Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Malesef negatif çıktı sonucum. Sanırım elendm bnde ama bu bana ders oldu test yapmak yanlış🤭
14.gun falan diyorlar doktor da bana öyle dedide aslında🌸
Amiin canim amin insallah 🙏 hic pozitif haber okuyamaz olduk vallahi forumda da hic kimsenin tutmuyor nedense. Insan umutsuzlasiyor boylr olunca da 🙁😐
Sorma canım ya o kadar bende bakıyorum ama pozitif bulmak zor🥹 Artık Rabbim bize ne zaman nasip ederse hayırlı evlatlar aratmadan hayırlısıyla versin bütün isteyenlere 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Canim erken olunca yalanci pozitif de verebiliyor. Veya direkt negatifte cikabiliyor. Regle kadar beklemek en iyisi. Test fobisi olustu bende artik ondan yapmak gelmiyor icimden ve erken testler insani cok yaniltiyor. Bide dur bakalm daha günün varr belli olmaz ne olacagi
Bakalım cnm aynen daha reglime var daha ama daha test yapmam🤭

14.gun falan diyorlar doktor da bana öyle dedide aslında🌸

Sorma canım ya o kadar bende bakıyorum ama pozitif bulmak zor🥹 Artık Rabbim bize ne zaman nasip ederse hayırlı evlatlar aratmadan hayırlısıyla versin bütün isteyenlere 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amiiin canim insallah amiiin. Nerdeyse hepimizin duasi ortak.. insallah bizlerde o duyguyu tadarız..
Cok zor gercekten pozitif bir baslik görmek. Bi umut ariyor insan ama yok hep negatif hep olumsuz.

Bide bu çocuk işine ara verip hiç beklemedikleri anda hamile kalan çok bazen diyorum kendime çok mu üstüne durdum. Nasip tabi de.
Evet onuda çok okudum bende canım yok aslında elimizden geleni tabiki yapicaz ama akisinida bırakmak lazım aynı zamanda tabiki zor oluyo biraz insan üzülüyor ama bu imtihanın da inşallah mükâfatını alırız diye geciyo içimden hep🥰🥰

Doktor ne diyor peki canım ne öneriliyor bilmediğimden soruyorum🌸
Birlikte öğreniyoruz canim herseyi sor tabikii 🌸 doz düşük geldi galiba bana çünkü öncesinde de ben tedaviye devam ediyordum ya alışıyormuş yumurtalar yavas büyüyormuş hastanede konustugum bi cok arkadasin basina gelmiş. Doktor birden büyüyecek gibi duruyor dedi. 4 gün icin ignenin dozunu yukseltti. Bakalim pazartesi gittigimde ne olacak. Saglikla büyür insallah

İnşallah büyür cnm ya rahat ol stres etme olcak inanıyorum buyur ya inşallah🤲🤲
İnşallah canim bakalim. Ignemin dozunu yukseltti. Pazartesi tekrar kontrol dedi. Bakalim ne olacak pazartesine. Bir maceranın icindeyiz 🤷🏻‍♀️
Bide bu çocuk işine ara verip hiç beklemedikleri anda hamile kalan çok bazen diyorum kendime çok mu üstüne durdum. Nasip tabi de.
Bende buna bazen takılıyorum ne yalan söyleyim. Zamani var ne zaman nasip olursa olacak diyoruz ya hep acaba simdi zamani degil de biz mi zorluyoruz diye geçiyor aklımdan. Ama tabi hic çabasız durmakta bana göre degil.. cok karışık

Evet onuda çok okudum bende canım yok aslında elimizden geleni tabiki yapicaz ama akisinida bırakmak lazım aynı zamanda tabiki zor oluyo biraz insan üzülüyor ama bu imtihanın da inşallah mükâfatını alırız diye geciyo içimden hep🥰🥰
Bende senin gibi düşünüyorum bir gün bizde o haberi alcaz inşallah inanıyorum pes etmek yok 🥰

Birlikte öğreniyoruz canim herseyi sor tabikii 🌸 doz düşük geldi galiba bana çünkü öncesinde de ben tedaviye devam ediyordum ya alışıyormuş yumurtalar yavas büyüyormuş hastanede konustugum bi cok arkadasin basina gelmiş. Doktor birden büyüyecek gibi duruyor dedi. 4 gün icin ignenin dozunu yukseltti. Bakalim pazartesi gittigimde ne olacak. Saglikla büyür insallah
Aa o zaman büyür inşallah canım hiç canını sıkma 🥰🥰

İnşallah canim bakalim. Ignemin dozunu yukseltti. Pazartesi tekrar kontrol dedi. Bakalim ne olacak pazartesine. Bir maceranın icindeyiz 🤷🏻‍♀️

Bende buna bazen takılıyorum ne yalan söyleyim. Zamani var ne zaman nasip olursa olacak diyoruz ya hep acaba simdi zamani degil de biz mi zorluyoruz diye geçiyor aklımdan. Ama tabi hic çabasız durmakta bana göre degil.. cok karışık
İnşallah pazartesi güzel haber alırsın cnm. İmtihanimiz bu belkide bilemeyiz cnm. Hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin herkese tek duam bu olck olck inaallah cnm🤲🥰

X