Aşılama sonrası belirtiler

Bence regl tarihini bekle umarım olmazsın ben test yapmayı düşünmüyorum çünkü son dakikaya kadar her şey değişebilir. Bir kaç gün önce burada okudum birisi regline yakın veya regl günü emin değilim kan testi yaptırmış 13. Çıkmış herkes negatif demiş ama sonra pozitife dönmüş o bana çok umut olmuştu. Senin testinde gördüğüm şey gölge de olabilir kuruma çizgisi de olabilir emin değilim ama hala zamanın var bekle biraz daha bu kadar bekledin inşallah pozitif sonuçlanır

13 değil pardon 1.13 olması lazım

Ama ilk yaptığım gibi çıktı kuruma çizgisi olacak kadar beklemedi testim

Eklentiler

• IMG_20240909_090501.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 33
Regl günüm de 11 Eylül ay o kadar zorlanıyorum ki beklerken hani sonucu bi bilsem diye çok zor rabbim mukafatlandırsın hepimizin bu zorlarını kolay eylesin

Ama ilk yaptığım gibi çıktı kuruma çizgisi olacak kadar beklemedi testim
Çatlatma iğnesi olalı kaç gün oldu canım. Ben ilk aşılama yaptirdigimda çatlatma ignesinin 8. Günü bile pozitif çıkmıştı. Sonra regl oldum yani bence test yapma umitlenme tabi inşallah pozitiftir. Uzulmeyelim diye söylüyorum

Hayırlı olsun canım inşallah hepimize pozitifleri görüp tamamına erdirsin rabbim
Benim ilk aşılamada ilk gunden beri kasık ağrım bel ağrım olmuştu 8. günden itibaren mide bulantısı başlamıştı ama istifra yoktu uyku hali baş ağrısı hepsi fazlasıyla vardı 12.gun test yaptım 43 ile pozitif iki gün arayla artış da oldu cuma kese için gidecektim doktora pazartesi tekrar kan testi yapmamı istedi doktorum keseye gidemeden düşük olduğunu öğrendim
6 yılın sonunda ilk gebeligimdi 4 haftalikken düşükle sonuçlandı ama çok güzel bı duyguydu rabbim herkese nasip etsin inşallah ama tamamına erdirsin
İkinci aşılama belirti de yoktu gebelikte şimdi tüp bebeğe başlayacaz adetimle umarım mucizemiz israrlarimiza dayanamayıp gelir biran önce anne olmak isteyen herkes her zaman dualarimda sizinde gönlünüze göre olsun hersey
Bu arada doktorlar normale dönün diyor ama yatın dinlenin gebesiniz ve düşük tehlikesi var gibi düşünün sadece yemeğe ve lavaboya kalkın hicbisey sizden önemli değil ben hiç yatağımdan kalkmamiştim duşu bile kollarımı kaldırmadan ayakta alıp çıktım

Yarın sağlık ocağına gidip kan vericem yarına kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum çok garip duygular icerisindeyim pozitif ya da negatif hiçbir şey hissetmiyorum şuan
Bende hicbisey hissetmemiştim hatta eşimle kavga ettik yok işte olsa hissederdim dedim zorla götürüp kan verdirmisti sonuca bile gitmedim sonuçta yok dedim ama e nabiza düşünce çığlık çığlığa kaldım inşallah rabbim size de tattirsin o duyguları içinizi ferah tutun

Belirti yok mu canim
Regl olacakmış gibi kasık ve bel ağrım var. Sürekli uyumak istiyorum elimde olmadan kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum ve sürekli tuvalete gidiyorum eşim diyor ki gece beni hiç uyutmuyorsun sürekli tuvalete gidiyorsun hepsi bu onun dışında hiç göğüslerimde bi değişiklik yok acaba daha ileri zamanlarda mi oluyor onlar

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın bizleri beklediğimizden de daha güzelliklerle sevindirsin insaAllah arkadaşım. Mucizeniz en ennn kısa zamanda kucağınıza gelsin. Bekleyenler olarak herkese duam Allahım çok bekledik bizi en güzel sekilde sevindir. Beklemek çok zor ama burda aynı duyguları yaşayan insanlarla dertleşip paylaşmak çok iyi geliyor Dualarımız karşılıklı olsun insaAllah çok güzel sonuçlar alırsın

İnşallah hepimiz hayırlı ve sağlıklı mucizelerimizle müjdeleniriz hep birlikte güzel sonuçlar alırız
Belirtilerinizden kendi yaşadıklarımı görüyorum testinizde de gölge var gördüğüm kadarıyla
İnşallah en güzel şekilde gelir sizinde meleğiniz kucağınıza almak nasip olur çokça amiiinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…