Aşılama sonrası süreç

bademmgoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2014
138
71
Selam kızlar. 16 Aralık'ta aşılama oldum. İlk 5 gün çok fazla kasık ağrım oldu ama 3 gündür hiç kasık ağrım yok hatta hiç bir belirti yok. Ve ilk aşılamam. Hiç belirti olmadan aşılamadan sonra hamile kaldığını öğrenen var mı?

Merhabalar 10 aralıkta banada aşılama yapıldı ve benimde ilk aşılamam bende hiç bir belirti yaşamadım. dün yani aşılamadan sonraki 13. Gündü kan testim negatif ti iki gün sonra tekrar kan testi bakacağım belirti ve bulgulara çok takılmayın her kişide farklı seyredebilir .

İnşallah hayırlısı olur canım. Senin kaç tane yumurta gelişmişti ve kaç mmdi

Benim iki yumurtam oluştu pco var 19,5 mm di. Bir umut bekliyorum benim pozitif olması çok zor umarım sizinki pozitiftir
Üzülme canım geç döllenme olup sonradan pozitife dönen çok okudum. Ben de 4 yumurta vardı 3 tanesi solda bir tanesi de sağda. Gittiğim gün bir tanesi 17mmdi diğerleri 13 mm. 2 gün sonrada aşılama oldum. İlk 5 gün inanılmaz kasık ağrım vardı ama 5. Günden sonra hiç bir şey kalmadı. Sen de var mıydı canım kasık ağrısı ilk günler

İnşallah geç döllenmedir bende de aynısı. Oldu sanırsam progestan kullanıyomusunuz bilmiyorum ama oda yapıyor demişti doktorum burda herkeste belirtiler okudum bendede hiç biri yoktu sonra doktoruma sorduğumda belirtiler her bünyede farklı seyreder demişti

Yok canım bana progesteron vermedi doktor. Acaba iğnenin yan etkisi mi dedim ben de. Hayırlı sağlıklı bir zamanda gelsin inşallah yavrularımız canım. Ama insan yoruluyor bu süreçte

Yok canım bana progesteron vermedi doktor. Acaba iğnenin yan etkisi mi dedim ben de. Hayırlı sağlıklı bir zamanda gelsin inşallah yavrularımız canım. Ama insan yoruluyor bu süreçte
Benim ilk aşılamam olmasına rağmen özellikle manevi yönden çok yoruluyor insan düşünmemeye çalışın başka şeylere yönlenmeye çalış biraz olsun kafa dağınıklığı işe yarayablir bu süreçte ben strese çok girdim

Ay sorma canım ben yaptırmadan önce hiç düşünmycem akışına bırakıcam dedim ama hiç öyle olmuyormuş sürekli aklımda önceki aylar daha rahattım

Ben de 10 aralıkta oldum 14. Gün kan testim 1.20 baya üzüldüm ama adetime 5 gün vardı gecikirse yapacağım test size doktor mu dedi 2 gün sonra kan testi verin diye?

Merhaba bende aynı gün aşılama oldum bugün test verdim sonucunuz çıktımı sizin kan testinizde belli olur daha önce yaptırmış biri olarak hiçbir belirti olumlu veya olumsuz yorumlanıp umut olmamalı çünkü kan testi en güzel sonucu veriyor maşesef umarım hayırlı sonuçlar alırız

Merhaba. Ben bugün tahlil verdim biraz önce çıktı ve negatif

Sen tekrarlamayı düşünüyor musun canım tahlili. Canım sıkıldı benim genelde 12. Günde öğrenmişler aşılamadan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…