Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Büyür cnm merak etm geçen ayda böyle diyodun sanırım ama olmuştu yine olcak emin ol rahat ol.

Ben 4 yıllık evliyim canım onunla ilgili bişey söylemediler bana
Anladim canım tamam sagol. Bana da hic demediler konuyla ilgili bisey ama hastanede konuştuğum birisi öyle söyleyince bende merak ettim var mi diye. Zaten tüp bebek sureci biraz zorlu. Ona psikolojik olarak hazirlanmak bile zaman alacak sanki. Insallah o adıma kalmadan hepimizin bebisleri olsun saglikla

Büyür cnm merak etm geçen ayda böyle diyodun sanırım ama olmuştu yine olcak emin ol rahat ol.
Evet dogru geçen ay da gec büyüdü benim. Ama bu ay igneye gectim ya. Hemen büyür diye düşündüm bide burda arkadaslar pcosta yumurtalar ani tepki veriyor faln deyince daha cok korktum hatta. Ama olmadi gayet normal seyrinde gidiyor su an. Vurdugum doz düşükmüş ama. Bide igneden önce de ilac kullanıyordum ya,yumurtalar alisiyormus biraz daha gec buyuyormus bu ikisi birlesince.

Canım selam. Kullandığın doz düşük stres yapma. İğnelide yumurta kontrollerini daha sık yapıyorlar hızlı gelişme ihtimali olduğu için ben 2 günde bir gitmiştim benim her gittiğimde tam gelişmediği için dozunu yükseltmişti en son 900ünitenin hepsini birden vurdum düşün. Yani her doktor çok farklı gerçekten ben çözemiyorum benimki beklemek istemedi en geç 12.gün aşılamayı yapmam gerekiyor o zamana kadar gelişmesini istediği için de hep dozu yükseltti sonrasında da işte bahsetmiştim ohss sendromu yaşadım hiç kolay şeyler deği gerçekten bu arada tüp bebekten çekinme lütfen onunda bunlardan pek bi farkı yok süreçler benzer.

Bu kadar düşünme hesaplama herşeyi boşver olcak strese gerek yok önce yumurta büyüyecek mi diye strese giriyosun daha sonra aşılamadan sonra olcak mı diye hiç gerek yok cnm Allah çok güzel şekilde vericek inşallah

İnşallah canım belki hastaneden hastaneye değişiyordur bu durum. Evet zorlu bir süreç başlayacak bakalım hayırlısı ile

12. Günde beta 22 çıktı. Nasıl sizce
Bence bu pozitif demek 12.günde ignr etkisi kalmis bile olsa 7 8 ya cikar ya cikmaz en yüksek. Yaaa cok güzel bi haabeeerr 2 günde bir tekrarlamak gerekiyormus böyle pozitif olunca. Tekrarlayin testinizi bence bakalim artış olacak mi. Ki bence olacak çünkü yüksek çıkmış degeriniz tebrik ederim simdidennn

Öyleymiş canim doz düşük oldugu icin anca cevap veriyormus. Ay ne diyosunn cok fazla yüksek doz vur demis sana demek ki ondan o sendromu yaşadın ay saglikla büyüsün sonuc güzel olsun da gec büyüsün napayim.

Haklisin aslinda pek bi farki uok t.bebegin ama sadece daha fazla igne ilac olunca insan tedirgin oluyor iste insallah hic gerek kalmaz

İnşallah canım insallah. Elimde degil ama. Buyumedikce stres artiyor. Dusunmemek lazim ama o da benim yapabilecegim bisey degil malesef. Neyse bakalim insallah guzelce büyür de bu defa sonucum güzel olur. Hepimizin sonuclari güzel olur sen kacinci günündesin canim var mi belirtilerinde değişiklik

Aynen öyle canım dediğin gibi doktordan doktora her şey değişiyor bi de ben hep özele gittim yani çok zor bir süreçti geçti çok şükür. Hiç tedirgin olma canım kaç kez oldu aşılamaya dayanıyorsun ona da hayli hayli dayanırsın tabikide inşallah gerek kalmaz ama kalsa da bunu kendine dert etme içini ferah tut.

Tekrar cok geçmiş olsun canım sana da. Bi daha yaşanmasın öyle olumsuzluklar inşallah.

Valla canim bu sürece girdigimden beri anladigim en önemli sey biseylerin zamani var ve o zamani bekliyoruz. Çünkü yoksa vucudun yapmasi gereken herseyi drlar disardan mudahale ile yapiyolar yani bebek olmamasi icin hic bi sebepte yok ama olmuyor. Burdaki ben dahil bi cok kisinin öyle. Bu kısaca zamani var demek oluyor daha. Cunku yoksa bunca igne ilac aşılama sonrasinda progestan ayni zamanda kullandigimiz bi cok vitaminler falan... yani asıl tutmamasi zor. Ama tutmuyo iste. Nasip olacak ki olsun. O zamani beklemekten baska caremiz de yok galiba. İnşallah Allah nasip etsin yolunda çaba harcadigimiz o güzel duyguyu bize

Kızlar merhabaaa perşembe günü ilk asilamami oldum cuma birinci gün diye mi saymam lazım yoksa perşembe 1 cuma 2 diye mi

Çok güzel yazmışsın canım. Kesinlikle katılıyorum doğru zamanı bekliyor başka bir açıklaması yok. Allah bize de en hayırlı zamanda nasip edicek ben artık buna inanıyorum. Aşılama yaptırdığım dönemlere göre şuan çok daha rahatım bu bekleme süreci bana iyi geldi gerçekten. Umutsuzluğa kapıldığın an mantıklı düşünemiyosun sadece üzülüyorsun o yüzden eğer bu süreç seni yıpratıyosa en iyi tercih ara vermek ve akışına bırakmakmış bence

Aşılama süreci zaten başlı başına strese sebep oluyor. Ne kadar stressiz gecirmek istersek isteyelim olmuyo iste, ilac kullan yumurta takibine git sonra asilama yaptirmaya git sonra tutacak mi diye bekle derken zaten stresten istesende uzaklasamiyorsun ki..
Haklisin canim mola vermek biraz uzak kalmak iyi gelir gercekten. Bende bu ay biraz ara versem mi diyorum sonuca göre. Çünkü gercekten artik igne yaparken bile canim acıyor ilk gunlerde hic agrim yokken simdi agrim oluyor. Yorgunluk hem bedenen hem zihnen oluyor gercekten. Allahim nasip etsin bi an evvel de emeklerimizi boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…