Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Maalesef muayeneler benimde çok canımı acıtıyor Allah hepimize en kolayından nasip etsin yarın haber et bize de bakalım inşallah büyümüştür yumurtalar
O kadar aşırı agrim olmuyordu benim gecmis muayenelerimde ama bu ay aşırı acıtıyor bakan doktor. Az kaliyor ki bagirayim yani.. cidden ne çok gidecegimiz varmis bu muayeneler icin hastaneye.. ben ilk jinekolojik muayeneye gittigimde normal genel kontrol amacıyla yani , ayy bi daha yaptirmam ya senede 1 yeter demistim o stresi yetmisti bana muayene günü gelene kadar. Simdi haftada 2 3 cagiriyorlar napalim yaşanacağı varmış demek ki. Yeter ki gelsin de bebisler.. haber veririm canim mutlaka. Iiiinsallah büyümüştür de artik catlatma ignesi verir.

İnşallah canım iyi sonuçlar alırsın büyümüş olur yarina kdar sürekli gitmek zorunda kalmazsn dua ediyorum
Sagol canim Allah razı olsun inşallah yarına büyümüş olur da hemen verir catlatmayi. Bi an once yapilsin istiyorum artik aşılamam. Insallah da olumlu sonuc aliriz

O kadar güzel anlatmışsın ki inan hepimiz aynı durumdayız. Ben ve eşimde de bir sorun yok ama sebepsiz infertilite diyorlar başka da birşey demiyorlar. 3. Aşılama basliycam bende ne ara 3. Ye geçtim anlamadm zaman nasıl aktı ne stresler heyecanlar yaşıyoruz canimz aciyor ama her seferinde belki bu sefer olur ümidiyle başladığımız için vazgeçmek istemediğimiz için adım atıyoruz yine. Bende isyan etmek istemiyorum. Oturap kendimi kaybedercesine hiçbir zaman ağlamadım. Her adet oldugumda aglamiycm dedim kendime. Ama ben inanıyorum ki olacak. Hiçbir zaman pes etmek yok

Çok teşekkür ederim ben ilkinde hap ile denedim, ikincisi ve üçüncüsü gonal f ile oldu. 75 lik vurdum hep. İğneye cevap da veriyor yumurtalıklarım. En son 2 yumurtam büyümüştü. Eşimde de bir problem yok. Size umutsuzluk olsun diye yazmadım lütfen yanlış anlamayın, umarım sizlerin aşılamaları tutar

Ben artık ağlayamıyorum ya garip bi sakinlik çöktü. Kabullenme evresindeyim işte dediğim gibi.. bir sorun olsa tedavi için çabalardık. Ama sebepsiz olması gerçekten can sıkıyor. İnşallah en kısa zamanda o güzel haberleri alırız

Alışırız diyoruz ama alışacak bi durum da değil gerçekten. birde devlette her muayenede doktor değişiyor her sederinde başka biri o da insanı geriyor. Aynen herşey bebek için katlanacağız .) ay hadi inşallah verir bu gittiğimde

Çok doğru gerçekten. İnşallah inşallah amin güzel sonuçlar alırız bizde

Yok olur mu burda hepimiz birbirimizle tecrubelerimizi paylasiyoruz. Hatta bi cogumuz gittigi hastaneden alamadigi bilgiyi burda birbirinden alıyor. Ne guzel vucudun igneye ilaca cevap veriyor regl oluyorsun bunlar pozitif seyler. Demek ki zamani var sadece bu var. Peki devlette mi tedavi oluyorsun ozelde mi

Aynen canim benimde öyle her muayeneye baskasi geliyor. Sanki tv de film ceviriyoruz her masaya yattigimda disardan baska asistan veya hemsire bisey mutlaka giriyor iceri. Yahu tamam muayene ediyorsunuz da sohbete bile gelen oluyor. Gerçekten devlet hastanesinin en olumsuz yanlarindan biri de bu. Bide insani surekli azarlayan hemsireler oluyor.. garip yaa sanki biz insan degiliz de boyle garip bir muamele gosteriyorlar..

Merhaba hanımlar, 5 Ağustos’ta aşılama oldum. Sonrasında 10 gün Duphaston kullandım 19’unda bitti. Halen adet olmadım, evde yaptığım idrar testleri negatif. Kan verdim sonuç yarın çıkacakmış. Normalde adet öncesinde göğüs şişkinliği ve ağrısı yaşardım şu an öyle bir durum yok. Ara ara sol ayağımda ve belimde ağrılarım oluyor, bunun dışında arada regl ağrısı gibi ağrılarım oluyor. Sizce aşılama tutmuş olabilir mi?

Maalesef öyle canım

Canım iğneyi kaçtan vuruyorsun

Özelde oluyordum hatta iki doktor da değiştirdim. Hsg mi başka bi Prof çekti. En iyilerine gitmeye çalışıyorum ama nasipten öteye gitmiyor. Eylül ayı için bi merkezle görüşeyim mi diyorum ama onlar da sanki para tuzağı.. kafamda deli sorular

Merhabalaar. Insallah pozitif olmustur sonucunuz. Regl gecikmesi oldu mu peki ? Kullanilan ilaclar igneler ve bu sonradan kullandigimiz duphaston veya progestan gibi ilaclar da gecikme yapabiliyormus. Ondan gecikmen olmus olabilir. Kaset test mi yaptin erken gebelik testi mi ? Erken gebelik testleri pek yaniltmiyor ama digeri icin bisey diyemiycem

Ya aslinda aşılama sürecinde cok fazla degismiyor bence gidilen doktor. Galiba tüp bebekte onemliymis laboratuvar falan. Dedigin gibi merkezler bana da para icin herseyi yapiyorlarmis gibi gelen bi yer. Nasibimizde varsa bir dr bize vesile olacak iste. Insallah cok bekletmeden gelir beklediklerimiz. Biz elimizden geleni yapiyoruz.

Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimizin amacı o pozitifi görebilmek. Normalde dün olmam gerekiyordu ama iki aydır iki gün gecikme yaşıyorum normalde 28 gün döngüm. Okuduğum yorumlara göre Duphaston bırakıldıktan sonra 2-3 gün içinde regl başlıyormuş. Bugün yaptığım erken gebelik testi idi daha önce bir kaset bir erken gebelik testi yaptım. Yarın kan sonucu çıkınca netleşecek sanırım.

Gelişme olmadıysa niye yükseltmedi acaba dozunu canım bi açıklama yaptı mı
Ilk 62.5la baslamistim canim sonra 75 yapti. Ama büyümemesine ragmen yine de 75de birakti. Birsey soylemiyorlar ki 75 e devam et 3 gun daha dedi. Bende anlamadim yarin sorma firsatim olursa sorcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…