Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sağlık olsun demek ki gelmek icin az daha zamani varmış. Simdiki bebişler çok nazlı ☺ bence de vakit kaybetmeyin dr nuz tüp bebek dediyse. En azindan daha şansı yüksek bir işlem.
Teşekkür ederim,sağlık olsun nasip ne zamansa o zaman,benim yazın yaşım doluyor ikinci aşılamayı yaptırırsam tüp bebek için zamanım kalmıyor,özele de gidemem şuan maddi olarak.insallah sizin tutar mutlu haberlerinizi bekliyorum

Aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz kızlar bu arada çay kahve falan kısıtladınız mı
Aşılamadan sonra cok fazla kalkip dolasmamaya dikkat ettim, ağır bisey kaldırmadım. Beslenmeye elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım ceviz incir avokado ve havuc tüketmeye çalıştım. Kahve konusunda ekstra dikkat etmedim ama günlük 1 fincan gecmeyin bence her ihtimale karşı. Cay konusunu pek bilmiyorum. Elinizden geldigince dikkat edin sizde. Tutunsun iyice. Ev isi falan yapmadim ben bi süre. Elimden geleni yaptim kısaca

Tüp bebek icin yaş sınırı kac acaba bilmiyorum da ben. Devlette böyle bir şansınız varken degerlendirin bence de. Sonrasinda durumlar degisirse insallah ihtiyaciniz kalmaz ama özel de de denersiniz

Doktorum hiç bir şey söylemedi bende normal hayatıma döndüm ama çay kahve tüketmemeye çalışıyorum fazla ilk gün yattım daha çok şimdi günlük rutin işleri yapıyorum ağır bi iş yapmıyorum bakalım hayırlısı

Yaa ne güzel darısı başımıza benim daha 5.gün aşılamadan sonra daha zaman var bence kan vermelisiniz
Doktorum ayın 6da kan ver dedi bakalım iki gönüllüyüm bi yanım bebek var diyo bi yanım yok diyo rabbim hayırlısını nasip etsin

Doktorum ayın 6da kan ver dedi bakalım iki gönüllüyüm bi yanım bebek var diyo bi yanım yok diyo rabbim hayırlısını nasip etsin
Benim doktorum aşılamadan iki hafta sonra demişti ama sen ikinci çizgiyi görmüşsün nasıl dayanıcaksın

Tüp bebek icin yaş sınırı kac acaba bilmiyorum da ben. Devlette böyle bir şansınız varken degerlendirin bence de. Sonrasinda durumlar degisirse insallah ihtiyaciniz kalmaz ama özel de de denersiniz
Kalbiniz okadar güzel ki okurken içim rahatladı sağolun.bebek 1 yıl olmayınca evin yanında özel var oraya gittim horman rahim filmi amh hepsi orda yapıldı,onlar okadar pahalı tutmuyor,amh orda 1.50 çıktı dr yeterli dedi yumurta takibini de yaptı herşey normal doğal yolla olur dedi 7-8ay da öyle bekledim yaş da geçiyor şehir hastanesine gittim orda amh 0,48 çıktı,bende özeldeki 1.5 dedim zaten E nabizdan görüyormuş,birdaha yaptı yine 0.48 çıktı düşük dedi amh değeri düşük olunca rapor kapsamına giriyor dedi benim ağustosta 39 yaş doluyor 40 dan 1 gün bile alsan devlet karşılamıyormuş öyle dedi,amh düşüklüğü sebebiyle rapor kapsamına giriyorsun dedi vakit kaybetmeden 1 defa aşılama deneyelim ardından tüp deneyelim ki zaten 3 tane hakkın var ama sen 1 taneyi yapınca diğerlerini yaptıramayacaksın 1 tanesini yapalım hemen dedi

Aslında kendimi herşeye hazırlamıştım negatif olma ihtimali de yüksek diye ama yine de insan negatif olunca çok üzülüyor,yaşım bukadar ileri olmasa belki biraz daha dayanırım olsun zamanı vardır diye teselli edeceğim ama dr larda acele etmen lazım yumurtaların heran bitebilir dedi,bu yaş öyle birşey ki insanin umutlarını tüketiyor,balkona çıktım saatlerdir oturuyorum,düşünüyorum dua ediyorum,hem sizlere hem kendime,hepinize iyi geceler

Çok fazla ayakta kalmamaya dikkat edin bence. Sonuçta bir sürecin icindesiniz bazi isler biraz beklese de olur. Emekleriniz bosa gitmesin insan o zaman daha cok üzülüyor.

içimizi hep ferah tutmamiz lazim aslinda ama iste bu süreçte biraz zor oluyor napalim. Her hastanenin aralıkları farkli oluyor iste siz iyiki gitmissiniz diger hastaneye yoksa vakit kaybedecekmissiniz. Dr nuz hangi tedavi daha uygun diyorsa ona yönelin hic zaman kaybetmeden tam motivasyonla hemen tüp bebege geçiş yapın da bi an önce tutunsun artik teyze olalim

Çok fazla ayakta kalmamaya dikkat edin bence. Sonuçta bir sürecin icindesiniz bazi isler biraz beklese de olur. Emekleriniz bosa gitmesin insan o zaman daha cok üzülüyor.
Dün gece saat 3ten beri kusuyorum hala geçmedi berbat bi haldeyim nasıl bir şey bu anlamadım

Dün gece saat 3ten beri kusuyorum hala geçmedi berbat bi haldeyim nasıl bir şey bu anlamadım
Aa gecmis olsun ama neden oyle oldu ki. Bugun kacinci gününüz tam ? Bide malesef salgın var kusma öksürük hatta zatürreye ceviriyormus falan. Dikkat edin isterseniz hemen dr a görünün ne olur ne olmaz. Aşılama sonrasi o kadar durmadan kusma oldugunu hic duymadim çünkü

Aşılamadan sonraki 6.gün bugün öksürük falan bi şey yok bulantı kusma ve baş dönmesi bende anlamadım neden oldu eşim doktor olduğu için o biraz rahatlatıyor beni ama daha kötü olursam gidicem kadın doğumcuma

Eşiniz dr sa o daha iyi bilir tabi. Ama 6.gün saydiginiz belirtiler icin baya erken bi süre aşılama ile alakalı olacagini sanmiyorum. Umarim önemli bisey degildir

Eşiniz dr sa o daha iyi bilir tabi. Ama 6.gün saydiginiz belirtiler icin baya erken bi süre aşılama ile alakalı olacagini sanmiyorum. Umarim önemli bisey degildir
Hormonlardan kaynaklı olabilir diyor çok fazla hormon ilacı kullanıyoruz çünkü gebeliğin daha ilk haftasında olabiliyormuş bende çok ihtimal vermiyorum ama yinede bilemiyorum her şey olabilir

Selam kızlar bende 29 mayısta aşılama yaptırdım 6. Günüm sonuç alanınız var mı bizede umut olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…