Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler (Eylul 2024)

Hayalet çizgi gibi görünüyor adet günü sabah tekrarla canm İnşallah vardır 😍
Aslında pembe şekilde belli ama niye böyle gözüküyor bilmem yarın tekrarliyim normal kaset testle bakalım nasıl olcak , şimdi çektim bunları da aynı test hala aynı mi yoksa belirgin oluş mu

Eklentiler

• 1000015647.jpg
    1000015647.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 7
Aslında pembe şekilde belli ama niye böyle gözüküyor bilmem yarın tekrarliyim normal kaset testle bakalım nasıl olcak , şimdi çektim bunları da aynı test hala aynı mi yoksa belirgin oluş mu
Merhaba inşallah hamilesinizdir ama aynısı benimde başıma geldi ikinci aşılamada 14.güne kadar hep ikinci çizgiyi gördüm kan testinde de 6,3 çıktı iki gün sonrada adet oldum çatlatma iğnesi etiğinden oluyormuş

Merhaba inşallah hamilesinizdir ama aynısı benimde başıma geldi ikinci aşılamada 14.güne kadar hep ikinci çizgiyi gördüm kan testinde de 6,3 çıktı iki gün sonrada adet oldum çatlatma iğnesi etiğinden oluyormuş
Merhaba ben çatlatma iğnesi vs kullanmadım doğal yollarla deniyorum 🤗 daha adete 5 gün var o yüzden cikmayabilirmis yani mecbur adetimi beklicem progesteron hormonuna baktırın demisti doktorum dün için baktırdım oda 13.9 geldi doktor adet gününde gelmesi gerekiyor gelmezse hamilelik ihtimalin biraz daha fazla dedi beklicez artık 😍

X