Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Bende nerdeyse her gün gider oldum canim ya.. muayenede ayri agriyor .. ister istemez bu kacinci oldu hassaslasti napayim.. evet canim calisiyorlsr şükür. Zaten kadin dogum hastanesi her sekilde doktor oluyor hastanede o nedenle bölümü de kapatmiyorlar diye tahmin ediyorum.

Anladım cnm yarın ola hayrola o zaman belli olur herşey yarın inşallah en kısa sürede olur yeniden ve son olur inşallah güzel haberlerle gel inşallah

Anladım cnm yarın ola hayrola o zaman belli olur herşey yarın inşallah en kısa sürede olur yeniden ve son olur inşallah güzel haberlerle gel inşallah
Amiiin canim inşallah aminn benimde istegim arzum o. İnşallah bu defa yarin hem son muayenem olur hemde son aşılamam olur da pozitif haberlerle gelirim canim benim

Ya o kadar haklısın ki başla demekte şuan bulunduğumuz yerde sağlık imkanı çok yok devleti geçtim hani özel hastane bile yok aşılama yaptırdığım yer bile çok kötüydü sanırım o yüzden canım istemiyor memleketimize döndüğümüzde artık tüp bebek vs sürecine girebileceğiz o yüzden ben de biraz sallıyorum sanırım Belki önümüzdeki aylarda femara+çatlatma başlayabilirim burda doktorun bana yapacağı bir işlem yok sadece yumurta takibine giderim.

Ya bilmiyorum bir gün olacak o bebek buna çok aşırı eminim o yüzden sanırım gönlüm rahat tabi ne kadar erken olursa o kadar iyi Valla senin bu azmini gördüm ben de heveslendim

Insallah canim amiiin sen nasilsin klomen kullancaktin
İyiyim çok şükür. Evet bugün son hapimi içtim bitti ilacım. Pazartesi yine hastaneye gitcez eşimle. Onunda sonuçlarını da gostercez. Ultrason spermigrom vs. İstemişti doktor. Ultrasonda damarlar fln bakalm demişti ama temiz çıktı o çok şükür. Her gittiğimiz doktor eşime sigarayı bırak demişti ama malesef azaltmaya çalıştı bı ara bırakır gibi oldu olmadı. Dün ben hicbisey demeden birden birakcm artk dedi inşallah birakabilir. Birde her doktor sperm sayısı yeterli ama ileri hareketlide biraz yavaşlık var demişti. Şimdi bakalm bu doktor ne diycek. Varsa nasıl arttırabiliriz onu arastircaz uyguluycaz artık. Ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışıyorum. Bakalım pazartesi olsun hayrola

Hahha birbirimize moral olup heveslendirebiliyorsak ne mutlu bize tabiki sen daha iyi bilirsin ne zaman gidecegini falan ama bence devam et derim ❤ dedigin gibi benimde icimde bir ferahlik var bir sekilde olacak biliyorum hissediyorum ama sadece zamani var. O yüzden vazgecemiyorum gidip gelmekten galibaa

Canim valla iyi dr iyi hastaneden de önemli. Hastaneyi kucaklayip evimize getirmicez ama dr cok önemli. Gercekten is bilmeyene denk gelince o sıkıntı iste. Bugun kontrolumde tamda tarif ettiğim bir dr a denk geldim ki sorma ... insallah hakkimizda hayirlisi en tez zamanda olsun

Ay hadi bakalim canim insallahhh saglikli guzel sonuclar alırsınız. Bakalim pazartesi yumurtalar büyür cabucak insallah seninde. Yavaslama olabilir moralini bozma. Ilk tedaviden daha yavas oluyor sonraki büyüme hızları. Insallah pozitiflenelim hepimiz de

Bende kontrole gittim bugun ama dr malesef hic iyi degildi. Hic icime sinen bir muayene olmadı.

İlk aşılamada yumurta takibi için iki kez gitmiştim sonra gün vermişti ikincisinde ilk yumurta takibine gittim onda hemen gün vermişti.ikisinde de iki yumurtam vardı bakalım bu sefer yine aynı mı olcak. Çok şükür güzel haberlerle dönüyorum eve yumurtlama konusunda. Cnm peki ne dedi doktor büyüme var mı bidaha gel dedi mi ?

