Aşılama olanlar ve aşılama ile hamile kalanlarrr

Bende bugün 2.asilamami oldum. Sizin ne gibi belirtileriniz oldu?
10.güne kadar belirtim yoktu göğüs hassasiyeti vs iğne etkisi olduğu için oluyor diye biliyordum ona takılmıyordum . 10.gün ateş basması hafif sol kaşık batması hissettim . Ama ateş basması beni biraz şüphelendirmişti , göğüs hassasiyetim kayboldu zaten o zamanlarda , 14.gün test yaptım pozitifi gördüm
Belirtilere takılmayın , 5.haftaya kadar hiçbir belirtim yoktu . Tabi kişiden kişiye değişir , ama kendinizi psikolojik olarak rahatlatın , Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin

Amin canim. Çok teşekkür ederim. Rabbim. Sana da saglikla yavruna kavusmayi nasip etsin. Hayirli evlat olsun ins.

Kızlar bugün kqn testi verdim saglik ocağında cuma günü olduğu için pazartesi dedi bana sonucu hafta sonu falan e nabiza düşer mi acaba pazartesiye kadar nasil beklicem sizler verdiniz mi kan

Kızlar bugün kqn testi verdim saglik ocağında cuma günü olduğu için pazartesi dedi bana sonucu hafta sonu falan e nabiza düşer mi acaba pazartesiye kadar nasil beklicem sizler verdiniz mi kan
Ya neden o kadar geç devlette acil de veremiyormuyuz? Acaba ben pazar günü özele gidip acilde kan vermeyi düşünüyorum bu kadar geç sonuçlanması fena e nabıza düşmez mi acaba

İnşallah olmazsin. Güzel haberlerini bekliyorum

Kızlar bugün 13 . Günüm ve dün geceden beri aşırı gazım var hatta sanci yapıyor dün gece resmen gaz sancısı çektim neden olabilir ki

Kızlar bugün 13 . Günüm ve dün geceden beri aşırı gazım var hatta sanci yapıyor dün gece resmen gaz sancısı çektim neden olabilir ki
Umarım hamileliktendir benim her zaman gaz sorunum olduğu için anlayamıyorum o yüzden gebeliğin ilk belirtileri derler. benim karnım o kadar Şişki anlamıyorum gören beni hamile sanır bende bunu soracaktım aşılamadan sonra böyle şişlik yaşayan varmı acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…