Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sen eşittir ben vallahi o test fobisi bende de oldu. Artik yapasim gelmiyor. Yani bi sekilde pozitif oldugunu öğreneyim ama o test cubugu dehil o zaman azcik daha bekleyelim. Sonra yap testi simdi yaniltmasin madem bazen daha fazla da oluyor süresi

Selam canım sonucun ne oldu test yaptin mi yeniden veya kan verdin miiii

Dün akşam bel ağrım çok arttı, peçeteye kahverengi birkaç damla leke geldi adet oluyorum diye düşünüyorum ama şu anda da gelen giden yok tertemizim. Sabah test yaptım ama belli belirsiz yani kamerada bile çıkmıyor benim gördüğüm

Eklentiler

• IMG_3041.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 23
Bugün 10. Günüm benim dün göğüs ağrım başladı adet öncesi belirtilerimin en babası önce o selam verir vücudumda hafif bel ağrım var başka bir belirtim yok. Bakalım ben çok odaklı olmamaya çalışıyorum bu ay bakalım hayırlısı cnm herkes için inşallah

Aynen öyle canım. 2 hafta falan gecikmesi lazım ki inanayım

Kızlar igne 12.gun aşılama 10 gun dün negatif çıktı bugün sabah testim bu hafif bi çizgi var iğne etkisimj acaba

Eklentiler

• 1000122205.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 18
Canim pek belli olmuyor fotoda. Hadi bakalim insallah baslamaz da pozitif bir haber alırsın

Ayy deme öyle demeee. Insallah pozitif bir haber alirsin yaaa. O belirtiler ayni zamanda bebis belirtileri de. Du bakalim hemen negatif olmayalim

Kızlar igne 12.gun aşılama 10 gun dün negatif çıktı bugün sabah testim bu hafif bi çizgi var iğne etkisimj acaba
Bence bu test pozitiiiif önce negatif gördüysen sonra o cizgi belirdiyse net görünüyor ki bebisko geliyor yarin test yapp yeniden

Bence bu test pozitiiiif önce negatif gördüysen sonra o cizgi belirdiyse net görünüyor ki bebisko geliyor yarin test yapp yeniden
I sallar inşallah allahim mucize olur 4 yıldır bu haberi bekliyoruz tup bebeğe gitmek için prosedür gereği ikinci asilamayi öylesine yaptıralım dedik birinciye göre daha da umutlandım ama

I sallar inşallah allahim mucize olur 4 yıldır bu haberi bekliyoruz tup bebeğe gitmek için prosedür gereği ikinci asilamayi öylesine yaptıralım dedik birinciye göre daha da umutlandım ama
Yaaa ay insallah pozitiftir yaaa. Hic gerek kalmaz tüp bebege insallah bak testin de cok guzel görünüyor gelmis olsun mucizen insallah

Ayy deme öyle demeee. Insallah pozitif bir haber alirsin yaaa. O belirtiler ayni zamanda bebis belirtileri de. Du bakalim hemen negatif olmayalim
İnşallah cnm. Aşılamamin 10. Çatlatma iğnesinin 11. günüydü bugün ablamın ısrarıyla bende test yaptm ikinci çizgi silikti iğne etkisi olabilir mi acaba ? Ben 5.gunden beri test yapıyorum bu arada hep silik vardi bu ay beklemiyorm yapiyorm sürekli valla geçen ay çok stresli geçti bnm için bu ay olmasada en azindan stres yasamiycm herşeye hazırladım kendimi bu silik gecedebilir negatifte olabilir hayırlısı diyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…