Aşılama Aşılama ile Hamile kalanlar destek bekliyorum...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kaçıncı Aşılamada Hamile Kaldınız ?

• Ankete Katılan
    34
merhaba kızlar. bu sayfayı tekrar aktif hale getirelim mi? kaçıncı aşılamanızda hamile kaldınız? oylar mısınız? belitriler nelerdi? kaçıncı gün test yağtırdınız? benim bugün 11. günüm ve ilk aşılamam. Rabbim bizlere tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin

İlk aşılamam Klomenle Temmuz 2014'te yapılmıştı, sonuç negatifti.
Sonra ara vermek zorunda kalmıştık ve ikincisi 6 ay sonra Şubat 2015'te Gonal-f'le yapıldı, sonuç yine negatifti.
Ve üçüncüsü hemen Mart adetimle tekrar Gonal-f'le yapıldı. Şükürler olsun sonuç pozitif

Darısı bekleyenlerin başına

arkadaşlar ben 2. aşılamamı yaptım ama çok korkuyorum negatifi görmekten birçok yere baktım ama aşılamayla hamiş kalan çok çok azmış ya

arkadaşlar ben 2. aşılamamı yaptım ama çok korkuyorum negatifi görmekten birçok yere baktım ama aşılamayla hamiş kalan çok çok azmış ya
günaydın canımm. evet aşılama ile hamile kalan çok az. normal ilişkide ki şans gibi düşün. ama kesinlikle moralini bozmaaa belki meleğin seninledir , etkilenmesin annesine sıkı sıkı tutunsun

günaydın canımm. evet aşılama ile hamile kalan çok az. normal ilişkide ki şans gibi düşün. ama kesinlikle moralini bozmaaa belki meleğin seninledir , etkilenmesin annesine sıkı sıkı tutunsun
amin..... çok tşk ederim canım.... 2014 tar,hnde ilk aşılama yaptm deşsn.senin ne oldu ve ne durumdasn?
benim sorunum pko.senin? 4 yıllık evliym..

amin..... çok tşk ederim canım.... 2014 tar,hnde ilk aşılama yaptm deşsn.senin ne oldu ve ne durumdasn?
benim sorunum pko.senin? 4 yıllık evliym..
canım bende 1 ay sonra 5 yılı bitiricem evlilikte. bende 2 yıldır uğraşıyorum. ilk önce hiç bişey syok sebepsiz dendi, 3 ay klomen + çatlatma iğnesi ile tedavi görüm olmadı, sonra hsg çekildim temiz çıktı, sonra 2 defa gonal-f + çatlatma iğnesi ile aşılama oldum tutmadı. 3 ay sonra tüp bebek merkezine gittik muayene oldum yine bişey yok dediler isterseniz biraz daha bekleyin dediler. bizde yine 5-6 ay ara verdik hiç gitmedim doktora. haziran ayında başka bir tüp bebek merkesine gittik ramazandan sonra tüp yaptırmaya karar vermiştik. doktor gerçekten çok iyi bir doktor hem tavsiye hem de araştırmalarım üzerine gittik. muayene etti, hsg ve tüm sonuçlarıma baktı. rahimde şekil bozukluğu var bu şekilde tüpte yapsak, doğal yollarla da olsa hamile kalamazsın tutunamaz dedi. temmuz ayında histeroskopi oldum, şekli düzeltildi rahmimin. doktorum 6 içinde kendiliğinden hamile kalırsın dedi. eğer olmazsa o zaman tüp bebek yaparız dedi. şimdi beklemedeyiz. histeroskopi sonrası il ayım bu ay :)

hadi bakalım inşşşşşş hamiş kalırsın bu ay :)... işte doğru doktoru bi bulabilsek sorun çözülecek de, yıllarca boş umutlarla yaralanırız böyle....

hadi bakalım inşşşşşş hamiş kalırsın bu ay :)... işte doğru doktoru bi bulabilsek sorun çözülecek de, yıllarca boş umutlarla yaralanırız böyle....
inşallahhh tüm isteyenler tez vakitte hamiş kalır canım sen hangi ildesin? istanbuldaysan kendi doktorumu önerebilirim. hatta bana aşılama yaptırdım diye bile kızdı. gereksiz bi işlem dedi.

cnm kime gittin doktora rahim şekil bozukluğu dedi?

canım Mustafa Acet hocaya gittim. kendisi teşhisi koydu.
tatlımmm benim bu soruyu niye sordum biliomusun mustafa acet diyeceğini biliyordum:) mustafa acet banada bu teşhisi koyduda balon stend takıp rahmi biraz büyütüp şeklini düzelticekmiş ben yaptırmadım sonra gittiğim hocalar oda ne demek dediler bana ilk defa duyuyoruz böle bişeyi dediler

Canim bana balon stend koymadi gerek yokmuş. Ama bi arkadasima takmisti. 1 hafta kalmisti. Benim rahmim yanlardan basikti T seklinde. Kontrolde herşey yolunda dedi. Arkadasim histeroskopiden sonra 2. Ay hamile kalmisti. Gerçi düşük oldu ama doğal olarak hamile kalabildi. Şimdide mustafa hocada tüp yaptirdi ikizlere hamile :) sen niye yaptirmadin? Mesela yurt dişinda tüpten önce mutlaka histerodkopi yapilirmis

inşallahhh tüm isteyenler tez vakitte hamiş kalır canım sen hangi ildesin? istanbuldaysan kendi doktorumu önerebilirim. hatta bana aşılama yaptırdım diye bile kızdı. gereksiz bi işlem dedi.
canım ben doğudayım aşılama yapanların %90'ı hüsrana uğramış burda ya moralim çok bozuldu

canım ben doğudayım aşılama yapanların %90'ı hüsrana uğramış burda ya moralim çok bozuldu
canım dediğim gibi sen bekleme süresinde çok moralini bozma. ama şansın az olduğunuda unutmaki sonradan daha çok üzülürsün. kendi kendine "evet aşılamadaki başarı oranı çok düşük ama bu tutmayacağı anlamına gelmez. olmazsa sağlık olsun olursa da başımızın üztünde yeri var" diye tekrarla. kesinlikle çok olumsuz düşünme ki bedenini etkileme. hiiiçççç bellli olmaz nasibinde varsa belki de şimdi bebişin seninledir kaçıncı günün bugün? birde sorun neydi pco muydu? kaç yıldır istiyordunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…