Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Kızlar merhabaaa 🌸🌸 perşembe günü ilk asilamami oldum cuma birinci gün diye mi saymam lazım yoksa perşembe 1 cuma 2 diye mi
Merhabalaaar 🌸 Asilamadan sonraki gün sayılıyor canım cuma günü 1.günün. simdiden hayirlisi olsun sonucun inşallah. Bekledigimiz sonuclara ulastigimiz bir ay olur iiinsallah 🙏🥰

Ayyyy inşallah çok teşekkür ederim ❤️😍
Birbirimize de bolca dualar güzel enerjiler yollayalim 🙏🥰 o kadar istiyorum ki su baslik altinda yazan veya takip eden ve bu forumda bebis icin bekleyen herkesin cocuk sahibi olmasini 🙏 isteyen herkese nasip olsun..
Yumurta buyutmeyi igne ile mi yapmıştın ilacla mi

Birbirimize de bolca dualar güzel enerjiler yollayalim 🙏🥰 o kadar istiyorum ki su baslik altinda yazan veya takip eden ve bu forumda bebis icin bekleyen herkesin cocuk sahibi olmasini 🙏 isteyen herkese nasip olsun..
Yumurta buyutmeyi igne ile mi yapmıştın ilacla mi
Klomen verdi canım adetin 12. Ve 15. Günü yumurta takibi yapti 16. Gün ovitrelle catlatma iğnesi kullandım iki gün sonra da asilamam oldu

Aşılama süreci zaten başlı başına strese sebep oluyor. Ne kadar stressiz gecirmek istersek isteyelim olmuyo iste, ilac kullan yumurta takibine git sonra asilama yaptirmaya git sonra tutacak mi diye bekle derken zaten stresten istesende uzaklasamiyorsun ki..
Haklisin canim mola vermek biraz uzak kalmak iyi gelir gercekten. Bende bu ay biraz ara versem mi diyorum sonuca göre. Çünkü gercekten artik igne yaparken bile canim acıyor ilk gunlerde hic agrim yokken simdi agrim oluyor. Yorgunluk hem bedenen hem zihnen oluyor gercekten. Allahim nasip etsin bi an evvel de emeklerimizi boşa çıkarmasın
Çok haklısın canım gerçekten her açıdan yorucu süreç inşallah bu son olur senin için mutlu sona ulaşırsın 🤲🏻

Klomen verdi canım adetin 12. Ve 15. Günü yumurta takibi yapti 16. Gün ovitrelle catlatma iğnesi kullandım iki gün sonra da asilamam oldu
Anladim canim insallah güzel sonuçlar alırsın 🙏 catlatma ignesinin yan etkileri bolca oluyor. Surecin en etkileyen seyi de o oluyor zaten.

Çok haklısın canım gerçekten her açıdan yorucu süreç inşallah bu son olur senin için mutlu sona ulaşırsın 🤲🏻
Amiiin inşallah canim benim inşallah.. hepimizin güzel haberleri cok yakinda olsun insallah. Bu yapilan tedavilerden sonra bebis olma sansi da artiyor dogal yolla diyolar. Belki senin de dogal yoldan olur belli olmaz. Bi an evvel nasip olsun iiinsallah hepimizeeee🙏🥰

Kız bende hiç belirti yok hatta bugün iğnenin 7. Günü test yaptım ikinci çizgi aşırı silik 😅
Hahaha😁 bazende etkisi az oluyor iste. Benimde 2.asilamamda asiri bi yan etkim olmamisti. Onceki aylara göre daha azdı yani. Bel kasık agrilari oluyor göğüs hassasiyeti oluyor. Demek ki seni erken terketmis ovitrelle 😅

Hahaha😁 bazende etkisi az oluyor iste. Benimde 2.asilamamda asiri bi yan etkim olmamisti. Onceki aylara göre daha azdı yani. Bel kasık agrilari oluyor göğüs hassasiyeti oluyor. Demek ki seni erken terketmis ovitrelle 😅
Ay bu iyi bi sey mi kötü bi sey mi anlayamadım valla ya hayır olsun 😅 sinirlerim bozuldu 🤣