Ne dedi canım doktor gelişmiş mi

Iyi canim maşallah en azindan onun icin gitmek zorunda kalmiyorsun. Bu ay benim yumurtalar epey direnc gosterdi ama simdi de yumurtlamam fazla oluyor. Anca etki etti demek ki igneler.

Simdi catlatma ignesi vurdurup geldim canim. Pazartesine aşılama yapilacak. Ama biraz karisik bir gün oldu benim icin simdi gittigimde yeniden muayene oldum yumurtam catlamis. Bakalim ne olacak.

Ne dedi canım doktor gelişmiş mi
Canim catlatma ignesi vurdurdum simdi geldim. Pazartesi aşılamam olacak. 17 olmus vuralim igneni dediler. Oraya kadar sorun yok. Dün ovülasyon testi yapmıştım muayeneden gelince kopkoyu 2 cizgiydi. Bugunde yaptim aksam tek cizgi. Yani Dün yumurtlama bugun catlama oldu teste göre. Simci acile gidince doktora söyledim test yaptigimi falan. O da muayene etti. Sabahki muayenemde 17 mm yumurtam vardi ama simdi oldugum muayenede o yumurta görünmedi catlamis dedi. Ama birliktelik önermedi perhizi bozmayin dedi. Bugun vurulan catlatma ignesi o yumurtayi korur pazartesine kadar dedi. Bilmiyorum artik ne olacak. Biraz kafam karisti açıkçası. Baska yumurtalar gördü muayenede ama en büyüğü çatlamış. Birliktelik de yasak. Umarim güzel sonuçlar alabilirim bakalim. Bu igne koruyor yumurtayi dedi insallah oyledir.

Çok ilginç gerçekten canım. İlişki neden yasak onu anlamadım

Çok ilginç gerçekten canım. İlişki neden yasak onu anlamadım
Perhiz süresinden dolayi canım. Ama biz bozduk perhizi napalim riske atmayalim dedik.. insallah iyi yapmışızdir..
Bu arada canim sen demistin sanirim dimi rahim duvari kalinlasmadan asilamani yapalim dedi doktor diye. Ben dün özellikle sordum onu ve dr dedi ki biz aksine rahim duvari kalinlassin isteriz ince rahim duvarina bebek tutunamaz kalinlastikca tutma sansi da artar dedi. Hatta ekstra ince oldugunda ilac miktarini arttiririz dedi.
Zaten asilamadan sonra kullandigimiz progestan fitil falan da o ise yarıyor ya iyice kalinlastirmak icin.

İyi cnm sevindim adına Pazartesi sen asilamaya ben yumurta takibine o zaman hakkımızda hayırlısı olsun bu ay inşallah

İyi cnm sevindim adına Pazartesi sen asilamaya ben yumurta takibine o zaman hakkımızda hayırlısı olsun bu ay inşallah
Amin canım benim inşallah ❤ güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin Allah
Bu ay benim icin epey karışık oldu ama sonu hayirli haberle biter inşallah
Seninde hemen büyümüştür de igneni verir umarim doktorun

Amin canım benim inşallah ❤ güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin Allah
Bu ay benim icin epey karışık oldu ama sonu hayirli haberle biter inşallah
Seninde hemen büyümüştür de igneni verir umarim doktorun
Ay insallah Pazartesi günleri izinliyim. İzin almaktada zorlaniyorum git gel iki saatim yolda geciyor inşallah öyle olur. Ama geçen ay çok şiddetli hissetmiştim dünde aynısı oldu sanırım yumurtalarım büyüyor sol tarafımda ağri var hafif. İnşallah güzel sonuçlanır amiiin inşallah inşallah

Amin canim amiinn cabucak da pozitifi görelim bu ay bi rahatlayalim insallah ya. Cidden oyle iyi gelecek ki bu ay alacagimiz pozitif haberler bize. Insallah büyümüştür hemen yumurtalarin bi bakarsin carsambaya hemen asilama yaparlar

Evet canım sonrasında kalınlaşması gerekiyor onun için estrofem kullanılıyor hatta ben daha önce baya kullanmıştım. Benim gittiğim Doktor aşılamadan sonra kalınlaşmasını istiyordu yani inceyken aşılamayı yapması lazımmış sonra kalınlaşarak tutunması gerekirmiş mesela rahim filminide o yüzden adetten hemen sonra çekiyolarmış rahim duvarı inceyken belli oluyormuş diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…