Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Abla kurbani ama olsun iyi etmissin. En azindan o stresle beklemekten kurtarmissin kendini. Sadece erken oldugu icin cikan sonuclar yaniltiyor canim ya. O yüzden ben pek erken yapmanin bir faydasini görmedim
Aynen ablamın kurbanı oldum gitmeden hastaneyide aradı 10 dk içinde hallettim işimi hiç sıra beklemedim. Bakalm cnm hayırlısı ben negatife bile uzulmiycm çıkarsa beklemek daha stresli oldu geçen ay bende bakalm sonuç bı çıksın onu bekliyorum

O zaman hemmmen haber ver bize de tamam miii. Insallah söyle epey yüksek bisey ciksin

Ay hadi İnşallah bende bı gün gerideyim senden benim test negatif çıktı sen yapmimsiydin normal test orayı kaçırdım canım,
Ben dünde test yaptım bugün sabahda yaptım silik çizgi hep vardı. Dün yaptığım normal testti bugünkü erken gebelik testi. Ay insallah olur seninde bakalm. Ben 5
Günden beri yapıyorum test hep silik var bakalm nasip ya

Malesef negatif çıktı sonucum. Sanırım elendm bnde ama bu bana ders oldu test yapmak yanlış
Canim erken olunca yalanci pozitif de verebiliyor. Veya direkt negatifte cikabiliyor. Regle kadar beklemek en iyisi. Test fobisi olustu bende artik ondan yapmak gelmiyor icimden ve erken testler insani cok yaniltiyor. Bide dur bakalm daha günün varr belli olmaz ne olacagi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…