Aşılama Aşılama ile Hamile kalanlar destek bekliyorum...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kaçıncı Aşılamada Hamile Kaldınız ?

• Ankete Katılan
    34
Tatlim belirti olacak diye bisey yok kiiii. Test yaptin mi? 12. Gün cikar.
aşılama gününden beri göğüslerim gün gün ağrı çoğalıyrdu ki taa ki dün sabah uyandm baktım göğüslerm sönmş ağrı da azalmş...dün gün boyunca karnım da ağrıdı(belki soğuk aldm blmemyrm). bu sabah göğüs ağrım daha da hafifledmşyarın idrar testi alıp yapcm...bugün pazar olmsydı bugün yapardm....yarın 13. gün olck,varsa eğer çıkar zaten....deliricem ya

Canim moral bozmak yooookkkkk belirtilere takilma noolluuurrr. Hem tutmus gibi hissediyorummm

CNM MORALİNİ YÜKSEK TUT İLLA BELİRTİ OLMASI GEREKMEZ REGL İN KAÇINCI GÜNÜ AŞILAMAN YAPILDI
11.gün yapıldı.ben pkoluym. gonal f innelerle yumurtam gelştrldi.bu ikinci aşılamam o yüzden çok gergnm.4 yıllık evlym ve 4 yıldr denemdğm kür ilaç kalmdı....senn sorunun ne?

11.gün yapıldı.ben pkoluym. gonal f innelerle yumurtam gelştrldi.bu ikinci aşılamam o yüzden çok gergnm.4 yıllık evlym ve 4 yıldr denemdğm kür ilaç kalmdı....senn sorunun ne?
BENİM AŞILAMA GÜNÜM GEÇ OLACAK YA GALİBA YARIN SON İĞNEMİ OLUCAM MERİONAL KULLANIYORUM GONAL-F E ÇOK BENZİYOMUŞ BENİM HERALDE 14. GÜNÜ BULUR. HİÇ SORMA CNMM BENİM HİKAYEM TRAJİK BAYAĞ 8.HAFTADA 1 DÜŞÜK DÜŞÜKLE BERABER STRESTEN AKCİĞER İLTİHAPLANMASI BU YÜZDEN 8 AY TEDAVİ ARKASINDAN BİR KİMYSAL DÜŞÜK DAHA SONRA 8 AY GEBE KALMADIM SONUÇ EŞİMDE VARİKOSEL VARMIŞ SPERM HAREKETLİLİĞİ ÇOK BOZUK BUYÜZDEN AŞILAMAYA KARAR VERDİK GONAL-F LERİ KAÇLIK VURULDUN?

canım sorun eşindeyse direk tüp yaptr derim....ben ilk 75'lik dozla başladım yumurtalrm gelişmedi sonra 112.5 dozla devam ettim.10 gün boyunca inne vuruldm.yumrtm kndlğnden çatldı.11.gün de aşılama...

canım sorun eşindeyse direk tüp yaptr derim....ben ilk 75'lik dozla başladım yumurtalrm gelişmedi sonra 112.5 dozla devam ettim.10 gün boyunca inne vuruldm.yumrtm kndlğnden çatldı.11.gün de aşılama...
ÖNCE AŞILAMAYI DENEMEK İSTEDİK CNM EŞİM BÜYÜK İHTİMALLE AMELİYAT OLUCAK 1 HAFTA SONRA TEKRAR SPERM TESTİ YAPTIRIP KARAR VVERİCEK DOKTOR SEN EŞİNE SPERM TESTİ YAPTIRMIŞMIYDIN?

Kızlar bende 2. aşılamamı yaptırıcam bıktım uğraşmaktan bıktımmmmmmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…