Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Hormonlardan kaynaklı olabilir diyor çok fazla hormon ilacı kullanıyoruz çünkü gebeliğin daha ilk haftasında olabiliyormuş bende çok ihtimal vermiyorum ama yinede bilemiyorum her şey olabilir
Hadi inşallah diyelim o zaman ☺ olumlu seyler duymak hepimize iyi gelir

Çook ama çookk teşekkür ederim bana söylediğiniz iyi dileklerin çok daha fazlası sizin olsun inşallah,sürece başlayacağım en kısa zamanda,rabbim hepimizin emeklerini çabalarını versin dua edelim bende teyze olmak istiyorum hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Amiiin çok teşekkür ederim bende güzel sonuclar aldigimiz günler yakındır inşallah

Yaa çok geçmiş olsun Ne dediler aşılama ile ilgisi var mıymış peki
Teşekkür ederim canım. Aşılamayla ilgisi olabilirmiş evet hormonlar aşırı tepki vermiş olabilir dedi. Kan tahlili yaptılar enfeksiyon ya da yine ohss ile ilgili bi durum olabilir mi diye onlar temiz çıktı geriye başka sebepte kalmıyor zaten şu 1 hafta hızlıca geçse de öğrensem sonucu

zaten normalde akip giden zaman test yapmak icin beklerken gecmek bilmiyor. Az daha sabret canim azalmis en azindan günlerin. O dedigin sendromu ilk kez duydum. Hangi ilaci kullanmistin peki yumurta büyütmek icin

zaten normalde akip giden zaman test yapmak icin beklerken gecmek bilmiyor. Az daha sabret canim azalmis en azindan günlerin. O dedigin sendromu ilk kez duydum. Hangi ilaci kullanmistin peki yumurta büyütmek icin
Ohss sendromu yumurtaların aşırı uyarılması canım pcos olan hastalarda görülme ihtimali yüksek bi de ben ohss olduğum aşılamada çok yüksek doz gonal-f kullanmıştım ondan oldu bence. Bu ay klomen ve femera birlikte kullandım. Gerçekten zaman çok yavaş geçiyor sabretmeye çalışıyorum

Benimde günüm belli oldu cumartesi günü aşılama oluyorum lilys merakla bekliyoruz sonucunu bize de haber ver
Merhaba aşılamayı yaptırdınız mı? Nasıl geçti? Ben de 2 gün sonra aşılama olacağım heyecandan duramıyorum

Hadi hayırlısı o zaman kan testi verin
Bana özelden mi göndermişsiniz oraya cevap yazayım dedim ama bu mja cevap yazamazsınız diyor herhalde sizin mj alımınız kapalı,buraya yazmıştım p.tesi günü test sonucunu görmediniz sanırım,negatif oldu tutmadı,bayram sonrası tüp bebek sürecine başlayacağım inşallah

Yaa çok agri yapmistir eminim tekrar olmaz inşallah. İğne fazla gelmisti demek ki o zaman. Iki ilac birden zor olmadi mi ilk defa duydum. Bende gectigimiz ay ayni siz gibi bu günler niye gecmiyo diye aksama kadar saate bakiyordum sonuçlar güzel olsun da

Göremedim canım hakkında hayırlısı olsun

Evet canım çok ağrım olmuştu bu ay olmadı çok şükür. Bende iki ilaç aynı anda ilk defa kullandım bakalım inşallah olumlu sonuç alırım faydası olur canım 8.günüm bugün gün sayıyorum

Hadi inşallah o zaman. Bende klomene basladim bakalim nasil olacak ilk denemem klomenle. Bak cogu gitmis azi kalmis dayan sonuc guzel olsun da beklemeye deger

Nasilsin canim nasil geçiyor süreç belirtiler falan var mı iğne etkisi gecti mi
İyiyim cnm kan testi günüm salı ama.ben yarın erken gebelik testi yapacağım. İğne etkisi gectimi bilmiyorum yarın 13.gun. geçmiştir inşallah.
Hiç bir belirtim kalmadı geçti cnm iğne etkisi geçtikce belirtiler de kayboldu umduum da.gitti..
Sen naptın nasıl gidiyor varmı belirtilerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…