Lilys Lilys canım tüp bebek daha mı zorlu neden öyle dedin? Hiç araştırmadım ama sanki benzer bir süreçmiş gibi geliyordu bana 🫠
Canim benziyor evet ama biraz daha zor tabiki. Hem ilaçların dozlari yüksek hem birden fazla ilac kullaniyorsun bide operasyonlla anestezi ile yumurtalarini aliyorlar sonra yeniden o yumurtalari sana gönderiyorlar.. tüm bu süreçlerde ignelere ilaclara devam ediyorsun. Bu yüzeysel bir anlatim oldu ama genel olarak böyle gidiyor. Yani maalesef aşılama kadar kolay olmuyormus asamalari. Bende yeni öğrendim ve gerçekten benimde gözüm korkmadi desem yalan olur...😐😐

Ay bu iyi bi sey mi kötü bi sey mi anlayamadım valla ya hayır olsun 😅 sinirlerim bozuldu 🤣
Yani şöyle ki, aslinda o ignenin etkisi vucutta dolastikca sen agrilarla dolasiyorsun bildigin gebelik belirtileri ile. 9 10.gunden sonra azaliyor baya o etkiler o zaman anlaşılıyor iste etkisi geciyor diye. Sonra da gebelik testi yapip sonucun belli oluyor iste. Ignenin etkisi gecene kadar da aşılaman tutunuyor eger pozitif olacaksa. Sonra da tahlillerde pozitifler cikiyor. Bence belirtilerin olmamasi daha iyi bosverrr. Cunku insan cok umutlaniyor o igne etkileriyle

Yani şöyle ki, aslinda o ignenin etkisi vucutta dolastikca sen agrilarla dolasiyorsun bildigin gebelik belirtileri ile. 9 10.gunden sonra azaliyor baya o etkiler o zaman anlaşılıyor iste etkisi geciyor diye. Sonra da gebelik testi yapip sonucun belli oluyor iste. Ignenin etkisi gecene kadar da aşılaman tutunuyor eger pozitif olacaksa. Sonra da tahlillerde pozitifler cikiyor. Bence belirtilerin olmamasi daha iyi bosverrr. Cunku insan cok umutlaniyor o igne etkileriyle
Ayyy çok teşekkür ederim suan bu yazdığını okumak beni rahatlatti❤️

Amiiin inşallah canim benim inşallah.. hepimizin güzel haberleri cok yakinda olsun insallah. Bu yapilan tedavilerden sonra bebis olma sansi da artiyor dogal yolla diyolar. Belki senin de dogal yoldan olur belli olmaz. Bi an evvel nasip olsun iiinsallah hepimizeeee🙏🥰
Ah keşke canım. Çok fazla umudum olmasa da insan yine acaba mı diyor. Adetim gecikti yine ama test yapmaya asla cesaretim yok 😅

Yiaaa niye söylemiyorsuuuun. Gecikmen de var ve test de yapmiyosuun. Sen ne yapmaya calismaktasin 😅😅 kac gün geciktinn
Ahahah hiç umudum olmadığı için söylemedim canım 😂 Benim zaten hep düzensiz olduğu için önemsemedim aslında. Kaç gün gecikmem olduğunu da tam çözemiyorum ki uygulamanın bile kafası karıştı 😂 Bugün 34.gün öyle söyleyim canım

Ahahah hiç umudum olmadığı için söylemedim canım 😂 Benim zaten hep düzensiz olduğu için önemsemedim aslında. Kaç gün gecikmem olduğunu da tam çözemiyorum ki uygulamanın bile kafası karıştı 😂 Bugün 34.gün öyle söyleyim canım
Pcos var miydi canım sende. Ama gayette gecikmen var gibi. Bi test al da yapsana neyi bekliyorsuun 😅 bende pcos oldugu ici 35 günde falan olurdum max. Bazende 37 olurdu. Ama senin en fazla kac gunde bir oluyordu ordan yola cikalim. Valla cok kisi bu tedavilerden sonra dogal yolla kalmis

Pcos var miydi canım sende. Ama gayette gecikmen var gibi. Bi test al da yapsana neyi bekliyorsuun 😅 bende pcos oldugu ici 35 günde falan olurdum max. Bazende 37 olurdu. Ama senin en fazla kac gunde bir oluyordu ordan yola cikalim. Valla cok kisi bu tedavilerden sonra dogal yolla kalmis
Evet canım başımızın belası zaten pcos. Benimde öyle hiç belli olmuyor 35-40 buluyor bazen bazende daha erken oluyor geçen ay 28 gün sürdü bende çözemiyorum ki. Test yapasım da gelmiyor fobi oluştu bende tek çizgi görmek 😅

X