Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Allah razı olsun minervam,lilym göremedim seni görmüşken sana haber vermek istedim
Sen nasılsın halin keyfin tüp bebek kısmına mi geçtiniz ♥️
Evet lily ortadan kayboldu ya. Detoks yapıyor bence :). Evet Amh düşüklüğüm varmış boluna aşılamalar olmuşum. Ona üzüldüm biraz. Şimdi tüp bebek raporumun çıkmasını bekliyorum. Sonra başlıcaz nasipse :)

Evet lily ortadan kayboldu ya. Detoks yapıyor bence :). Evet Amh düşüklüğüm varmış boluna aşılamalar olmuşum. Ona üzüldüm biraz. Şimdi tüp bebek raporumun çıkmasını bekliyorum. Sonra başlıcaz nasipse :)
Doğru insan bazen geri çekilmek istiyor

Ya boşuna mi yoruldun off
Neyse vardır hayr diyoruz asla olumsuzluk yok,♥️
Olacak inşallah

Ama adet için çok erken değil mi ki. Hiç üzülme doğru zamanda gelecek bebişimiz
Yok cnm üzülmüyorum bende öyle düşünüyorum şuan zamanı değil demekki diyorum. Erken olmadm cnm gunumdu bekliyodum yani. İğneli tedavim bu sefer uzun sürdü sanki ya yumurta geç büyüdü bence klomende daha erken büyüyor.

Oy maşallah size 🧿 gözün aydın canım inn o kadar mutlu oldum ki. İnşallah sağlıkla kavuşursunuz
Allah razı olsun canım benim inşallah

Soğan kürü deneseydin keşke sende ama doktor bana şey dedi verdiğimiz vitamin takviyeleri etkilemis yumurtlaman neredeyse hic olmuyormus dedi(progesteron) amh iyi ama progesteron kötüymus benimde

Soğan kürü deneseydin keşke sende ama doktor bana şey dedi verdiğimiz vitamin takviyeleri etkilemis yumurtlaman neredeyse hic olmuyormus dedi(progesteron) amh iyi ama progesteron kötüymus benimde
Yumurtlamamda sıkıntı yok canım. Sperm hızıyla ilgili sıkıntı var bizde maalesef

Benim aşılamanın bugün 16.günü hiç belirtim yok test yaptım birşey çıkmadı kan vermeye korkuyorum

Hatta eşimin bir arkadaşı anlatmış, onlara bikaç doktor sizin çocuğunuz olmaz imkansız denmiş, sonra mfk nın 3 aylık eş paketleri var ondan kullanmışlar, sonra ikizleri oldu, eşime de alın kullanın demiş. Tabi o paketi herhangi bir tedavi görmüyorken alıp denemek lazım.
Benim almak istediğim pcoson plus karışım sitesinde var bakın. Woman-man plus karışımlar da eş paketi gibiymiş içeriği denenebilir, şifanın nereden geleceği belli olmaz :)
Pcoson plus kullandın mı canım

Merhabalar öncelikle Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin 🥰 sizin demi aşılamayla oldu benimde progrstronum hep düşük 3. Aşılamamı oldum bekliyorum ama pek ümidim yok

Merhabalar öncelikle Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eylesin 🥰 sizin demi aşılamayla oldu benimde progrstronum hep düşük 3. Aşılamamı oldum bekliyorum ama pek ümidim yok
Allah razı olsun canım
Kendiliğinden oldu,bu ay tüp bebek raporu için iğneli aşılama olacaktı ben de miyom var dediler(miyomda degilmis o ufak 2mm biseymis) ben onun soğan suyu kullandim ama bunlar dışında doktorumun verdiği eşli olarak müdavim inositol ve eşime de sperm kalite enerjisi için takviye içtik
Rabbim ol dedi oldu bunların hepsi vesile sanırım
Ümidim yok deme aşılama olmamis gibi dusun Rabbime emanet et kendine dikkat et pozitif haberlerle gel inşallah 🥰

X