Aşılama serüvenim başlıyor, aynı süreci yaşayacak olanlar buyursun

Merhaba arkadaslar. Ben 26 mayista aşılama oldum. Aşılama gününü saymazsak eğer bugün aşılama olalı 2. Günüm. Sol kasik ağrım oluyor. Ve giguslerim sisti. İçtiğim duphaston isimli ilaç nedeniyle goguslerim sismis olabilir. Ama sol kasik agrisi ni bilemiyorum. Aşılama olan arkadaşlarım, hamile kalabildiniz mi. Hamile kaldıysanız eğer, belirtileriniz nelerdir.

Merhaba arkadaslar. Ben 26 mayista aşılama oldum. Aşılama gününü saymazsak eğer bugün aşılama olalı 2. Günüm. Sol kasik ağrım oluyor. Ve giguslerim sisti. İçtiğim duphaston isimli ilaç nedeniyle goguslerim sismis olabilir. Ama sol kasik agrisi ni bilemiyorum. Aşılama olan arkadaşlarım, hamile kalabildiniz mi. Hamile kaldıysanız eğer, belirtileriniz nelerdir.
Merhaba bende Nisan'da olmuştum 3 günden başladı şişlik ağrı hepsi çok fenaydı amma malaesef tutmadı

Merhaba bende Nisan'da olmuştum 3 günden başladı şişlik ağrı hepsi çok fenaydı amma malaesef tutmadı
Ya çok fena kasık ağrım olmadi. Sadece bir gece daha hissedilir bir agri yasadim. Oda asilamanin 4. Günüydü. O sirada bebek olusmamistir zaten. Psikolijik olabilir:) Eminim duphaston yuzunden göğsüm sisti.

Şimdi doktor 3 ay kendiniz çabalayın bu ilacın sonra kendiliğinden olan çok dedi bakalım hayırlısı

Benimde ilk asilamam olduğu için hiç bilgi sahibi değilim doktorum aşılama gunu dahil 16 gün sonra kan ver. Dedi. Yada regl olurum sanirim:)
Ben zaten aşılama tutacak diye hiç umutlanmadım o tedavi sonrası kekiğinden olur belki diye yaptım çoğu öyle olmuş aşılama sonrası kendiliğinden çünkü iğnenin etkisi 3 sürermiş

Ben zaten aşılama tutacak diye hiç umutlanmadım o tedavi sonrası kekiğinden olur belki diye yaptım çoğu öyle olmuş aşılama sonrası kendiliğinden çünkü iğnenin etkisi 3 sürermiş
Hiç bilmiyordum. İlk asilamam. Ve aşılama sonrası kendiliginden hamile kalanları hiç duymadım. Maalesef bende pcos var. O nedenle aşılama sonrası kendiliginden olue mu bilmiyorum. Hayirlisi

Bugün reglmin üçüncü günü.. Doktora gittim iğne başlıyoruz bugün.. Yaklaşık 5 ay önce aşılama yaptırmıştım Hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim.. Aynı süreci tekrar yaşayacağım.. Bu sürece giren girecek olanlar varsa buyrun gelin yaşadıklarımızı yaşayacaklarımızı paylaşalım
merhaba çok acıyor mu anestezili mi oldunuz

X