Aşılama serüvenim başlıyor, aynı süreci yaşayacak olanlar buyursun

jester

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
431
325
Bugün reglmin üçüncü günü.. Doktora gittim iğne başlıyoruz bugün.. Yaklaşık 5 ay önce aşılama yaptırmıştım Hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim.. Aynı süreci tekrar yaşayacağım.. Bu sürece giren girecek olanlar varsa buyrun gelin yaşadıklarımızı yaşayacaklarımızı paylaşalım

Bugün reglmin üçüncü günü.. Doktora gittim iğne başlıyoruz bugün.. Yaklaşık 5 ay önce aşılama yaptırmıştım Hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim.. Aynı süreci tekrar yaşayacağım.. Bu sürece giren girecek olanlar varsa buyrun gelin yaşadıklarımızı yaşayacaklarımızı paylaşalım
bende bugun ilk aşılamamı oldum pcos var bende siz dha önce hamile kalmışsınız belirtileri ne oluyor acaba aşılamadn snra

Benim sol kasığımda sürekli ağrı olmuştu aşılama dan sonra.. 1 hafta sonra da uyumaya başlamıştım sürekli. Regl günü yaklaştığında da göğüs hassasiyeti olmuştu. Bu süreçte kendinizi üzecek zorlayacak şeylerden kaçının ve varsa imkanınız bol bol dinlenin.. Umarım güzel sonuçlar alırsınız

Merhaba ben de 28 mart yaptırdım aşılama bu gün 4 günüm rabbim sana da bana da isteyen herkese de nasip etsin 🤲🤲 çok heycanlı bir süreç burda morel olucaz birbirimize tecrübelerimiz ve belirtilerimizi paylaşarak 🙋‍♀️

Merhaba ben de 28 mart yaptırdım aşılama bu gün 4 günüm rabbim sana da bana da isteyen herkese de nasip etsin 🤲🤲 çok heycanlı bir süreç burda morel olucaz birbirimize tecrübelerimiz ve belirtilerimizi paylaşarak 🙋‍♀️
Güzel haberlerinizi alırız inşallah 🙏🏻

Posta yorum yapan yok, aslında bu süreci yaşamadığınız için mutlu oldum :)

Kızlar benimde bugün adetimin 3. Günü iğneyle aşılama serüvenim başladı ilk iğnemi yaptım inşallah güzel haberlerimizi alırız 🥰

beniö bugn 9 günüm gögüs uclarım acayip sızlıyo gögüs hassasiyetim var kasıklarımda batma var yüz üstü yatınca karnım zönklüyo resmen ve bazen hafif sarı akıntım oluyor böyle limon sarısı gvi inşa bebiş vardır ama ümidim yok deneck kadr azaldı🥲

Benim bu gün 11 ci günüm sadece baş dönmesi hafif karın ağırısı var akıntının zerresi yok gögüslerim de dolgunluk var ama acı yok ☹️

Merhaba iğneyi kendinizmi yaptınız

Bende bugün ilk iğneyi yaptırdım doktorum geri kalanını kendin yap evde dedide ondan soruyorum yapabilirmiyim acaba

Bütün ilaç tedavilerini denemişsin aşılama öncesi birde iğne ile deneyelim dedim ganol f iğne verdi ecopirin ve dvit çatlatma iğnesi verdi şuan çatlatma iğnesi duracak ganol f yi anlattı diğerlerini içmeye başla ayın 1 de gel yumurtalarına bakalım daha sonra çatlatma iğnesini ne zaman olacaksın söyleyeceğim dedi bugün başladım bende iğneye sizlerle beraber bende bekleyeyim Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin

Bütün ilaç tedavilerini denemişsin aşılama öncesi birde iğne ile deneyelim dedim ganol f iğne verdi ecopirin ve dvit çatlatma iğnesi verdi şuan çatlatma iğnesi duracak ganol f yi anlattı diğerlerini içmeye başla ayın 1 de gel yumurtalarına bakalım daha sonra çatlatma iğnesini ne zaman olacaksın söyleyeceğim dedi bugün başladım bende iğneye sizlerle beraber bende bekleyeyim Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin
Amin canım

merhaba arkadaşlar ben de dün aşılama oldum ve ara ara kaşık ağrım ve çok bel ağrım oluyor sizce normal mi açılım olanlar lütfen yardımcı olun🥹

merhaba arkadaşlar ben de dün aşılama oldum ve ara ara kaşık ağrım ve çok bel ağrım oluyor sizce normal mi açılım olanlar lütfen yardımcı olun🥹
Merhaba benimde bugün 3 günüm akşama doğru çok fenalaştı bu kasık ağrısı birde tek taraflı solda bilemiyorum neden

X