Aşılama sonrası ?

Aşılama dahil 10. Gün ise erken olur canım. Benim ilk aşılamam da 12. Günü 10 çıkmıştı beta muhtemelen 10. Günü negatif idi. Ama belli olmaz 10. Günü de öğrenenler çok
Cuma sonuçlarımızı yazarız o zaman. Bakalım hayırlısı olsun inşallah 🌟

Şey çatlatma iğnesi vurmuş muydun sen erken verirsen yalancı pozitif olduğu durumlar oluyor
Evet pazartesi çatlatma iğnesi oldum. Çarşamba aşılama. 10 olmuyormuş yanlış demişim 11. Gün oluyor cuma. Pazartesi yaptırsam belki daha garanti olur hakketten.

Evet pazartesi çatlatma iğnesi oldum. Çarşamba aşılama. 10 olmuyormuş yanlış demişim 11. Gün oluyor cuma. Pazartesi yaptırsam belki daha garanti olur hakketten.
11. Gün oluyorsa çıkması büyük ihtimalle muhtemel. Ben bugün gebelik testi yaptım çatlama iğnesi sonrası 7. Günüm iğnenin etkisi kalmamış. Bundan sonrası herhangi bir çizgi de pozitif diyebilirim

11. Gün oluyorsa çıkması büyük ihtimalle muhtemel. Ben bugün gebelik testi yaptım çatlama iğnesi sonrası 7. Günüm iğnenin etkisi kalmamış. Bundan sonrası herhangi bir çizgi de pozitif diyebilirim
Aaa süper 7 günde geçtiyse. Test yapmaya devam edecek misin kan mı vereceksin ?

Canm merhaba nasılsın aşılama sonrası değişiklik var mı
Merhaba canım yeni gördüm kusura bakma. Bugün 9. Günüm alt karnımda şişlik ve dolgunluk oluştu, bel ağrısı ve alt karnımda hafif bir ağrı oluştu sanki adet ağrısı gibi sen ne durumdasın

Merhaba canım yeni gördüm kusura bakma. Bugün 9. Günüm alt karnımda şişlik ve dolgunluk oluştu, bel ağrısı ve alt karnımda hafif bir ağrı oluştu sanki adet ağrısı gibi sen ne durumdasın
Bende bilmiyorum ki canım sanki belirti yok gibi yani elle tutulur bir belirtim yok

Hayırlısı olsun canım belki de şimdi olması hayırlı değildi belki de Allah daha güzelini vermek için bekletiyor seni umudunu kesme lütfen 🫶🏻

Bende bilmiyorum ki canım sanki belirti yok gibi yani elle tutulur bir belirtim yok
Canım sen önceki gebeliğini kaçıncı gününde öğrenmiştin benim bugün 10. Günüm 12. Gün test yapayım diye düşündüm sence biraz daha beklemeli miyim ?

X