Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İnşallah cnm benim bende öyle umud ediyorum ol deyince olduran rabbim bizimde dualarımızı kabul etsin inşallah. Eğer negatif olursaBayramdan sonra tüp bebeğe başlayacağım inşallah gerek kalmaz

Benimde bugün ikinci aşılamamın 4.günü hepimiz pozitif görelim inşallahh
İnşallah cnm Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın..belirtin varmı gerçi erken ama olsun bazılarının acı eşiği düşük oluyor erken farkediyor..1..ve 2. Arasında bariz fark varmı hissettigin belirti vs vs

İlk aşılamamda ohss sendromu olmuştum canım o yüzden çok şiddetli ağrılarım vardı tek hatırladığım bu ikinci aşılamada da olur diye korkmuştum bu kez olmayacak inşallah 4 günü geçirdim şuana kadar hep kasık ağrılarım oldu işlem günü baya ağrı oldu iki gündür bel ağrısı var bi de baş dönmesi halsizlik uyku hali var ama aşılamayla alakalı olduğunı düşünmüyorum

İlk defa duydum o sendromu cnm benim.. geçmiş olsun. Benimde aşılamalarim hep zorlu ve acılı geçti. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bebis cnm emeklerimizin karşılığını versin inşallah

İlk defa duydum o sendromu cnm benim.. geçmiş olsun. Benimde aşılamalarim hep zorlu ve acılı geçti. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bebis cnm emeklerimizin karşılığını versin inşallah
Pcos var bende yüksek doz ilaç kullanınca yumurtaların hepsi fazla uyarıldı yumurtalıklarım 10cm olmuştu pcos hastalarında olabiliyor maalesef

Pcos var bende yüksek doz ilaç kullanınca yumurtaların hepsi fazla uyarıldı yumurtalıklarım 10cm olmuştu pcos hastalarında olabiliyor maalesef
Oo hepsi bir büyürse felâket ağrı sızı yapar cnm ya. 1.tane yumurta buyuse bile 2.3 gün karın kaşık ağrısı çekiyoruz. Çok geçmiş olsun cnm

İnşallah cnm benim bende öyle umud ediyorum ol deyince olduran rabbim bizimde dualarımızı kabul etsin inşallah. Eğer negatif olursaBayramdan sonra tüp bebeğe başlayacağım inşallah gerek kalmaz
Kaçıncı gunundesin asilamada canım. Var mi belirtiler farklılıklar

İnşallah pozitif görürsünüz belirtileriniz var mı hic
Bugün daha 5.günüm belirti olduğunu düşünmüyorum artık çok belirtide aramamaya çalışıyorum aslında boşa ümitlenmemek için şuan ara ara batma gibi kasık ağrım oluyor bel ağrım ve halsizlik hali var

Aşılama 6. Gündeyim ara ara hafif kasık ağrısı oluyor aşılamadan beri bu devam ediyor.
Göğüs ucu da hassasiyet var ama iğnelerden hormon etkisi mi bilmiyorum

Merhaba hayırlı olur inşallah Aynı gün aşılama olmuşuz. Nasıl bir hissiyat içindesiniz ? Belirtiler oldu mu

Kaçıncı gunundesin asilamada canım. Var mi belirtiler farklılıklar
Bugün 7.gunum cnm bazen adet olacak gibi ağrı giriyor 3.5 dkmlik geçiyor. Bide bazen midem bu tuhaf oluyor bulanıyor ama bulanmıyor gibi tuhaf. Belki de psikolojik bilmiyorum hayırlısı olsun

Zaten en dogrusu belirti aramamak hatta aşılama yaptirdigini unutmak. Çünkü zaten bir cok belirtinin sebebi ilaclar. En güzeli akışına bırakmak. Yani asilamadan sonra zor olan kısım simdi beklemek. Güzel haberler verirsiniz inşallah

Bugün 7.gunum cnm bazen adet olacak gibi ağrı giriyor 3.5 dkmlik geçiyor. Bide bazen midem bu tuhaf oluyor bulanıyor ama bulanmıyor gibi tuhaf. Belki de psikolojik bilmiyorum hayırlısı olsun
Bi cok belirti psikolojik oluyor. O kadar istiyoruz ki çünkü olumlu seyler olsun aklimiz bize oyun oynuyor. Dilerim hepimizin emekleri karşılık bulsun

Aynen öyle canım ilaçlar vücudumuzun dengesini bozuyor. İkinci aşılama olduğu için artık çok takmıyorum hayırlısıysa olur diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…