Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazarmısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
G Gongagul ıns hamilesindir sıkıntı yapma rabbime dua et
Malesef canım negatif çıktı sonucum. Pazartesi rndevum var tüp bebk için ilaç vs blgileri verilicek inş olur. Yoruluyo yıpranıyo insan maddi değil ama manevi çöküyorum. Maddi allahtan burada devlet 3 sefer karşılıyo tüp bebeği %100

Bennde doktordan gliyorum. Tüp bebek tedavisine aralığın ortasnda başlıycaz çnkü almanyada olduğum içn yılbaşı tatili giricek araya tedavi yarım kalıck bu ay başlamış olsaydık. Hayırlısı olsun inş. Rabbim bu hayırlı günde kimin ne duası varsa hayırlısıyla kabul etsin inşaallah. Kimsenin kucağını boş bırkmasın rabbim :dua::dua:

Bennde doktordan gliyorum. Tüp bebek tedavisine aralığın ortasnda başlıycaz çnkü almanyada olduğum içn yılbaşı tatili giricek araya tedavi yarım kalıck bu ay başlamış olsaydık. Hayırlısı olsun inş. Rabbim bu hayırlı günde kimin ne duası varsa hayırlısıyla kabul etsin inşaallah. Kimsenin kucağını boş bırkmasın rabbim :dua::dua:
Selam CANIM ne kadara yaptırdın

Selam kızlar ben Fransa’da yaşıyorum 2 yıldır evliyim çocuğum olmuyor aşılama yaptırmak istiyorum sizce hemen tutar mı çok kararsızım :işsiz:

Malesef canım negatif çıktı sonucum. Pazartesi rndevum var tüp bebk için ilaç vs blgileri verilicek inş olur. Yoruluyo yıpranıyo insan maddi değil ama manevi çöküyorum. Maddi allahtan burada devlet 3 sefer karşılıyo tüp bebeği %100
Rabbim sana en kısa zamanda nasip etsin

Hayirlisi olsun cnm bende bugun adet oldum hayatim boyunca böylw ağrili bir adet dönemi gecirmedim resmen hastanelik durumdayim bu ay ara verdim gidicektim 2.asilama icin esim kızdı sende insansin birakta vücudun dinlensin biraz die bende hak verdim bu ay dinlenicem önümýzdeki ay gümbür gümbür geliyorum olmazsada tüp bebek zaten asilamada şans yok cnm hic üzme kendini üzülünce sonuc degismiyor ki kendini yiprattiginla kaliyosun bizim icin moral cok önemli moralini yuksrk tut bize şer gibi gelen herseyin altinds bir hayir yatarmis Allagim bu zaman dilimi bizim icin hayirsizsa onu hayirliya cevir de kuzum ben hep öyle dua ediyorum insallah Allahim bizimde sesimizi duyacak elbet ben buna cani gonulden inaniyorum sende inan ve sakin üzme kendini her zaman pozitif ol
Sevgili arkadasim yazdiklarini okudum kendini vok yipratma seni en iyi anlayanlardanim lutfen uzulme rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eder.her zaman yanındayız.rabbim sevdiği kullarına yardım eder.surekli dua edelim

Selam kızlar ben Fransa’da yaşıyorum 2 yıldır evliyim çocuğum olmuyor aşılama yaptırmak istiyorum sizce hemen tutar mı çok kararsızım :işsiz:
Bazılarında 1 kerede tutuyo bazılarında 2 kerede bazılarınınsa kça kere desebede aşılama tutmuyo zatn. Nrmalde de 2 veya 3 den snrası pek tavsiye edilmiyo tutma oranı düşüyo

Selam arkadaşlar rabbim isteyen kullarına tez zamanda nasip etsin gerçekten insanı çok yoruyor bu süreç sabır selamet versin rabbim.bende aşılama düşünüyorum yaptiranlatfan bilgi istiyorum kaçıncı gün takip edilmeye başlıyor ve ne zaman aşılama oluyor asilamadan sonra dinlenmek gerekiyor mu çalışıyorum işim be im için çok büyük sıkıntı

Selam arkadaşlar rabbim isteyen kullarına tez zamanda nasip etsin gerçekten insanı çok yoruyor bu süreç sabır selamet versin rabbim.bende aşılama düşünüyorum yaptiranlatfan bilgi istiyorum kaçıncı gün takip edilmeye başlıyor ve ne zaman aşılama oluyor asilamadan sonra dinlenmek gerekiyor mu çalışıyorum işim be im için çok büyük sıkıntı

Benim aşılamam bugün oldu bende çalışıyorum doktorum normal hayatına geri dönebilirsin bişey olmaz dedi bakalım inş bişey olmazda güzel sonuçlanır

Ne güzel sevindim geçmiş olsun.inşallah hemen bu ay hamis olursun.peki nasıl oldu acı sizi oldu mu bazılarında oluyormuş
Bende perşembe günü oldum aşılamamı. Normal muayene gibi spekulum takılıyo, sonra içine çok ince bi boru takılıyo hissetmiyosun bile. Spermi enjekte ettiğinde bende anlık bi yanma kramp tarzı bişey oldu. Sonra uzanıyosun zaten. Eve geldim dinlendim ben. Normal hayatına devam edebilirsin diyolar ama eşim pinpirikli olduğundan 2 gün bi iş yaptırmadı. Bu sabah bile ihtiyacın varsa bana gitmeyim işe diyodu :) Birazdan kalkıp temizlik yapmayı düşünüyorum hatta.

Bende perşembe günü oldum aşılamamı. Normal muayene gibi spekulum takılıyo, sonra içine çok ince bi boru takılıyo hissetmiyosun bile. Spermi enjekte ettiğinde bende anlık bi yanma kramp tarzı bişey oldu. Sonra uzanıyosun zaten. Eve geldim dinlendim ben. Normal hayatına devam edebilirsin diyolar ama eşim pinpirikli olduğundan 2 gün bi iş yaptırmadı. Bu sabah bile ihtiyacın varsa bana gitmeyim işe diyodu :) Birazdan kalkıp temizlik yapmayı düşünüyorum hatta.
Hmm ne güzel hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz :-) eşinin de ayrıca ilgilenmesi daha güzel yanında olduğunu hissettiriyor ;-)

Benim aşılama heralde baharı bulacak böyle giderse.daha hsg cekilecekmis pehh
Onuda heryer çekmiyor galiba özelde de çekilmek istemiyorum napicam bilemedim :-(

X