Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler (Eylul 2024)

M melek3494 insallah evet üzücü oldu gercekten… bu arada bende devlette tup bebek hakkim olsun diye asilamaya basladim, asilama denemeleri tutmazsa seneye ağustos ayinda tup bebek hakkim olacak. Umarim ondan önce olur ve umarim senin asilaman basarili geçer

Mens oldum dün tahmin ettiğim gibi. Bugün doktora gidicem bakalım bu sefer ne diyor
İnsallah bir dahakine pozitif sonuc alirsin. Ben hala regl olmadim cok gecikti hayatimda ilk defa böyle birsey oluyor hep düzenliydi 1 kere asilama yaptim dengem sasti galiba sen ne durumdasin kan testi verseydin yinede

Acaba bu aşılama da pozitif sonuç alanlar var mı cidden öyle az ki insan psikolojik olarakta çok yıpranıyor yarın öğlen yapılacak benimde stresin artıyor tabi ilk yapılırken daha kotuydum tüp bebek nasıl geçer bilemiyorum korkularım var ben ne zaman böyle işlemler yaptırsam sıkıntı çıkıyor ilkinde kaynım boşanma aşamasındaydi stresimiz coktu bundada kuzenim vefat etti çok üzgündum umarım tüp bebekte rahat geçer hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…