Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Aşılama 6. Gündeyim ara ara hafif kasık ağrısı oluyor aşılamadan beri bu devam ediyor.
Göğüs ucu da hassasiyet var ama iğnelerden hormon etkisi mi bilmiyorum
Kasık ağrıları benimde aynı şekilde ama yumurtalar ilaçlardan dolayı fazla uyarılıyor ve büyüyor onun ağrısı olduğunu düşünüyorum göğüs ağrım hiç olmadı

Aynen öyle canım ilaçlar vücudumuzun dengesini bozuyor. İkinci aşılama olduğu için artık çok takmıyorum hayırlısıysa olur diyorum
Yine de güzel seyler düşün. Bende ikinci kez olcam bakalim bir aksilik olmazsa. İnşallah olumlu sonuclar alırız canım

Tutmadı malesef çok üzgünüm tüp bebeğe geçecegiz
Üzülme sıkma canını desem de etkisi olmaz biliyorum. Ama bizlerjn bir numarali düşmanı stres. Kesinlikle stresten uzak kalsak hersey zaten olmasi gerektigi gibi olacak. Ama biz herseyi takiyoruz olmayınca üzülüyoruz. Yaptigimiz yanlis. Bir yolunu bulmak lazim rahat olmanin. Stresten surekli bas agrisi yaşar oldum artik. Keske biseyler elimizde olsa. Dilerim tüp bebekten olumlu sonuclar alirsin

Nasil geciyor peki ilkinden farkli bisey var mi hissettiginiz
İlkinden farklı bazen kasik seyirmesi oluyo adet ağrısı gibi bazen ağrı vuruyo 3.5 dk olup geçiyor. Bide zamansız mide bulanıyor gibi ama bulanmıyor gibi de değişik cnm. Psikolojik de olabilir cnm. 2 aşilamamda da göğüs ucu ağrısı oldu.

Merhabalar bugün benim 13.günüm sabah test yaptım silik çizgi çıktı sizde durumlar nasıl

Bende sabah teste gitmiştim,yarım saat önce çıktı sonucun 0.97 negatif,hayırlısı sürece devam edeceğim,dr tüp bebeğe geçeriz demişti

Aynen öyle canım ilaçlar vücudumuzun dengesini bozuyor. İkinci aşılama olduğu için artık çok takmıyorum hayırlısıysa olur diyorum
Bende ikinci aşilamayi istiyordum aslında,ama dr tüp bebeğe geçeriz demişti,devlette yaptırıyorum ben ikinci aşılamayı yaparsa tüp için zaman kalmayacak yaştan dolayı

Insallah bu defa pozitifleri görürüz hepimiz hepimizin gönlünden gecen olsun.

Bende sabah teste gitmiştim,yarım saat önce çıktı sonucun 0.97 negatif,hayırlısı sürece devam edeceğim,dr tüp bebeğe geçeriz demişti
Sağlık olsun demek ki gelmek icin az daha zamani varmış. Simdiki bebişler çok nazlı ☺ bence de vakit kaybetmeyin dr nuz tüp bebek dediyse. En azindan daha şansı yüksek bir işlem.

Bende ikinci aşilamayi istiyordum aslında,ama dr tüp bebeğe geçeriz demişti,devlette yaptırıyorum ben ikinci aşılamayı yaparsa tüp için zaman kalmayacak yaştan dolayı
Ne sorun vardı canım neden ikinci aşılamayı yapmadan tüp bebeğe geçmek istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…