efa one new life önermişti. İkisini kullanıyorum.
Balık yagi bende kullaniyorum canim. Bitane multivitaminim vardi dr un önerdiği o da bitti. Aslinda polysitol alayim diyorum bi yandan da bu sektör de mi para tuzagi diye ikilemde kaliyorum..

Bakayim soylediklerine canim. Ne durumdasın bugun

Aşılama ilk canım
Ilkinde bende aynen sen gibiydim. Sonra bekleyim de erkenden hoslanmayacagim seyler görmeyeyim diye hep daha fazla bekleyebildim. 2.de 12 gun bekledim bu 3.de de regl gecikmesini beklemek hedefim. Insan ogreniyor zamanla malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…